Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

On 4/4/2021 at 10:13 AM, Chaos Is Me said:

Koji je rekord DD za jednu nedelju? Mađija već ima 14 a opet možda uspem da prevrnem na kraju match up. Sjebaše mi Mitchella igrao samo 20 minuta protiv mrtvog Orlanda, nije bilo razloga da se cima više. 


Cestitke na pobedi. 

Moji su imali istorijske brojke u nekim kategorijama- 231 def skok, 78 off, 13 DD, 3TD, ali si i ti imao vrhunsku nedelju, pre svih Jrue, Towns pa i jebeni Taj Gibson. Sa Lebronom ces imati surovu ekipu, samo ako prezivis dok se on ne vrati. 

sto se tice Grofovog pitanja, naravno da moze da dropuje koga hoce, narocito ako je neko dtd ili nema meceva, zato se i cuvaju waiveri za ovakve situacije. Iako ce u ovom slucaju verovatno Bora koji je vec prvi postati samo jos jaci, to nista nije neregularno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imao si 14 DD, nemoj da si skroman, ne znam koji je rekord, moguće da je ovo. Ja ni sam ne znam kako sam pobedio, Towns i Jrue jesu iskidali ali svi ostali kod mene go prosek, još bez Walla (koji bi mi doduše verovatno sjebao FG% i TOs) i sa vrlo skromnim Mitchellom za njegove standarde. Ovo ostalo kod mene sve same prašinarčine. Ono što je za mene najbitnije iz ovog kola je da sam video da može da se igra protiv ovih najjačih uz malo sreće i što je def obezbeđen PO, dalje je samo ćar, čekajući Lebrona.

Link to comment
Share on other sites

Ne kenjaj degli pliz

 

Kod nas ovde se kaze, "losem kurcu i dlake smetaju". 

koliko su se nam se razni polutani useravali u zivot i zbog kojih smo gubili tesne katove, ne verujem da bi kasna prodaja brona ista resila. podvlacim kasna, jer da se to pokusalo na vreme i ponude bi bile bolje. ovako licimo na ovogodisnju zvezdu, te nam fali samo plej, te aj igraci da nam se vrate iz korone, te aj trenera da promenimo, pa onda aj malo doselekcija po 6 put, te nam raspored ne valja...

prosto nije kao prosle godine. sta da se kaze kad ti za celu godinu imas zdravog dejvisa, a to realno nikad nije bilo u njegovoj karijeri. evo ove nedelje si imao Pula i Sadika u stetocina modu, gde su direktno izgubili procente. pa onda evo vratili smo Nana, i sta se desi, ugase ga po drugi put 😁

😁

idemo lepo kod gage, ko gospoda, tu je i realni, znaci bice kvalitetne zajebancije. ako i zveki i grof  padnu ima liga da bude jaca nego ova

jos na par mesta sam cuo da je dobra ekipa i tamo, tako da se teraj u 3 kurca ili prihvati zajebanciju na svoj racun i spremi draft ko covek ove godine, a ne sa pomazes cimeru...

Edited by maXa88
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Zvezdinho said:

Pa ja ti to svo vreme i pricam, a vi ne verujete.

 

Mada igrate protiv zemsa @John Dies at the End Ipak mislim da ce zajedno da ispadnemo.

 

Doduse da  smo uzeli Vestbruka za Moranta i Dramonda pre 2-3 nedelje sad bi ganjali PO.

 

Eh da sam ja draftovao Debelog Flopera umesto Hodajuce povrede iz Fejkersa, sad bi se borio za TOP4, a ne opstanak  😄... ako se moji polutani raspadnu, mogu i ja lako da ispadnem ( Ali dapače sam sam kriv za gubljenje 5+ CAT svojom ne aktivnoscu).

 

Ovo, ovi moji slepci prethodne nedelje 90 izgubljenih,  jebeni rekord :classic_biggrin:

 

Kaos, kada smo igrali zajedno  B, imao sam bas protiv tebe nekih 16 DD sa Drumm-om u timu ( secam se da te je sam dobio u off reb 😄

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, John Dies at the End said:

I Julius resio da me k#ra vec prvo vece :wink2:

 

Za 20 min  TD, prvi posle koliko utakmica ????

