Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

I po meni je jaci tadasnji Ljustn od OKCa. PLus bolje upakovan tim i Harden > RW. 

 

Inace ta serija bese bas ocajna. Posle sedme tekme mi ispucali coni kapıları od nekvaliteta i ciglarenja.

2 minutes ago, LordOfTerror said:

 

 

Samo hocu da kaze da je daleko ta ekipa od ''skupa ulicara'' u PO bi verovatno usli da si umesto RW stavio bilo kog prosecnog igraca i maximizirao potencijal ostalih igraca...

Daj mi broj tvog dilera. Ovaj moj mi valja smece. Hteo bih istu stvar da izvizualizujem u svojoj glavi.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nema smisla osporavati tu Vestbrukovu sezonu, povukao je pošteno jednu skromnu ekipu. Oladipo nikako nije mogao biti granični all-star u tom trenutku. Sabonis je bio skroz nebitan tamo, koristili su ga kao nekog stretch igrača. Adams je isporučivao ono svoje standardno. Grant i Roberson su bili korisni u odbrani, ali nijesu imali skoro nikakav učinak u napadu.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Inace, narativ je da su Warriorsi dinastija, a Curry jedan od najvecih.

I ne, nema on krs tim...ima Greena,Wisemana,Oubrea,Wigginsa. Ako on njih ne ugura u plejof, to ce biti kraj dinastije, a i razmislit cu o Karijevom mjestu na listi top 50 najboljih igraca svih vremena.

 

I da,sto se tice rasprave onaj okc protiv onog hjustna, tu je hjustn daleko bolja ekipa.

A hejt prema Westbrookovim tripldabl partijama mi govori koliko poneki forumasi ne kapiraju kosarku i NBA.

Trenutno u ligi samo 4 igraca mogu imati tripldabl kad im se cefne. Bron,Jokara,Poli i Westbrook.

Ali,ajde samo Westbrooka da pljujemo. Dzizs. Jer tripldabl moze svako. Moze,ali u snu.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

zna ga durant, malo li je 

inače, durant je slično pričao pred teovu nba sezonu - pričao je kod simmonsa kako je bio zapanjen tim potezom na olimpijadi ka bogdanu ali i generalno o tome koji je majstor 

... 

na P&T, nyk threadu, se ponekad off topic lepe teovi aktuelni potezi, zato što, umetnost. 

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče wbrook-a ozbiljna je štetočina i ozbiljan majstor. Juče je npr.bio katastrofa tri četvrtine, a onda je pred kraj odigrao batlerovski, postovao je Irvinga kad god je ovaj čuvao i generalno odigrao super poslednju četvrtinu. Da ima bolji decision making uz to koliko se cima na svakoj tekmi bio bi tu i neki trofej

Edited by Milos 3.14
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Samo nekoliko trenutnih igraca je islo na 60+ poena i to Curry i Melo sa 62 a Harden, Lillard, Lebron 61.

 

I dalje mi je nevjerovatno da je game high KD-u samo 54 i da je tek 7 puta isao na 50+.

 

isao je jedan trenutni i preko 70. tri bambija onome ko pogodi.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Booker 21-40 FG, 4-11 3PM     70 poena

Steph 18-31 FG, 8-16 3PM     62 poena

Melo 23-35 FG, 6-11 3PM       62 poena

Lebron 22-33 FG, 8-10 3PM     61 poen

Lillard 17-37 FG, 11-20 3PM i 17-32 FG, 9-17 3PM   61 poen 2 puta

Harden 17-38 FG, 5-20 3PM i 19-34 FG, 9-13 3PM  61 poen 2 puta

Klay 21-33 FG, 8-14 3PM    60 poena za 3/4

 

Harden je imao 60 poena na 16-24 FG, 8-14 3PM za 3/4

 

 

Edited by Miki28
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Što, ovako je neuspešan u životu?

 

Zbog ovoga se upravo poremetila neka sila u svemiru i opasno smorila Karija.

Ako je jedan od najboljih ikad, uci ce u plejof sa ovom ekipom ne trepnuvshi. Zivi bili pa videli. 😉

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...