Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

1 hour ago, Itachi Uchiha said:

😄

 

a ono jes', da ne racunam sga, turner out, nurkic, curry, poku, wcj, korkmaz propustali meceve, vanvleet samo 2 utakmice

 

tebi tebre svakako cestitke, pa se sibamo sledece sezone

 

i da ne zaboravim, nisam ti ja plej of matic 😄

 

 

Ti da si imao povrede koje sam ja imao 5 kategorije ne bi uzeo. I ovo si jedva preziveo i to bez Jokic Td sto mora da je  1 nedelja;

korkmaz i poku 😂

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Zveki, da odradis svoj deo posla, pa da se shibamo u finalu plej auta!

Odradio sam jako Konkvistadore opet, 9-3-1, pre toga ista pobeda cini mi se protiv Tripa.

Sad protiv Lavrnje od koga nismo izgubili jos dok je Crna Gora bila u sastavu zemlje, tako da ... Spremi se za osvetu 😛  

 

  Srecno ispadanje Bore svima koji slave. Vidis, Borashine, 1/4 ti je max domet i to u sezoni u kojoj si bio prvi u regularnoj. Ja sam te sezone osvojio 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, delgado said:

Srecno ispadanje Bore svima koji slave. Vidis, Borashine, 1/4 ti je max domet i to u sezoni u kojoj si bio prvi u regularnoj. Ja sam te sezone osvojio 🙂 

Slavi se do zore, ovaj dan slavim kao drugi rodjedan

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Kakva lliga takvi i shampioni @John Dies at the End :default_coffee:

 

3 hours ago, gggggggg said:

mogu mislit u kakvom je kurcu ako tebe pita za savet. mada je covek mozda u zoni ispadanja

 

Plej of igra, zna covek koga ce da pita, nece sigurno nekog ko nema nit finale nit titulu:high_five:

 

Nije mi jasno sta je  @maXa88 smesno kad za svo ovo vreme ima samo jedno finale i jednu Ostoja Mijailovic titulu:high_five:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

 

 

 

Kakva lliga takvi i shampioni @John Dies at the End :default_coffee:

 

 

Liga Europe Zveki, Liga Europe  2b2  :classic_biggrin:

 

Pusti ti te tvoje titule dok se jos uvek igralo na sljaci :wink2: 

 

Vidis da od kako je osnavana Liga samipona ispadas dva-tri puta u cvajtu :classic_tongue:

 

nego Zveki, al' nam opravili centar grada il' jos moram da lomim zglobovi i da se parkiram na Kosturnicu 😄??

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Kaki opravili, samo negde  stavili kocke i poceli da prave podzemni parking kod Kocke. Stavljaju nesto i kod spomenika, ima da bude ravno i nista ki u BG. Pa cini mi se da su cak i iste kocke u pitanju kao u BG sto su stavljali.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

@Drakaris proradila aplikacija, ali se plasim da je ovo neki bag, vodim sa nekom velikom razlikom, nema sanse da je ovo tacno. Jel ima yahoo svoju aplikaciju, da predjemo svi tamo sledece godine zbog bagovitih espn aplikacija koje ne daju tacan rezultat.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...