Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

7 hours ago, Zvezdinho said:

 

Delgi s kim ste igrali u finalu  plej ofa 19/20 kad ste ovojili titulu i koji rezultat je bio u finalu :default_coffee:  Pitam posto imas sve podatke za plej ofove prethodih sezona :default_coffee:

 

 

Nije PJ Draki, nego Rozir.

 

Jbg zveki ako ti nije jasno i dalje, a ti pati 🙂

Link to comment
Share on other sites

Vraca mi se Begli veceras, jos se povredio Holms. Konkvistadori sanse nemaju. Kada se samo setim kako sam nudio Beglija kao kusur u trejdovima, a sad ce imati maltene 20-10 i porobice fantazi plej of. Nisu mogli da ga cekaju i nemaju gde da ga ubace kada dodje plej of, lol 

 

Sto se tice sinocne veceri, Matic pred velikim debaklom od Lukakua, ne dajem mu nikakve sanse da okrene, a ne verujem ni da ce se Uchiha moci suprotstaviti. Misko ima neverovatnu nedelju i izbacice legitimnog kandidata za titulu, Stefijeva ekipa dozivljava raspad ove nedelje, verujem da ce pruziti jaci otpor u nastavku nedelje, ali cini mi se da je Drejmond sa svojim TD vec uveliko doprineo da Misko prodje dalje ponistavanjem boljeg plasmana Stefija. Ko god prodje dalje, mislim da ce proci i gggg-a

 

Zanimljivi dueli se vode izmedju Dovle i Zorexa kao i izmedju Uinija i Madjije. Deluje kao da ce Dovla odneti pobedu, ali ima tu jos dosta borbe. Najzanimljiviji je duel izmedju Uinija i Madjije gde Uini bez Hardena daje snazan otpor i trenutno vodi sa 7-6.

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Zveki, ja juce imao najjace vece -> Nazi pokidao, Hasa konacno!!! docekan i 6-6-1 protiv Tripa 😄  

 

  Kakav sam vizionarski draft odradio, predvideo svaku povredu i sad svi koji igraci sem Kinga koji je sjeban dozivljavaju peak forme, bio bih contender da mi Maxa nije pobacao Tedija, Lua, Nunna... Cccc

 

  Ajmo Lukaku kumaro, Matic je stari PO Choker, do pobede!!! 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Drakaris said:

Vraca mi se Begli veceras, jos se povredio Holms. Konkvistadori sanse nemaju. Kada se samo setim kako sam nudio Beglija kao kusur u trejdovima, a sad ce imati maltene 20-10 i porobice fantazi plej of. Nisu mogli da ga cekaju i nemaju gde da ga ubace kada dodje plej of, lol 

 

Sto se tice sinocne veceri, Matic pred velikim debaklom od Lukakua, ne dajem mu nikakve sanse da okrene, a ne verujem ni da ce se Uchiha moci suprotstaviti. Misko ima neverovatnu nedelju i izbacice legitimnog kandidata za titulu, Stefijeva ekipa dozivljava raspad ove nedelje, verujem da ce pruziti jaci otpor u nastavku nedelje, ali cini mi se da je Drejmond sa svojim TD vec uveliko doprineo da Misko prodje dalje ponistavanjem boljeg plasmana Stefija. Ko god prodje dalje, mislim da ce proci i gggg-a

 

Zanimljivi dueli se vode izmedju Dovle i Zorexa kao i izmedju Uinija i Madjije. Deluje kao da ce Dovla odneti pobedu, ali ima tu jos dosta borbe. Najzanimljiviji je duel izmedju Uinija i Madjije gde Uini bez Hardena daje snazan otpor i trenutno vodi sa 7-6.

 

 

hvala na jinxu grofinjo

 

ali uozbilji se, olomicu ga lagano 

 

mada bih vise voleo da matic prodje, zanimljivije je

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Zvezdinho said:

Dobro ti ide u plej ofu Delgi, doduse imas srecu sto igras protiv starog plej of chokera Matica :high_five:

 

 Jesi video kako rokam izmene kao zmaj, uzeo lesh DeAndrea koji je isporucio, Kennarda takodje 🙂 

 Jedino nas Lukaku zajebo sto je dropovo Hasu, ali sam ga prebacio u svoj drugi tim 😄  

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Zvezdinho said:

Draki razbijamo u play out-u, ali razbijamo :lol_2:  Nemoguce da ce Matic opet da chokira u PO :smiley33:

 

 

Ja razbijam, tvoj se protivnik raspada. 

