Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

4 hours ago, Drakaris said:

Au Dovla, al ocajno gadjas sa FA, gde mi se obrati na PM da preuzmem nalog na 3 dana. Vasela ne bih uzeo ni da je jedini preostao FA na svetu, a ne jos u plej ofu i borbi za blk i 3pm. Jos taj lik kvari i FG...

 

Imas solidnu sansu da uteras Bori i ne koristis je.

Hahaha daj ne zasmejavaj me 😄

 

I najbolji greše.. znao sam u šta se upuštam.. nije bilo sreće.. idemo dalje..

 

Kakve šanse bre.. rešen duel odavno.. 😉

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

@LayupFromTheMidget ljudi ljudi vratio se Sime , ovaj JJJ.

 

Ne kenjaj, ni meni nije igrao par meceva Plamli , Geri Trent kao i da ne igra pa ne kukam ko curica ko ti. Ja imam Milutinova u ekipi:capone_2:

 

Ja sam se unapred predao, kad' sam video da nema Boozera :wink2:   da uparim neponovljivi tandem O.Y & Boozer :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spasava Nurkic guzicu Uchihi sa 15 dreb i sada je izvesno da preokrece ovu kategoriju sa 5 jakih igraca za 6-6-1, dok Lukaku nesrecno zavrsava sezonu sa velikim bojem povreda u vidu Dzamala, Oladipa i Porzingisa.

Nema sumnje da je Uchiha macka sa 9 zivota, nakon izuzetno loseg kraja regularne sezone, velikoj sreci da se nasao u TOP4, pa je izbegao i 1/8 finala gde bi izgubio od 15+ timova, ovu se provukao zbog prednosti boljeg plasmana,  dok su mu se igraci vracali posle povreda, Nurkic je opasno proigrao i sve manje limitiranu minutazu ima, rastura decko, znao sam da ce ovako igrati i ima jake statse, samo jbg, povreda od 2.5 meseca je previse dugo, ne krijem da sam pomalo ljubomoran. Bice bez Tarnera koji ce verovatno biti aut za fantazi sezonu i SGA za koga nije iskljuceno da igra poslednju nedelju fantazija, gde bi mogao da ima veoma ozbiljan doprinos. Deluje da se Uchihi kockice poklapaju za prvenac.

 

gggg rutinski sa Miskom ciju ekipu su izmasakrirale povrede u vidu Laurija, Valancjunasa, Embida, kao i neocekivani rest Mareja, koji su propustali utakmice i sprecili Miska da napravi nesto vise u ovoj sezoni posle napravljenog ozbiljnog skalpa nad Stefijevom ekipom. Nisam nesto posebno pratio taj duel, jer je taj duel isao u jednom smeru. gggg ima samo Hejvorda od vaznijih na IR-u i stoga ce bez problema moci da parira drugim ekipama. Ukrsta se sa Uchihom i verujem da ce to biti veoma zanimljiv duel.

 

Na pocetku nedelje je stvarno delovalo da ce Madjijina ekipa doziveti ozbiljan potop, jako veliki raspad u prva dva dana, ali izgleda da je kod Madjije krenuo Uskrs nesto ranije :s_d:, sabili ostatak nedelje. Radosne vesti za Madjiju je povratak Holmsa i sada nema nikog vaznog na IR-u sto je za mene fatalna prednost nad ostalim ekipama, doduse izgubio Brajanta tokom sezone, za koga ja licno smatram da nije vredan kraja trece runde, ali i kao takav bi bio vrlo koristan i u tom slucaju Madjija bi sa njim bio jos veci favorit. Da budem iskren, ja tokom sezone uopste nisam gledao na Madjijinu ekipu koja bi mogla biti sampionska, ali to samo govori o kakvom se to majstoru radi. Pred polufinalne duele, Madjija je po meni najveci favorit. Chaos nazalost nije docekao Brona, a jos usput mu se povredio i Micel koji uopste nije igrao ove nedelje, pa izgleda da Madjiji mozda i nije bilo tako tesko okrenuti rezultat na svoju stranu. Chaos je imao neke veoma cudne trejdove u toku sezone koje ja nikad ne bih radio, prvo za Horforda, pa kasnije i za Brona za koga se znalo da ima tesku povredu i da je velika verovatnoca da ne igra ceo april i time rasprodao sve sljakase zarad njih, makar mu se u tim trejdovima pokazao Rouz u vidu supermena, jer trenutno prozivljava drugu mladost u Niksima. Jasno je da je isao na sve ili nista, jer Chaos ipak gadja najvise domete ne zadovoljava se eventualnim cetvrtfinalom. Kraj za dvostrukog sampiona u ovoj sezoni.

