Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

1 hour ago, Zvezdinho said:

Ne igra Kobi Vajt veceras, mashala, cestitke Delgado i Makso. Vise Delgadu posto mi je izbockao ceo tim.

 

 Zveki, da se ne zajebavamo, ne postoji ni puka teorija da okrenem bilo koju KAT od 7 koje drzis. Nastekao si se toliko, cak i da se tvoji raspadnu epski veceras a nasi odigraju na maxu apsolutno mozemo samo da ucvrstimo nase kategorije i to je to. Dobio si nas, bio je ok mecap, i to je to 🙂  

Link to comment
Share on other sites

Biti ce zajebano i napeto poslednjoj kolo :classic_tongue:

 

Lonzo Ball (hip) will return to the lineup for Sunday's game in Houston.

 

Dobro je, sada igramo samo bez prvog, drugog, četvtog i DD masine ❤... ovom Maticevom debi odlozen za sledecu sezonu :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da mi vise nemamo ni teoretske sanse za opstanak

 

  Bila je ovo jedna uzasna, uzasna sezona posle sezone gde smo konacno osvojili zasluzenu titulu. Sve je krenulo od kardinalne greske (slicno kao prosle godine, isto druga runda, mada tad sam sabio sve ostale runde da sam uspeo da pokrijem Enesa potpuno) i draftovanja Hassana - stvarno sam mislio da ce u SAC dobiti jos vise prostora nego u PTB i da ce pumpati jake brojke, medjutim lenja guzica je totalno ispala iz rotacije, pa na kraju kad je dosao do svojih 15-20min trebalo mi je i njegovih 7+7 u kojima bude 2-3 offreb, 2 blk i on je odlucio da se sjebe i totalno me zakopa. Koliko me je prosle godine povadio i doneo titulu, ove me zavio u crno. Zatim jos jedna velika greska u 6. rundi -> uzimanje Bridgesa a Maxa je bio u fazonu daj da uzmemo Holmesa. Mislio sam da ce se Hejvord slomiti mnogo ranije. Graham je isto tako tek sad dobio prostor i proigrao od povrede Lamela, i on je imao kriminalnu sezonu sto mi je potpuno neocekivano jer je pokidao u svojoj drugoj, a igraci obicno imaju najveci skok u trecoj.

 

  Svit Lu je takodje tezak fejl (Maxa je bio za Brogdona, a mozda je on otisao i u 4R u svakom slucaju 4x bolji izbor i od Grahama i od Lua) , ali isto tako je bila greska i njegov drop jer sam predvideo da ce PG odsustvovati neko vreme i eto mogli smo mi upecati Zvekija i uzeti Dillona Brooksa a ne Chaos koji ga je pokupio. Isto tako, Nunn je imao deo sezone gde je kidao, i on je los izbor ali bi posluzio opasno -> recimo Chaosu je doneo bar 3 kategorije u direktnom mecapu protiv nas kad ga je pokupio, tu nedelju nas je bas nokautirao. Randle je najbolji izbor drafta i skidam mu kapu za ovakvu sezonnu, to mi je svakako najboji ubod. Sedma runda i Leri Nens, jbg, dobijao je dosta prostora ali nije isporucivao, na kraju se slomio i bar smo izvukli Burksa za njega, a evo sad je i poceo nesto da igra. I onda dolazimo do najvece Maxine greske i mog najboljeg uboda posle Rendla u 12 rundi - Tedi Jang. Imao sam ga prosle godine sa osme runde, iskidao je posle povrede Markanena a i uvek je bio dobar igrac kako u RL tako i u fantaziju. Njemu nije pruzio sansu uopste, dropovao ga je bez razloga (sto ne mogu reci za Lua, Nunna iako sam bio za to da ih cekamo zbog lomljivosti Klipersa i belaca iz Majamija) -> tezak, tezak fejl. Cam je bio i pristojan za 11 rundu, Pope je takodje dropovan bespotrebno -> imao je deo sezone u kome je surio sa trojkama i procentima.

 

  King je odradio svoje, i kad je poceo da pali motore skrsio se. To je bio finalni udarac i tad smo vec i znali da nema sanse da opstanemo. Tu onda dolazimo do dela gde ste svi ispali picketine i vetovali skroz posten trejd Sruder+Porzingis za Kinga, kao i Enes+Shake+Dag za Kinga, pre toga Buddy <-> Graham razmenu koja iz ove perspektive deluje potpuno posteno. Kasniji veto Otto + Buddy za Kinga je takodje bio vetovan iz obesti, ali je ponuda Melo+Brooks za povredjenog Kinga bila postena, ali samim tim sto niste dozvolili posten trejd za zdravog Kinga potpuno ste narusili regularnost lige i poslali nas u cvajtu na pravdi fantazi bogova. 

