Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Konkvistadori, jeste spremni za duel ?

 

 Prosle nedelje 636 poena, u kakvoj smo formi uff... Stigao je i Tajus Jones.

 

  Zveki, hocu li ja to biti prvi u istoriji koji ce da osvoji plejof & plejaut turnir ? Na kraju ce se ispostaviti da sam ja dvostruka licnost kao u fight clubu, samo polako 😄 

Link to comment
Share on other sites

Nije Matic imao srece. Imam i JJJ-a u drugoj ligi i stvarno nisu fer sto su bili najavili jos kao sredinom februara da se vraca da je sada pitanje hoce li biti dostupan za kraj aprila. Memfis izbegavati kada su u pitanju povrede. Za Dejvisa je manje vise sam kriv.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Magia said:

Ali kako su moji krenuli jako u cetvrtfinale, prvo vece sut iz igre 39%, sa bacanja fantasticnih 42% a ppm 0.329 :roflmao:

 

Jbt neko bi pomislio da gubis, a ne da vodis nakon ovog posta. Inace sam bas raspolozen da zaradim ban i da iznapushavam nekog, nakon sto me je Cedevita unakazila na kladari. Pogodio sve zivo i moroni ne mogu Cibonu da pobede, kloshari iz laznog kluba za koji ne znas dal je iz Zagreba, dal iz Ljubljane.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Madjija je na pravom putu da izgubi duel, bas veliki raspad u procentima i poenterskim kategorijama. Moze sebi da primakne DD i blk. Sedmu kategoriju bi trebalo traziti u 3pm i oreb u kojem Chaos vec dosta odmakao, dok mislim da u TO nema sanse.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drakaris said:

Madjija je na pravom putu da izgubi duel, bas veliki raspad u procentima i poenterskim kategorijama. Moze sebi da primakne DD i blk. Sedmu kategoriju bi trebalo traziti u 3pm i oreb u kojem Chaos vec dosta odmakao, dok mislim da u TO nema sanse.

 

Nerealno jadna 2 dana, bas potpuni raspad..

Link to comment
Share on other sites

Za veceras za Zvezdu debituje Iguadala, a za FMP Sin Ostin !

Stay tuned, doktorska disertacija trenutno (a i sledi) kako igrati plejof sa 2 ekipe istovremeno -> pleof & plejaut, hocu 2 titule , necu se zadovoljiti jednom! 😛 

 

Link to comment
Share on other sites

Au Dovla, al ocajno gadjas sa FA, gde mi se obrati na PM da preuzmem nalog na 3 dana. Vasela ne bih uzeo ni da je jedini preostao FA na svetu, a ne jos u plej ofu i borbi za blk i 3pm. Jos taj lik kvari i FG...

 

Imas solidnu sansu da uteras Bori i ne koristis je.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...