Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ma, jasno mi je to, ali je interesantno da od tih nabrojanih zvezda drafta malo ih je blizu njemu. Drugim rečima, ok je da se neko pojavi niotkuda i zasija baš jako, ali očekuješ da bude u društvu onih koji su procenjeni kao buduće zvezde, a takvih ispade malo.

Link to comment
Share on other sites

Sad bas inspirisan vasom pricom, pogledao draft scouting report za Jokica. Pro Comparison Pero Antic... 

Evo sta rekli long term best case scenario:

If Jokic can deliver accurate shooting and make the right plays when the ball is in his hands, he could be a poor-man's Diaw and a long-range threat like Antic. Jokic would probably be the fourth or fifth scoring option when he's in the game, but all that matters is whether he plays efficiently.

Unfortunately, his defense will likely prevent him from ever playing 30-plus minutes or starting. However, there's no shame in being a respectable reserve on a winning team in the future.

Edited by Scepan Mali
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Ma, jasno mi je to, ali je interesantno da od tih nabrojanih zvezda drafta malo ih je blizu njemu. Drugim rečima, ok je da se neko pojavi niotkuda i zasija baš jako, ali očekuješ da bude u društvu onih koji su procenjeni kao buduće zvezde, a takvih ispade malo.

 

pa kad neko ispadne fantastičan, malo draft kolega može da se meri

 

embiid je i dalje u prilici da bude egal sa nikolom na neki svoj način, ako sredi kondiciju i glavudžu. to mu vec dođe dosta

pazi dirk-pirs draft 1998

 

https://en.wikipedia.org/wiki/1998_NBA_draft

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, đubrivo. said:

 

pa kad neko ispadne fantastičan, malo draft kolega može da se meri

 

embiid je i dalje u prilici da bude egal sa nikolom na neki svoj način, ako sredi kondiciju i glavudžu. to mu vec dođe dosta

pazi dirk-pirs draft 1998

 

https://en.wikipedia.org/wiki/1998_NBA_draft

 

Bacih pogled na draft i setih se Maseo Bastona koji mi je bio bas gotivan igrac. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Scepan Mali said:

Sad bas inspirisan vasom pricom, pogledao draft scouting report za Jokica. Pro Comparison Pero Antic... 

Evo sta rekli long term best case scenario:

If Jokic can deliver accurate shooting and make the right plays when the ball is in his hands, he could be a poor-man's Diaw and a long-range threat like Antic. Jokic would probably be the fourth or fifth scoring option when he's in the game, but all that matters is whether he plays efficiently.

Unfortunately, his defense will likely prevent him from ever playing 30-plus minutes or starting. However, there's no shame in being a respectable reserve on a winning team in the future.

 

Ovo je sustinski genijalan scauting report.

 

Koliko se frljaju sa tim kretenskim komparacijama Boris Dju je stvarno odlicno poredjenje, naravno na nekom vecem nivou ali one sezone Djuua iz San Antonia kad su postavili standarde za kretanje lopte to je to...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Vraćamo se na polaznu ocenu - da je draft najavljen kao super nego ikad još od 2003, a nije mu ni prineti, pa tako skoro niko nije ni blizu Jokiću (ne da bude na tom nivou ali koliko-toliko blizu).

 

U sustini, o tome sam pricao. Ako se pogleda pominjani RSCI za najbolje 1anddone prospekte te godine, potpuna jeza. Maple Jordan i Jabari flopcine, Randle so-so, Exum flop², Vonleh nije daleko, a sta tek reci za Jamesa Younga... Kako je decko bio predstavljan i kakve diskusije sam o njemu vodio sa Souljom i Nemom, to znamo samo Vegas, oni i ja. Pa brazilski Durantula, pa Stauskasss!!!, pa Elfrid, pa Dougie McBuckets, pa Adreian fuckin Payne... Ni Saric nije opravdao ni 50% hajpa i predvidjanja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...