 

30 minutes ago, Itachi Uchiha said:

hvala na jinxu grofinjo

 

ali uozbilji se, olomicu ga lagano 

 

mada bih vise voleo da matic prodje, zanimljivije je

Prvo treba da ti se vrate igraci sa IR-a, 2. runda samo sto nije krenula :s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Drakaris said:

Ja razbijam, tvoj se protivnik raspada. 

 

Prvo treba da ti se vrate igraci sa IR-a, 2. runda samo sto nije krenula :s_d:

FVV se vratio, Turnerica i Oubre su tu do kraja nedelje, SGA za polufinale. 😄

Edited by Itachi Uchiha
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Drakaris said:

Vraca mi se Begli veceras, jos se povredio Holms. Konkvistadori sanse nemaju. Kada se samo setim kako sam nudio Beglija kao kusur u trejdovima, a sad ce imati maltene 20-10 i porobice fantazi plej of. Nisu mogli da ga cekaju i nemaju gde da ga ubace kada dodje plej of, lol 

 

Sto se tice sinocne veceri, Matic pred velikim debaklom od Lukakua, ne dajem mu nikakve sanse da okrene, a ne verujem ni da ce se Uchiha moci suprotstaviti. Misko ima neverovatnu nedelju i izbacice legitimnog kandidata za titulu, Stefijeva ekipa dozivljava raspad ove nedelje, verujem da ce pruziti jaci otpor u nastavku nedelje, ali cini mi se da je Drejmond sa svojim TD vec uveliko doprineo da Misko prodje dalje ponistavanjem boljeg plasmana Stefija. Ko god prodje dalje, mislim da ce proci i gggg-a

 

Zanimljivi dueli se vode izmedju Dovle i Zorexa kao i izmedju Uinija i Madjije. Deluje kao da ce Dovla odneti pobedu, ali ima tu jos dosta borbe. Najzanimljiviji je duel izmedju Uinija i Madjije gde Uini bez Hardena daje snazan otpor i trenutno vodi sa 7-6.

 

 

Nece Begli jos neko vreme,samo putuje sa timom.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Gaga said:

Nece Begli jos neko vreme,samo putuje sa timom.

To su samo pretpostavke da nece igrati. Sta ce biti, ne zna se, niti je to neka teska povreda, obicno naprsnuce.

 

1 hour ago, Contador54 said:

Gde razbijas, okrecemo ovo lagano. Samo malo vise skocnosti od nasih vedeta i resavamo dvoboj u nasu korist 💪

To cemo i da vidimo, ako Begli proigra, nema vam pomoci

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ladno ce sad da te razchmari u PO igrac koga si dropovao:Hail: Delgado, ovaj Lukaku ga pokupio.

 

Sta te briga, samo ce da chokiras ko i obicno u PO, sto smo i navikli, neces da ispadnes iz lige za 1 kategoriju. Nije nista strasno. Bolje choker nego baksuz:classic_unsure:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

Ladno ce sad da te razchmari u PO igrac koga si dropovao:Hail: Delgado, ovaj Lukaku ga pokupio.

 

Sta te briga, samo ce da chokiras ko i obicno, sto smo i navikli, neces da ispadnes iz lige. Nije nista strasno.

Jeste posto smo navikli da ti ispadas iz lige, 3 sreca pa mozda penzija.
Chokiranje znaci kada je neko favorit a ne 11 seed sa 3 na IR.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ajde kakav seed, znas i sam kad se udje u PO da to samo znaci da protivnik ima prednost kad je nereseno.  Za Dejvisa si sam kriv, uzeo si ga povredjenog. Choker gonna choke.

 

Sto se tice penzije, hteo sam jos tokom ove sezone da se penzionisem, ali Xpert nije hteo da mi da otkaz. A sad mi je bezveze kad smo u B lizi da ga napustam. Kad vec nece da mi da otkaz, a nudio sam ostavku nekoliko puta.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Zvezdinho said:

Ladno ce sad da te razchmari u PO igrac koga si dropovao:Hail: Delgado, ovaj Lukaku ga pokupio.

 

Sta te briga, samo ce da chokiras ko i obicno u PO, sto smo i navikli, neces da ispadnes iz lige za 1 kategoriju. Nije nista strasno. Bolje choker nego baksuz:classic_unsure:

Dropovo je i Jeffa koji me ozbiljno vadi vec neko vreme 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...