Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

5 minutes ago, Zvezdinho said:

Tako su mnogi pricali i mislili pa su bili oduvani u PO od mene, nemoj da me cackas, taman sam mislio da igram jednu sezonu onako rekreativo da se udje u PO, da ne saljem cirkulare i ostalo.

Da da ja nikad ne gubim u 1 rundu posto se raspored tempira za to, tek kasnije kada mi dodje slabiji raspored, pitaj Magiju, Boru i ostale sto su usli kao vruce ekipe pa su poslati na smetiliste.
Ovaj put je opet tempirana forma za 1/4 i magiju. Uzet Donovan sa 4; Janis Ibaka Badi isto po 4 
Posle bi bilo truc muc protiv Delgija posto par njih imalo po 3
Jos tebi da si prosao Magiju, Sarlota imala ili 2 ii 3. Ne bi se lepo proveo 100%

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Bla bla truc, udji za pocetak u finale, pa onda mozemo da pricamo. Jbt cak i Maksa ima jedno finale, ej Maksa.

7 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Salji instrukcije kako da glasam 😴

 

Al' treba jos koji "like"  😄

 

Glasaj 4 IR mesta , a ovo ostalo glasaj kako oces :s_d:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, đubrivo. said:

ne igram ovo zbog nagrade plus ste obojica glasala za 3x IR slota tako da ko vas jebe

edit kaos nije, my bad, poslaću mu 500 dinara

3 IR slota, 4 IR slota, zna se da te protiv mojih, što bi rekla gospoda iz mog sela, ne spašavaju ni kožne gaće.

Link to comment
Share on other sites

Just now, zorex said:

3 IR slota, 4 IR slota, zna se da te protiv mojih, što bi rekla gospoda iz mog sela, ne spašavaju ni kožne gaće.

 

neka teren sudi o tome. da si ti jedini protiv koga imam istorijski negativan skor, gde bi mi kraj bio.

al' za ove slotove, sve sam vas popisao što ti kažeš.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, đubrivo. said:

 

neka teren sudi o tome. da si ti jedini protiv koga imam istorijski negativan skor, gde bi mi kraj bio.

al' za ove slotove, sve sam vas popisao što ti kažeš.

 

Ne brini se uini, ima da puku ko Tramp, ponadali se se bezveze, sad ce da stignu glasovi postom kao u Pensilvaniji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nemoj da diras larvnju nije jos glasao, bice to sve kako treba kad krene softver iz Srbije da ponovo prebrojava glasove.

 

Jbt nekad ti nisu dovoljna ni 2 IR slota kad su normalne okolnosti, jedan dodatni nista ne znaci, korona , plus ce da pljuste povrede zbog ranog pocetka sezone. Ima da se bacaju out igraci na  FA listu samo tako, pa ce da bude kuknjava.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

ma nece niko da baci ozbiljnog igraca na FA tek tako, nego ce da bude cripple fight cele sezone i odlucivace tako neka ultimativna talija

 

lavrnja & posada se i nadaju da ce neko da bude dovoljno blesav pa da izbaci neka dva ozbiljna igraca da bi uzeo gologuziju sa FA

ali fazon je sto to niko nece ni uraditi. jos ce svi da se stekaju na waiveru cekajuci tu veliku nagradu pa cu samo da kupim te neke bednike sa 18e pozicije

 

meni realno nije tolika razlika. ja koliko inace imam povredjenih u protekle 2-3 sezone, kontam da je vise skoro pa nemoguce

 

cepam draft, menjam jednog velju nevolju a ovima cu da se smejem cim neko zakuka na sudbinu

Edited by đubrivo.
Link to comment
Share on other sites

Vala, ovo je skracena sezona na 15 kola, svaka kategorija dosta vise znaci. Osetim li da ne ide nesto po loju i da mi visi ucesce u PO-u i neki igrac mi bude aut na 4-6 nedelja, a nema mesta na IR-u, ide dropcina. Nije mi bitno sa kakvom ekipom cu igrati PO, sve dok igram PO. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, đubrivo. said:

ma nece niko da baci ozbiljnog igraca na FA tek tako, nego ce da bude cripple fight cele sezone i odlucivace tako neka ultimativna talija

 

lavrnja & posada se i nadaju da ce neko da bude dovoljno blesav pa da izbaci neka dva ozbiljna igraca da bi uzeo gologuziju sa FA

ali fazon je sto to niko nece ni uraditi. jos ce svi da se stekaju na waiveru cekajuci tu veliku nagradu pa cu samo da kupim te neke bednike sa 18e pozicije

 

meni realno nije tolika razlika. ja koliko inace imam povredjenih u protekle 2-3 sezone, kontam da je vise skoro pa nemoguce

 

cepam draft, menjam jednog velju nevolju a ovima cu da se smejem cim neko zakuka na sudbinu

 

Meni se desilo da imam 4 ozbiljna igraca O prosle sezone i to 2 kola, tad se jos nije znalo da je onaj lik iz Orlanda zavrsio sezonu pa sam ga cuvao bas zbog toga da se ne bi desilo da ga neko capi i zaigra u PO, a rezultat trpeo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Meni se desilo da imam 4 ozbiljna igraca O prosle sezone i to 2 kola, tad se jos nije znalo da je onaj lik iz Orlanda zavrsio sezonu pa sam ga cuvao bas zbog toga da se ne bi desilo da ga neko capi i zaigra u PO, a rezultat trpeo.

 

ja nekih 5-6 kola po sredini imao makar jednog out van IR a takodje makar dve nedelje 2 x out

sreca da sam dobro krenuo prva 3-4 kola 

 

ma dobro, bice isto za sve. samo znam da cu da se smejem kukanju

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, đubrivo. said:

 

ja nekih 5-6 kola po sredini imao makar jednog out van IR a takodje makar dve nedelje 2 x out

sreca da sam dobro krenuo prva 3-4 kola 

 

ma dobro, bice isto za sve. samo znam da cu da se smejem kukanju

 

Ma polako uini sto se tice glasanja samo cu da ti kazem.

 

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav momci!

 

Oprostite na mojem kašnjenju..

Nisam ni ispratio kako valja sve ove vaše aktivnosti, ali važno da sam tu..

 

Nekako ću naći free tajma za sve ovo, pa kako ispadne. Prošle sezone je to isto bilo tako, pa eto, dogurali smo dovde..

 

Sve u svemu, ćeraćemo se momci!

Sretno 😉

Edited by nlavrnja
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...