 

   Potrosili smo svu srecu prosle sezone, pa nema ko se nije istresao od raznih gubavaca na nama, puno toga nam nije islo na ruku, nasi fejlovi i nestrpljenje (ili pak preterano strpljenje kao npr za jebenog Hasu). Na kraju hocu samo da se izvinim svim ljudima za uvrede koje sam uputio tokom ove sezone -> nista licno naravno, jeste ovo igrica ali isto tako nemojmo se praviti da nam ne znaci mnogo -> da je tako, onda ne bi izbijala sva ova sranja ove sezone koje ste nam priredili. Ja sam potpuno odlepio u par navrata i u afektu svasta ispisao, bio propisno sankcionisan za to, i to je to. I da, nemojte ni sledece sezone slucajno pomisljati da igrate u pare 😄   Sta da vam kazem, bilo je lepo igrati svih ovih godina, sad sledi B liga, fantazeri napreduju iz sezone u sezonu, konkurencija sve jaca, iskreno nemam pojma hocemo li uspeti da se vratimo. Pokusacemo, pa sta bude. Motiv je tu, sad smo jos gladniji dokazivanja, da pokazemo da smo pravi sampioni jer mi smo 4. sampionska ekipa koja ispada u B posle Chaosa, Zvekija i Wooka (gde je i sta radi taj covek?). Probacemo da se pobedom protiv debelog oprostimo od lige, jbg na kraju smo cak i skockali tim nekim trejdovima i postali konkurentniji ali skracena sezona nam svakako ne ide u prilog, fale nam jos ta 4 kola da se posibamo, mada ni to mozda nista ne bi promenilo.

 

 SporCki pozdrav 

 

  

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bejkon 7 poena, sut iz igre 3/4 posle prve cetvrtine

 

 

Ja: Dobar si Bejkone, ajde jos malo, na 3 sam poena zaostatka

 

Bejkon: Nema problema brate, sve za tebe

 

 

Do kraja sut iz igre 0/7 uz 1 izgubljenu koja je znacila nereseno u toj kategoriji.

 

Ako je neko imao najmanje srece u ovim zavrsnicama duela ove sezone, ja vodim ubedljivo u tome, ali ubedljivo. Na kraju cu ispasti zbog ovih gluposti...

 

I jos jednom, Zveki cestitam na opstanku.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Trebalo je da bude 8-4-1, al jebi ga kad nakon Kuzminih 4 TO sam izgubio nadu pa nisam izbacao igrace. Barem izjednacih trojke pa je 7-4-2. Tacno falila 1 trojka Kobija Vajta za 8-4-1. Dzabe trosite energiju na jinx, ispadam i onako i ovako videti samo kakav tim ima zorule aka kiseli krastavac.

Edited by Zvezdinho
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je najgore sto u slucaju istog broja kategorija imam negativan skor protiv vas. Ja moram imati isti ili bolji rezultat ove nedelje, ove nedelje igram protiv Doncica, Lavina, Vuda, Grenta od 5 meceva, Bizlija, Viginsa, uz to i sjajne sljakase. Strasan raspored uz to. Prejaku ekipu ima Vlada. Ja cekam bar jedan raspad, tvog ili Mecinog tima.

 

Bice ovo do poslednje veceri neizvesno, a mozda i sata.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Da postavim sada pitanje, da ne bude kasno.

 

Da li ja imam pravo da dropujem dobrog igraca u slucaju da mi on vise nece sluziti ove nedelje, tj. nema vise meceva, a hteo bih da dodam jos jednog igraca u roster za poslednje vece?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Da postavim sada pitanje, da ne bude kasno.

 

Da li ja imam pravo da dropujem dobrog igraca u slucaju da mi on vise nece sluziti ove nedelje, tj. nema vise meceva, a hteo bih da dodam jos jednog igraca u roster za poslednje vece?

 

Odlično pitanje. Ja mislim da do sad nismo imali takve situacije, ali ovo treba da se razmotri na nivou cele lige. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto ne bi imao pravo kad su takva pravila za ispadanje, sad ko ima visok vejver ce da profitira. Ne sme valjda samo pik prve runde ida se baca tj valjda ne moze. Sve je u redu dok se glada interes sopstvene ekipe, a da nije neko muljanje i poklanjanje igraca drugoj PO ekipi preko vejvera.

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice, to je regularno.

Normalno je da ces da juris igrace da bi dosao do opstanka (ili prolaska u sledecu rundu), a nije kao da ces da dropujes Ejtona ili Herisa. Eno ga Bejkon bez meca u subotu, a on je svakako FA materijal.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...