Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Mnogo bolje deluje Hunter na terenu, cak i u odnosu na pocetak sezone, deluje da je malo igra usporila za njega, dosta kontrolisano igra.

 

2 minutes ago, Drakaris said:

Pa ja sam nasao neki podatak na netu, da Bron i Kari imaju isti procenat suta za 3 poena u PO-u.

Jesi to nasao na netacnipodaci.com ?

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Mnogo bolje deluje Hunter na terenu, cak i u odnosu na pocetak sezone, deluje da je malo igra usporila za njega, dosta kontrolisano igra.

 

Jesi to nasao na netacnipodaci.com ?

Sta skaces odma, mislio sam na poslednje dve-tri sezone. Svakako ne karijerni, to se podrazumeva, Bron je u ranoj fazi karijere imao ocajan sut, samo kazem koliko je napredovao, iako ima 36 godina i dalje pomera svoje granice. Prosle sezone je Bron imao 37% za 3, dok je Kari pretposlednje imao 37.7.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Sta skaces odma, mislio sam na poslednje dve-tri sezone. Svakako ne karijerni, to se podrazumeva, Bron je u ranoj fazi karijere imao ocajan sut, samo kazem koliko je napredovao, iako ima 36 godina i da lje pomera svoje granice. Ove sezone je Bron imao 37% za 3, dok je Kari pretposlednje imao 37.7.

Ne skacem, samo si izneo nesto sto nije tacno, a sad ispada da si nesto skroz drugo hteo da napises.

 

Poslednje 3 Stefove sezone u PO su .419, .395 i .377, a Bronove .411, .342, .370 

 

Mislim svaka cast Bronu, ali ne vidim zasto bismo ga poredili sa Karijem kad je sut za 3 u pitanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Kad god upalim Atlantu zgranem se koliki su Redish i Hunter, kao da porastu svako vece. 

 

Jel ima neka ekipa u ligi potencijalno bolji frame na krilima? 

 

Njih dvojica su mozda i glavni razlog zasto imaju ovoliko dobar skor ove godine. Svi su znali da ce Atlanta biti jako dobra u napadu, ali njih dvojica su bas odlicni u odbrani i prakticno cuvaju najbolje protivnicke igrace od pleja do krilnog centra, a uz to su i u napadu bas dosta napredovali. Uz njih dvojicu i Kapelu, ni odbrana im nije toliko losa. Deluje da skoro sigurno idu u plejof, ali ipak tamo ce biti mnogo teze sakriti ocajnu odbranu Traea.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sjeba KCP zglob, nije dobro izgledalo, a taman je krenuo da puni

Tuzno je sto se mucimo sa ovim Spursima bez LMA, mada je jedno od onih veceri kad DeRoze pogadja trice

Lebron odlican, Entonija opet nidje

Kolko je glup Kuzma, kakvi faulovi u napadu again and again

Link to comment
Share on other sites

I pored uzasnog sudjenja i povrede KCP, raspolozenosti Spursa uspesmo da izvucemo ovo. Kuzzov tip-in na Kingov prodor, pa potom King resava bullyballom. Zanimljiva tekma, neocekivano kvalitetna. King pokupio TD, Anthony dobar posebno u drugom. Keldon Johnson pokidao za spurse, dobri i standardno Mils, White, Gay i Demar ali eto lepa pobeda i ova SA turneja uspesno zavrsena.

 

   Sad u nedelju ranije protiv Memfisa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Spursi citav mec dobijaju bacanja za ruzan pogled, a Lakersi tek kad nekom ruku otkinu. Slazem se da je itekako smijesno bilo.


Zaista ne znam da li je ovo sarkazam ili sta, nisam gledao ceo mec, pa ne mogu da govorim.
Evo konkretne situacije.


Ne znam da li se lakat bas lepo vidi ovde, u prenosu na usporenom snimku se odlicno videlo. Koraci se cak i ovde vide.
Na 2 razlike, minut do kraja, kad ti ovo dosude, ne igra ti se kosarka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Oštricom brijača said:


Zaista ne znam da li je ovo sarkazam ili sta, nisam gledao ceo mec, pa ne mogu da govorim.
Evo konkretne situacije.


Ne znam da li se lakat bas lepo vidi ovde, u prenosu na usporenom snimku se odlicno videlo. Koraci se cak i ovde vide.
Na 2 razlike, minut do kraja, kad ti ovo dosude, ne igra ti se kosarka.

 

Po NBA pravilima ovo nisu koraci. Prvi korak je taj tzv. gather step i nakon toga 2 koraka. Faul u napadu vjerovatno jeste bio ali tokom citavog meca Sprusi su imali blago receno povoljno sudjenje. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...