Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

8 hours ago, Zvezdinho said:

I posto je sve gotovo u finalu, da cestitam @Magia titulu, bilo je jako i do samog kraja, uz  pomoc Dramonda tokom PO . Zamalo da prosipas titulu onom ponudom Ras i TJ za Moranta i Drama. I za to da posaljes poklon znas vec kome:s_d:

 

Hvala hvala. Slazem se da nema sanse da preokrene, zao mi je sto je odustao sa menjanjem poslednjih dana, ali verujem da se dosta smorio zbog povreda.

 

Ne kukam vise, slavlje je vec pocelo a sutra pisem opsirniji post 🙂

 

Zbog Rasela cu da kupim kucu i u dvoriste da stavim njegovu bistu ❤️

 

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da cestitam @Magia na vise nego zasluzenoj tituli ( jbg bio si jaci i od Grofovog jinx-a :classic_laugh: )...  odavno si zaslužio ovu titulu jer na vreme si se otrgao i odvojio od  Debelog egoiste :classic_biggrin:

 

Zems @Zvezdinho dobro sinuspesi uspeo da pobedis sa svih 7 izmena moja 4 ipo igraca + O.Y. Majooo 🤣🤣.... ali opklada je opklada, spremi se za pragnje ( prase jagnje po izboru : D  ) pocetkom jula 😄 najverovatnije  😄

 

do sledece sezone (TM)

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Vestbruk resio fantazi, cestitke Madjiji na tituli... Bilo je pravo zadovoljstvo igrati fantazi svih ovih meseci, hvala momci na lepom druzenje i hvala mom kumasinu delgadu sto mi je to omogućio. Malo moje neiskustvo a malo vise zdravlje pojedinih nosioca igre je uticalo na to da se na kraju ne umesamo za borbu za titulu. Pozdrav do sledeće sezone

Jokara i sinovi do pobede 

Link to comment
Share on other sites

E pa ovako :) 

Prvo da se zahvalim @John Dies at the End - nista bez tebe ne bih postigao, ti si moj fantasy otac i ova titula je tvoja koliko i moja :classic_love:

Od kad sam se odvojio od njega, krenuo sam iz B, odmah se sledece godine vratio u A i onda sastavio kaznenu ekspediciju- Beal, Trae, Bam, Ingram, Mich Rob, Markanen itd koja je trebala da osvoji prosle godine ali je korona prekinula (iako ce Zveki tvrditi da bi me dobio u 1/8 :classic_tongue: )

Ove godine sam kao "nagradu" dobio 20o mesto na draftu i moram priznati da nisam bio nimalo optimistican, narocito kad sam skontao koliko sam se zajebao sa trecim i cetvrtim pikom. Pa da krenemo:

1 pik- Siakam- ocekivao sam dosta bolju sezonu od njega, mada se ne moze reci da je potpuno podbacio. Imao je svu priliku ovog sveta, bez ikakvog frontcourta i trebalo je da se promovise u prvog coveka ekipe, medjutim on to nije izneo kako sam ocekivao, ali nije bio ni los.

2 pik- Veliki Russel- moram priznati da nisam razmisljao njega da izaberem sve dok u toku mog biranja (ostalo mi jos 30 sekundi da izaberem) veliki @Noćna mora B92 fantazera nije prokomentarisao kako je otisao Russel u drugu rundu i to me je navelo da rizikujem sa njim- obicno ne volim takve igrace koji su stari i skloni povredama ali on je ove godine odigrao najbolje kad je najpotrebnije, i stvarno pokazao koliki je mudonja i u stvarnosti. Naklon do poda :Hail:

3 pik- Toma Brajant- sta reci, solidno je poceo sezonu, pa se sjebao do kraja sezone, prava steta za tako mladog igraca.


4 pik- Markanen- iako je solidno poceo sezonu, pocele su povrede a onda je i klupiran, generalno katastrofalan izbor na draftu. :smiley26:

 

5 pik- RJ Barret- dosta potcenjen lik koji je vrhunski napredovao u odnosu na prethodnu godinu. Na kraju ga trejdovao za Drummonda sto mi je bilo rizicno ali bih osvojio i da to nisam uradio, narocito jer se Dram raspao u poslednje 2 nedelje.