 

16 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Hvala tvom uceniku Madjiji sto nam je uvalio skart RJ Bereta.

 

Koji ti svakalo vise vredi nego neaktivni Drumm... zar ne?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drakaris said:

Stefi nas sabotira

 

Odose 25 poena Rasela u nepovrat. Al opet sami smo krivi smo smo u ovakvoj situaciji pa zavisimo i od drugih.

 

 

U medjuvremenu Meli koji bi kao trebalo da zameni Kristapsa sutirao 0/7, kao nogama. I jos sam spickao 3 izmena  vec ko Maxa i Delgado, jebo me Powel.

 

Rj Beret 5 TO , od ukupno 6 TO:lol_2:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Ja sam jako zapoceo kolo, stvorio sam dobru podlogu u kategorijama gde je Vlada nejak i mislim da bi ovde moglo da padne i nereseno. Vrlo sam zadovoljan sto sada imam veliku priliku da konacno osvojim DD kategoriju. FG nikad bolji u sezoni, preko 70% na 50 suteva, blk cu da oduvam. Mislim i da cu i dreb osvojiti. U oreb ce biti borba do kraja, otkad mi se povredio Begli, vise nisam osvajao tu kategoriju iako sam igrao protiv impotentnih timova za oreb kao sto je Tripova i gggg-ova, a sada i ova. Nesto mi se javlja da cu ove nedelje lagano da izgubim stl, iako je rezultat 3:3, zato sto sam prosle nedelje imao neverovatnih 51, to se meni uvek desi. Asistencija i TO ce isto biti borba do nedelje, dok sam siguran da gubim bacanja, pts, ppm i trojke.

 

Sve u svemu, ja ciljam ka 6 kategorija i nadi da Luka nece napraviti TD.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

 

Odose 25 poena Rasela u nepovrat. Al opet sami smo krivi smo smo u ovakvoj situaciji pa zavisimo i od drugih.

 

 

U medjuvremenu Meli koji bi kao trebalo da zameni Kristapsa sutirao 0/7, kao nogama. I jos sam spickao 3 izmena  vec ko Maxa i Delgado, jebo me Powel.

 

Rj Beret 5 TO , od ukupno 6 TO:lol_2:

 

 

Ma aj Meli, pogledaj Bobi sta radi?!? Imaju bukvalno 8 igraca, a nema mesta za njega bar na par minuta. Nije mi sto sam bacio Vilija, ionako se vracaju ove barabe veceras, nego sto sam bacio izmenu bezvrze. Raduje me Nazi kralj. I prosle godine nas je uvek ispostovao

 

Nego debeli, vidim juce i ti o neregularnosti, pa reko da pitam kako to da si za toster i kilo brasna dobio Powela i Tedija? Nesto se nisi na to zalio...

A veto cak nije ni razmatran koliko se secam

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drakaris said:

Ja sam jako zapoceo kolo, stvorio sam dobru podlogu u kategorijama gde je Vlada nejak i mislim da bi ovde moglo da padne i nereseno. Vrlo sam zadovoljan sto sada imam veliku priliku da konacno osvojim DD kategoriju. FG nikad bolji u sezoni, preko 70% na 50 suteva, blk cu da oduvam. Mislim i da cu i dreb osvojiti. U oreb ce biti borba do kraja, otkad mi se povredio Begli, vise nisam osvajao tu kategoriju iako sam igrao protiv impotentnih timova za oreb kao sto je Tripova i gggg-ova, a sada i ova. Nesto mi se javlja da cu ove nedelje lagano da izgubim stl, iako je rezultat 3:3, zato sto sam prosle nedelje imao neverovatnih 51, to se meni uvek desi. Asistencija i TO ce isto biti borba do nedelje, dok sam siguran da gubim bacanja, pts, ppm i trojke.

