Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

On 5/2/2021 at 1:34 PM, Zvezdinho said:

A gde je   Natasha   Draki sad, muchi me to, a gde je Draki sad joj joj joj joj :s_d:

 

Stvarno  di je  mlada , ovaj @Drakaris

Evo me, na odmoru sam nakon ove teske sezone u borbi za opstanak gde sam te razcmario na tabeli. Kada nisam ispao sada, necu nikada. Sve sto je moglo krenuti lose je krenulo.

 

Moze se reci i da mi odmor prija, samo da ne gledam vise u ovu moju tunjavu ekipu i da gledam koji ce igrac biti aut za veceras, tipa Furnijea zaboleo k***c. Nadam se i da nece biti ovi Kovid protokoli za narednu sezonu.

 

I da, od sledece sezone yahoo. Ne znam kako je i sta tamo, ali ovaj ESPN je tesko djubre postao, menjaju pravila usred sezone kako im se cefne, sada svaki igrac koji je aut za jedno vece, dobije oznaku O i mozes da ga stavljas na IR, a onda kada nije igrao Memfis, ni slucajno da se dodaje oznaka O igracima, dva kola igram sa 11 igraca zbog njihove gluposti...Sada se O deli sakom i kapom.

Edited by Drakaris
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

mogu reci da ovo polufinale sa sinovima anarhije je verovatno u top 2 najgora polufinala u istoriji polufinala. uzasni sut iz igre, ppm uzasno...nekako su se stvari poboljsale poslednjih dana ali i dalje uzas. protivniku nisu igirali najbolji igraci, meni nekoliko njih odsutnih na utakmicu-dve uz haywarda...bas uzas i steta sto nisu svi bili tu. dosta zajeban uchiha i sa ovim slabijim timom ali kao da se rezultat vec znao jos u utorak kada je bilo 6-6 i tako sve do nedelje kada sam uzeo jos dve kategorje. meni bilo dovoljno i neresen rezultat i zato sam bio miran jer nije bilo kategorija koje je mogao uzeti osim td. zato mi je malo bilo nejasno ovo stelovanje rezultata poslednjih dana regularnog dela kada sam vrlo lako ja mogao biti treci i izgubiti na isti nacin.

 

sto se tice finala rekao bih da imam otprilike 10% sansi za pobedu. hayward nece igrati a anunoby, antetokounmpo, brogdon i +1 igrac koji bez ikakvog razloga odmara. jos mi grk, anunoby i collins imaju tri utakmice cele nedelje. onamo westbrook dovoljan protiv pola moje postave. odmah da kazem da ne priznajem poraz ako izgubim, pogotovo sto je od magie. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

E pa ne moze tako @Drakaris nakon prvog dana i drugog si se sepurio, bacao forice , sad se pravis Englez posle filma : Razchmarivanje Drakija part 2.

2 hours ago, delgado said:

Lavrnjo, cestitam sam sebi jubilarnu ko zna koju pobedu nad tobom...

Zveki, jesi spreman da odmerimo snage pred b?

 

Bice tesko, pola tima mi ne igra ali boricemo se. Pozovi onog smaracha Maksu da bude interesantnije kad vas ovako osakacen razchmarim ponovo:default_coffee:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Ova tema zasluzuje vise postova, jebem li vam sitno zito

9 hours ago, Zvezdinho said:

E pa ne moze tako @Drakaris nakon prvog dana i drugog si se sepurio, bacao forice , sad se pravis Englez posle filma : Razchmarivanje Drakija part 2.

Iskreno Zveki, ja sam tebe razcmario na tabeli i pomiri se sa tim. Znam da ti je tesko i da si potrosio brdo maramica za plakanje, ali sta da se radi, najjacci opstaju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, gggggggg said:

sto se tice finala rekao bih da imam otprilike 10% sansi za pobedu. hayward nece igrati a anunoby, antetokounmpo, brogdon i +1 igrac koji bez ikakvog razloga odmara. jos mi grk, anunoby i collins imaju tri utakmice cele nedelje. onamo westbrook dovoljan protiv pola moje postave. odmah da kazem da ne priznajem poraz ako izgubim, pogotovo sto je od magie. 

 

Kakve su ti sanse nakon prvog dana, vece ili manje od 10%? 😄

 

brutalne brojke mojih u par kolona, 0.294 ppm, 43% fg i 71% ft 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@delgado da menjam naziv tima u Razchmarujem Drakija, Maksu i Delgada :s_d:

 

Promenismo avatar da ispostujemo coveka za dobitak na kladionki, zamalo zbog gluposti da padnem , izbegavam da igram igrace u 4:00 narocito jednog,ne znam sta mi bi pa ga odigrah , al eto jedva nekako izadje tako da svaka cast momchino PG13, srpski zete. Jos sam morao da branim sa minusom, umesto lepo na Bogija plus  i da ne razmisljam.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Plej out titula na pomolu:s_d: 4 meca 4 pobede ako se ovako zavrsi, razchmareni Maksa, Delgi i Draki, zaradjenja vecerinka od zemsa,meca je bio kolateralna steta posto je morao da se pobedi da bi doslo do meca za vecerinku,nije lose prosao ovaj plej out:classic_tongue: Spojilo se zadovoljstvo i korisno :classic_tongue:

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zveki, razchmaren si kada se brojalo. Gotova je borba, Dramond i Horford su te poslali u istoriju A lige. Sada mores da pevas, ''Secas li se, kako nam je bilo pre''

 

Madjija sto vise kuka, to je veca razlika. Sramota me.

 

Link to comment
Share on other sites

Kad se brojalo razchamren si 10-3-0, u plej outu 10-2-1, ako to nije razchmarivanje onda ne znam sta je, koliko ti to smeta vidi se po infantilnim menjanjima naziva timova na nivou deteta od 1-4 razreda osnovne skole :s_d:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2021 at 10:52 PM, Zvezdinho said:

Madjijo seti se ko te proglasio shampionom prvi i kome treba da posaljes pokloncic za Drama :classic_tongue:( ne meni ).

 

Dram se raspada, bukvalno bolje da sam zadrzao RJa..

Link to comment
Share on other sites

Ma jeste, a pre toga kad za 20 mminuta ima DD to se ne racuna.

 

Auu, kako razchmarujemo mladog delgija 11-1-1, ako ako i treba tako. Delgado saljni mi na pm adresu da ti posaljem Faktu, trebace ti nakon ovog duela.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zadnji dan lige, finale , niko nista ne pise. Ajd ja cu.

 

Lola Smiljanic mode on nakon razchmarivanja svih protivnika u plej autu ( dobro de zems tebe nisam bas razchmario) :

 

Nek nas nakon ovog skora u plej autu izbace sad iz A lige ako ih nije sramota.

 

Lola Smiljanic mode off.

 

 

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Madjija mode on:

 

A sto me mrzite, veceras ce lagano da preokrene

 

Madjija mode off

 

 

Ne pamtim vece razbijanje u finalu i vece brojeve u pojedinim kategorijama za Madjiju. Veceras se ide na 250+ dreb i 60+ stl

Sa druge strane, gggg dozivljava veliki raspad i izgubio bi od 15+ timova, a kamoli od statsa Madjije.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Madjija u trenutku kada vodi 12-1-0 na dan do kraja  i ljudi mu cestitaju pobedu jer je sve reseno, a on je u fazonu : A sto me mrzite, jel hocete da izgubim, jel to zelite, jel to zelite.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...