6 pik- Veliki Holmes- moram priznati da sam razmisljao izmedju Noela i njega, tako da je ovo bilo dosta srecno- igrao je cele sezone fantasticno i nadmasio sva moja ocekivanja. Verovatno i glavni razlog pored Rasela sto sam uzeo titulu.

7 i 8 pik- Robinson i Harris- uzeo sam 3pm specijalce, medjutim Robinson mi je sjebavao fg% a nista drugo nije donosio pa sam ga trejdovao sa Sadiq Beyom (pokupljen sa FA) za Haliburtona sto se pokazalo kao dobar potez, Haliburton je u plejofu igrao vrhunsku kosarku.

9 pik - moj drugi najveci ubod- Poeltl- imao sam ga  i u  prethodne 2 godine i ocekivao sam da ce LMA biti trejdovan/ugasen/povredjen a znao sam da ako ima minute imace odlicnu produkciju. O ovome sam odmah posle drafta pisao i @LayupFromTheMidget tako da mi je bilo skroz neverovatno da nije bio izabran pre.

10 pik- KPJ- pokazao je na kraju da je nerealan potencijal, ali ja nisam mogao vise da ga cekam kada su mu skinuli O jer je gadjao hranom trenera :roflmao: sa njim bi setnja do titule bila jos laksa.

Sa FA najveci ubod je bio TJ Mekonel, koji je iskidao sezonu, neretko sam resavao stl a ubadao i poneki DD sa ass i vec spomenuti Bey kog sam trejdovao. U plejofu se ukazao Kampaco sa kojim sam dominirao u stl/ass kategorijama.

Zeleo bih da se zahvalim svima koji su odbili Russela u potencijalnim trejdovima, a najvise @Zvezdinho, Maticu, Bori, @Drakaris 😄

Plejof je bio dosta ispresecan povredama, meni je najteza bila 1/8, a posle toga su mi se svi oporavili i u 3 finalne runde sam izgubio svega 13 kategorija, maltene nijedna pobeda nije ni bila gusta. Cestitke @gggggggg koji je imao brutalnu ekipu, ali su ga povrede bas unistile u finalu.

Last but not least, najvise hvala @oubrevo. koji je nakon moje pobede nad njim u 1/8, pomagao i davao savete oko FA s obzirom da u 1/4 i 1/2 nisam nijednog dana bio pri kompu nijedne sekunde - majstorski je analizirao i davao savete! 

Hvala svima koji su igrali, meni je posebna cast bila da osvojim ligu u kojoj ovakvi strucnjaci ucestvuju :heart:

Do sledece godine i novih uzbudjenja..

spacer.png

Edited by Magia
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Nisam ja odbio Rasa @Magia, tj jesam na pocetku, al posle sam bio za, al nismo postigli konsenzus u ekipi .

 

Ccc a Xpertu da zahvalis za Drama i  sto ti je ostao Vestbruk :smiley33: Smo rekli kad osvojis titulu saljes Xpertu poklonce na kucnu adresu za Drama:classic_tongue:

 

Sledece sezone nedostajece mi tvoji saljivi trejd predlozi i pregovori na deset strana bez i jednog realizovanog trejda:lol_2:

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

Nisam ja odbio Rasa @Magia, tj jesam na pocetku, al posle sam bio za, al nismo postigli konsenzus u ekipi .

 

Ccc a Xpertu da zahvalis za Drama i  sto ti je ostao Vestbruk :smiley33: Smo rekli kad osvojis titulu saljes Xpertu poklonce na kucnu adresu za Drama:classic_tongue:

 

 

 

Ma odbijao si Rasa i u toku sezone, ne pricam samo na kraju 🙂

 

Da je Dram odigrao bolje stiglo bi poklonce, na kraju je ispalo maltene da sam se zajebao tim trejdom 😛

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro onda, posalji mu poklonce sto ti je zadrzao Rasa u ekipi na kraju:classic_tongue:

 

Dram je odigrao solidno osim finale, nista mu nije falilo u PO.

