Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Pogledah drugo poluvreme Atlanta - Bruklin.

 

 

I ok je Atlanta, definitivno imaju tu filozofiju "samo napad", ali barem su dobri u tome. Bruklin nije ekipa sa kojom mogu da se grudvaju na taj način, ali veliki broj ekipa će imati problem da isprati to njihovo konstantno trpanje.

Ako me išta smara kod njih, to je Jangovo "jurenje" bacanja, ali to je nešto na šta se treba navići jer je očigledno odluka lige da se takve stvari dopuštaju.

Bogi je bio odličan 3 četvrtine, onda je u četvrtoj jednom pipnuo loptu.

 

Kajri u 4. četvrtini, nešto tipa 20 poena i 2 asistencije, apsolutno kidanje. Pre toga mislim da je imao 3-16 iz igre. Bruklin na kraju 19 trojki.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

 

Ako me išta smara kod njih, to je Jangovo "jurenje" bacanja, ali to je nešto na šta se treba navići jer je očigledno odluka lige da se takve stvari dopuštaju.

 

 

sinoć slušam aktuelni bill simmons podcast, da ne bude da ja hejtujem rugobicu iz mog nekog privatnog ugla: simmons je bio u fazonu, svaka čast dečku al ovakvo sviranje svega i svačega viđam u ligi kod superstarova sa određenim stažom u ligi. a kad ne dobije to što je ionako smešno a dobio je malopre, otvoreno se dere na sudije koje mu i to tolerišu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Ono sto imam ja da kazem da je gadno kada se na to navuku, onda ocekuju to isto i u PO-u, ali dobiju malo morgen. Sjajan primer je Harden.

 

s'tim što harden ili luka imaju telo malih bizona, pa imaju priliku da se prilagode. tj luka se prilagodi jer mu je takav mentalitet, pobednički a harden uglavnom jok. ali mogao bi u teoriji.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod tih gadnih faulova, šta su svirali Kajriju...

 

Naskače na 10 metara od koša u polukontri, baca se dva metra unapred u svog igrača, ovaj mali izvodi čitavu akrobaciju da ga izbegne i uspeva u tome, ali sudija svejedno svira faul.

 

Sudija bukvalno istog trenutka shvata šta je svirao, i da se "izvadi", svira faul na zemlji :lol_2:

 

Bukvalno uništavaju košarku sa time.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam prvo pol Nets vs Hawks ali mi je bilo muka od onakve igre. Na odbranu ne pomišljaju ni jedni ni drugi, konstantno se kasni, bespotrebno preuzima, trči u kontru kako ko stigne i pripaljuje kako ko stigne...

 

That's not for me. Razumem da je sezona od 72 utakmice i da treba čuvati energiju ali jbg, nisam na ovakav basket navikao i teško da ću se ikad navići.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, realno *w said:

 

Kajri u 4. četvrtini, nešto tipa 20 poena i 2 asistencije, apsolutno kidanje. Pre toga mislim da je imao 3-16 iz igre. Bruklin na kraju 19 trojki.

 

 

Zaboravio sam koliko je Kajri topina top igrac, i jos lep za gledanje, za razliku od ljudi koji siluju na fiziku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pitam se ko ce izvisiti iz rotacije kada dodje do playoffa. tesko da se moze igrati sa desetak igraca. a jos okongwu, gallinari i dunn nisu ni zaigrali.

 

mislio sam da ce radish i hunter imati smanjenu minutazu u odnosu na proslu sezonu ali oni igraju jos vise. sto je logicnije naravno, ali sam mislio zbog njihove katastrofalne prve sezone i novih pojacanja da ce izvisiti. mora se priznati da guraju odlicno za sada a i u odbrani su jedni od boljih igraca u rosteru.

 

capela kao sto se i ocekivalo nece igrati zavrsnice utakmica nego ce to biti collins na centru i gallinari na pf.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

LeBron odlican za 36. rodjendan ❤️  Wes Matthews neocekivani rafal 6/6 trice, Sruder standardan i svi pomalo doprinesose i eto prve gostujuce pobede u sezoni. Bili smo bolji u gostima prosle sezone, pa neka bude tako i ove. Sad odmor, pa da opet pobedimo Spurse. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...