 

Najzanimljiviji duel nedelje, pa i veceri je u vidu novajlije Dovle i Bore. Bora je fantasticno pogadjao sa FA, Dovla slabo. Trenutno najneizvesnije kategorije su 3PM, Oreb i Pts. Trenutno Dovla gubi 3pm za 1 i 1 pts, dok ima 4 oreb vise. Dovla gubi rezultatom 5-8, ali ima veliku priliku da prestigne u 3pm i pts, jer ima Viginsa, Muldera, Lua i Neta, dok ce mu biti malo teze da odbrani oreb, jer Bora je sacuvao drva za kraj, mada, zima je vec prosla. Na Borinoj strani je Okongvu, Bamba i Gil. Bice ovo vrlo neizvesno do kraja.

 

Edited by Drakaris
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@gggggggg Cestitke! Podelismo pobede ove sezone, ali si ti uzeo bitniju. Srecno u nastavku.

 

Kod mene ostaje zal zbog povreda, pre svega. Cele sezone mi je falio bar jedan od prva 4 pika, plus Bogdan koji je propustio pola sezone.

Kao da nije bilo dovoljno sto mi je igrac iskljucen sa meca jer je vikao na saigraca (Drejmond 😄), doziveo sam i da Rozir napravi DD (nije uticao na rezultat, al opet 😄). U svakom slucaju, mislim da sam imao ekipu za bolji plasman i ostaje zal sto mi povrede nisu dozvolile da se posibam bolje.

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Chaosu na odlicnoj borbi, iako sam imao ocajnih prvih nekoliko dana, do kraja sam ipak preokrenuo rezultat, jer je Chaos zbog povreda bio znacajno oslabljen plus je Towns imao samo 3 meca.

 

Veliko srce za Russela ❤️

 

Sada Dovla koji je vise od pola sezone bio prvi plus 5 meceva Doncica, bice zajebano bas..

Edited by Magia
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Magia said:

Cestitke Chaosu na odlicnoj borbi, iako sam imao ocajnih prvih nekoliko dana, do kraja sam ipak preokrenuo rezultat, jer je Chaos zbog povreda bio znacajno oslabljen plus je Towns imao samo 3 meca.

 

Veliko srce za Russela ❤️

 

Sada Dovla koji je vise od pola sezone bio prvi plus 5 meceva Doncica, bice zajebano bas..

 

Čestitam na pobedi. Ja sam se kockao sa trejdom za Brona i pojeo govno, Mičel se povredio u naponu forme, a većina preostalih nosilaca je imala samo 3 meča, Wall ni toliko jer odmara b2b. Definitivno su presudili bolji specijalci koje imaš, pre svih Poeltl sa blokadama, McConnell sa asistencijama i krađama, a i Drummond je dobro odradio svoju mini rolu nabijača statsa. Na sve to, jedna od boljih nedelja za Westbrooka što se tiče efikasnosti. Mene nisu mogle da povade ove krntije sa FA, koliko sam bio očajan govori i činjenica da sam posegnuo za Chason Randleom i Solomon Hillom koji su mi vratili zbirno sa 2/15 iz igre poslednji dan. 

 

Probao sam da tokom sezone popravim sebi šanse nekim rizičnim trejdovima, ali teško se vade fleke nakon osrednjeg drafta i nekih ozbiljnih promašaja tom prilikom. Realno, pravo je čudo i što sam upao u prva 4 na kraju regularke, tako da kad se podvuče crta ovo je neki realan domet moje ekipe, jedino sam full kompletan mogao nešto više.

 

Kao i uvek, navijam da onaj ko me izbacio i pobedi na kraju tako da - go mađija.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

😄

 

a ono jes', da ne racunam sga, turner out, nurkic, curry, poku, wcj, korkmaz propustali meceve, vanvleet samo 2 utakmice

 

tebi tebre svakako cestitke, pa se sibamo sledece sezone

 

i da ne zaboravim, nisam ti ja plej of matic 😄

 

 

Edited by Itachi Uchiha
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Itachi Uchiha said:

😄

 

a ono jes', da ne racunam sga, turner out, nurkic, curry, poku, wcj, korkmaz propustali meceve, vanvleet samo 2 utakmice

 

tebi tebre svakako cestitke, pa se sibamo sledece sezone

 

i da ne zaboravim, nisam ti ja plej of matic 😄

 

 

Da ne nabrajmo izostanke ni ti ni ja jer ih je bilo sa obe strane borba je bila dobra do poslednjeg minuta puno sreće u nastavku 

Link to comment
Share on other sites

Čestitke @Noćna mora B92 fantazera.. dobra borba do kraja, ali uzaludno.. povrede sa obe strane su obezvrednile duel, ali je svakako bio zanimljiv.. slobodno se javi.. iskomentiraj.. budi čovek, pa čestitaj bar.. ovo je samo igra pre svega.. 😂

 

Polufinale je tu, @Magia imaš ulogu favorita.. sretno!

Bilo bi lepo da odigra svih 5 tekmi Luka, ali evo ga već odmara prvu.. bio bih u lepoj prednosti ako ih odigra u mvp stilu :Hail:

 

P.S. Sećam se da si mi nudio Vestbruka dok je bio povređen.. bio sam u velikoj dilemi tada.. i eto pogrešnu odluku doneo 😐 sad bih se prošetao do titule..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...