 

Sve u svemu, ja ciljam ka 6 kategorija i nadi da Luka nece napraviti TD.

 

A ja već odavno batalio ove duele, totalno mi nebitan rezultat.. čeka se PO 😄

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, maXa88 said:

 

 

 

 

Nego debeli, vidim juce i ti o neregularnosti, pa reko da pitam kako to da si za toster i kilo brasna dobio Powela i Tedija? Nesto se nisi na to zalio...

A veto cak nije ni razmatran koliko se secam

 

Ne razumem? Pojasni , pls...

 

I nije bilo juce, vec par dana ranije 

 

 

Da pojasnim, vec duze vremena je postojalo interesovanje,  sa vise strana za SGA... Kad sam odlucio da prihvatim ponudi Uchiha, SGA nije bio povredjen,  vec je preskocio jednu utakmicu koja je bila b2b.   Napisao  sam u poruci, da nije problem da sačekamo da vidimo da li ce i koliko SGA odsustvovati. U

 

Uchiha je proverio, napisao da nema previse b2b utakmica ( + mu Powell ima samo 2 utakmice u 1/4 ) i da mu to nije problem... dan dva posle zavrsetka trade je izasla vest da SGA duze odsutan i da sto se mene tice mozemo da pitamo ligu da se trade poništi ... kada vec zelis objašnjenje. 

 

Sto se vasih tradova tice, meni bas nije jasno zbog cega nije prosao trade Pro+Sro i ovaj drugi... veci problem je trade koji je realizovan, jer se tada vec znalo, sto sam i napisao da je Lazni kralj out za nasu fantasy sezonu... ali je verovatno vec svima dokurcilo Delgijevo kukanje i vredjanje, tako da nisu ni glasi..

 

Savrseno me zabole, glasao sam samo protiv prvog vaseg  trade na pocetku sezone, kod ostalih nisam glasao ( ili mislim da nisam 😛 )

Edited by John Dies at the End
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Evo aj ovako, na sta si mislio kad si spomenu neregularnost?

 

Misim, ti si prodao igraca koji je out do kraja sezone za dva vise nego solidna. Pa valjda i to podleze pod regularnost lige (na stranu tvoje umece da to uradis dva puta u jednog godini i to ispod radara. Na tome svaka cast, jbg mi numemo 😁😁)

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, maXa88 said:

Evo aj ovako, na sta si mislio kad si spomenu neregularnost?

 

Misim, ti si prodao igraca koji je out do kraja sezone za dva vise nego solidna. Pa valjda i to podleze pod regularnost lige (na stranu tvoje umece da to uradis dva puta u jednog godini i to ispod radara. Na tome svaka cast, jbg mi numemo 😁😁)

 

 

Dopunio sam post iznad o trade-u... verodostojnost istog moze da potvrdi @Itachi Uchiha

 

Sto se tice mojih trade-ova , za tebe free casovi 😛

 

edit: malo je falilo da preveslam i Zvekija,  tj sam sam odustao od punde koja mi je bila OK, konj magarac Ja, to bio najsladji uspeh ove sezone 😄

Edited by John Dies at the End
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Dovla said:

A ja već odavno batalio ove duele, totalno mi nebitan rezultat.. čeka se PO 😄

Pa vidim i po igracima koje uzimas, uzimas igrace koji nemaju termin za utakmicu :s_d:

 

Nemo tako, optuzice me Zveki da saradjujemo

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Sto se vasih tradova tice, meni bas nije jasno zbog cega nije prosao trade Pro+Sro i ovaj drugi... veci problem je trade koji je realizovan, jer se tada vec znalo, sto sam i napisao da je Lazni kralj out za nasu fantasy sezonu... ali je verovatno vec svima dokurcilo Delgijevo kukanje i vredjanje, tako da nisu ni glasi..


Ne znam odakle ti da je Lebron out za nasu fantasy sezonu, trebalo bi da se vraca za mozda drugu rundu plejofa..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...