Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

2 minutes ago, nlavrnja said:

Tu sam 😃 digao sam ruke posle poraza od grofa, to je definitivno kraj sezone za mene, da sam znao da igram protiv vas jos bih se i potrudio 😃

 

Lavrnjo kako ide Maticu u toj ligi sto igras PO, jel i tamo chokira u toj yahoo lizi bez briga od 12 ili 14 ucesnika koliko li vas je vec:default_coffee:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Matic zamalo da udje u playoff.

 

Zato da vidis Xperta kako nas rastura cim igra bez tebe, ovo u zivotu nisam video da neko ko toliko kida bude 2/3. po broju turnovera, ovo je vrv najefikasnija ekipa u istoriji fantasyja. Ziveh u ubedjenju da najbolje ekipe moraju da budu medju najgorima u to

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, nlavrnja said:

Matic zamalo da udje u playoff.

 

Zato da vidis Xperta kako nas rastura cim igra bez tebe, ovo u zivotu nisam video da neko ko toliko kida bude 2/3. po broju turnovera, ovo je vrv najefikasnija ekipa u istoriji fantasyja. Ziveh u ubedjenju da najbolje ekipe moraju da budu medju najgorima u to

 

Lako mu da vas rastura kad ste mu omogucili da draftuje i Jokica ( nesto me pitao za njega kad je bio draft, ja sam mu rekao da je za mene Jokic pik br.1 na draftu)  i  Vucevica i jos vam uzeo Donovama Micela za kikiriki i bombone putem trejda (FVV). A i lakse je draftovati na 12 timova ili koliko vas vec ima. 

 

Znaci Matic i tamo chokirao, auuuuuu :lol_2:.

 

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, nlavrnja said:

Matic zamalo da udje u playoff.

 

Zato da vidis Xperta kako nas rastura cim igra bez tebe, ovo u zivotu nisam video da neko ko toliko kida bude 2/3. po broju turnovera, ovo je vrv najefikasnija ekipa u istoriji fantasyja. Ziveh u ubedjenju da najbolje ekipe moraju da budu medju najgorima u to

 

A ne hvalis se da ces da igras finale protiv Eksperta? Ccc...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 poraza? pa ja jedan poraz ako ne racunamo onaj od uinija i ovaj u poslednjem kolu od chaosa gde mi pola ekipe vec bila u mislima u playoffu a druga polovina u bolnickom krevetu.

 

@nlavrnja

 

strasno. odigrao covek minut...da je igrao 30 minuta imao bi 30 poena, 30 asistencija i 30 ukradenih kako je krenuo. a nece igrati ni veceras.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, nlavrnja said:

 

@Xpert ovaj te kanali i u ligama gde te ne izbacuje 😃

 

Ladno me pitao sta kako i gde i ja mu rekoh bez da mi je rekao  protiv koga igra. muchki potez. Mada dzabe ti protiv Jokica i Vucevica.  Jokara i sinovi do pobede. Ne znam gde sam cuo ovu uzrecicu:smiley33:

 

Pa sad cas sam ja ukanalio , cas on nije hteo da damo paket za Vestbruka pa nije doslo do trejda, ostalo je istorija da smo za 1 kategoriju otisli u B ligu. Ali prvo i osnovno ne mozes bez pika iz prve runde pola lige itd itd... Ako nista drugo tebe smo razchmarili u regularnom delu sezone i to bez Drama:default_coffee:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

E jebem ti ozbiljnost lige kad se u tik SF-a pise o Lavrnjinim mini-Maxi ligama, Zvekijevom i mom plejaut finalu a sami ucesnici cute i ne prozivaju se 😛

 

 

Delgi, i moj klinac igra ligu od 12 timova i ubedljivo je prvi :classic_biggrin:

 

Doduse, samo je draftovao, ja mu "namestam" igrace , kupim sa fa i sl :classic_biggrin:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitke @Dovla na odlicnom mecu, ipak je Doncic imao 4 umesto 5 tekmi a meni su svi bili zdravi.

 

Sad finale protiv nbk i njegovih zveri koji je sam rekao da nije izgubio maltene nista ni u regularci.

 

Ogromna je steta sto mi se Haliburton povredio, ali idemo dalje, borimo se pa sta bude.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Čestitke @Magia!

 

Koliko god da je odigrao, ne može se protiv ovakvog Vestbruka.. a i ostali su ti bili odlični.

 

To što kažeš.. zdrava ekipa, ja bez Lavina.. i eto, to je ta razlika.

 

Sretno u finalu!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...