 

A ono prosle sezone bi te dobio, nisi imao odgovor na Boban Covid 19 game, plus smo vodili :s_d:

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jedini ko ovde pati je lik koji nakon drugog razchmarivanja  pise neke fore menjanjem naziva tima na nivou deteta od 1-4 razreda osnovne skole :s_d: Jos tera svoje drvene advokate da mu se pridruze :s_d:

 

Ako to nije patnja, onda ne znam sta je :classic_biggrin:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Maxa je menjao nazive tima

Ja sam ti cestitao na zasluzenoj i drugoj pobedi ove sezone protiv nas

Realno smo zasluzili da opstanemo i ti i ja jer smo igrali finale plejauta

To sto mislis da nasa titula nije zvanicna, kad je sve zakonski regulisano, misli, boli me kurac

Ponovio si 30x Ostoja titula, a sve je regulisano usled covida, nastupili su vanredni uslovi, ako nisi sposoban da shvatis (a mnogi jesu) onda odjebi i ne oglasavaj se jer ti onda fali elementarne logike.

 

 SpoRcki pozdrav Sisinho!

 

Link to comment
Share on other sites

cestitke @Magia na zasluzenoj pobedi u finalu i tituli. na kraju, i da su igrali brogdon i anunoby, sumnjam da bi rezultat bio drugaciji jer su ostali odigrali kao poslednje picke. fg, pts i ppm su mi uvek bili najjace kategorije i retko sam ih gubio ali ove nedelje su bas podbacili, cak i sa 200 minuta manje.

 

uveren sam da sam imao najjacu ekipu u ligi i da su svi zdravi niko me ne bi mogao pobediti ali jbg, povrede i sve sto ide uz to su sastavni deo ove proklete igre.

 

ponosan na mojih prvih sedam pickova, gde nije bilo promasaja antetokounmpo - paul - collins - hayward - brogdon - rozier - anunoby...osma runda tezak promasaj sa troy brownom, od thompsona sam ocekivao vise u devetoj rundi, da nije toliko izostajao bio bi ok iz te runde, bazemore i wagner su bili krsevi na pocetku kada sam ih imao a keldon johnson jedan od najboljih pickova 12. runde, ipak mi je na kraju bio razocaranje.

 

 

ista stvar mi se desila i u nfl fantasyju gde sam imao jednu od najboljih ekipa u istoriji ligi da bih na kraju chokuovao i izgubio u finalu nekim epskim rezultatom 150-170...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Maxa je menjao nazive tima

Ja sam ti cestitao na zasluzenoj i drugoj pobedi ove sezone protiv nas

Realno smo zasluzili da opstanemo i ti i ja jer smo igrali finale plejauta

To sto mislis da nasa titula nije zvanicna, kad je sve zakonski regulisano, misli, boli me kurac

Ponovio si 30x Ostoja titula, a sve je regulisano usled covida, nastupili su vanredni uslovi, ako nisi sposoban da shvatis (a mnogi jesu) onda odjebi i ne oglasavaj se jer ti onda fali elementarne logike.

 

 SpoRcki pozdrav Sisinho!

 

 

Ne bi se uini slozio sa tobom, eno lajkovao mi post. Evo oglasio sam se opet i sta ces sad. Sta cemo sad :s_d:

 

Jeste Maksa menjao, sa sve tvojim drvenim advokatom Drakijem:s_d:

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Drakaris said:

Ne brini se Zveki, pisacu ti tokom sezone, kako je to igrati u eliti. Ako se smiris, mozda dobijes i koji savet od elite koje igrace da draftujes.

 

Neka hvala, ne treba mi savet kako da zavrsim u C ligi, tj da biram Ejtona kao 6.pika na draftu. Posavetuj Delgada, on je i onako hteo kod tebe da predje da igra.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

@Magia čestitke na tituli! Protiv ovakvog Rasela se jednostavno ne može..

 

Prva sezona sa vama prošla veoma solidno.. posle odličnog starta sam napravio nekoliko pogrešnih koraka i polako izgubio konce ekipe.. i još na sve to Luka pao u formi.. zadovoljan mogu biti svakako sa trećim mestom.. nije za bacanje 😂

 

Pozz ekipa do sl. sezone!

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
7 minutes ago, Zvezdinho said:

Ja da platim ??? Ti si zaboravio da si duzan nakon onog poraza na fantaziju pecenje u onoj pecenjari :lol_2:

 

To je drugo, vecera, za to nema i nije bilo problema nikada... ali i kafa prvo, za ona glasanja i obaranja trade-ova :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...