Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Hteo sam  da mu pisem na pm,mada mislim da je bolje da svi vide sta pisem.

 

Zbog cirkusa koji se vec 2 sezone odvija u ovoj ligi a utice i na ostale lige,povodom ispadanja pojedinih igraca u nizi rang,i onda odbijanja da tamo igraju,odlazaka u drugu ekipu kao co-owner,od sledece sezone vise toga nece biti,ko ispadne ne moze da bude co-owner u istoj ligi,samo moze u nizem rangu da vodi svoju fransizu ili da bude neciji co-owner,u suprotnom da se napravi posebna liga gde niko nece ispasti,mi ostali cemo se razvrstati koliko nas preostane,ovako je zbog pojedinih obesmisljen ceo sistem ispadanja u nizi  i ulaska u visi rang.

 

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

Posto sam obavesten da se iza kulisa kuje neka zavera protiv mene koju smisljaju ostavljena kurva maxa i cuvena splacina od lika gaga, da raspravimo mi to odmah - da li je problem da igram s grofom sledece godine ? Istu stvar je uradio i zveki, pa je dosao kod xperta, a jos je i rasformirao fransizu. Pominjace da sam ja nesto pomagao lukakuu i racenu da bi njega sjebo, sta je tacno konkretno radjeno? Sve ste trejdove vetovali, ok, u cemu sam ja to njemj pomogao ove sezone ? 

 

 Necu da krene opet da eskalira sranje, vec sam dovoljni prso zbog fantazija, zanima me misljenje ostalih

 

 Cekaj gago, kako ovo utice na tebe ? Grof hoce da igra sa mnom, a ne sa bilo kim iz b lige, niti bi taj dobio fransizu

 

 Ustav se ne moze menjati sada, niti ces ti o tome odluciti. Neka narod glasa, ako je vecina za to da ne mogu da igram a ligu sa grofom, sve ok

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Drakaris said:

 

1. Boro 114-63-18

2. Gggg 105-77-13 -  11.5

3. Uchiha 103-78-14 - 13.0

4. Madjija 103-84-8 - 16.0

------------------------------

5. Lukaku 102-84-9 - 16.5

6. Chaos 100-82-13 - 16.5

7. Stefi 98-83-14 - 18.0

8. Zorex 97-83-11 - 20.5

9. Dovla 94-88-13 - 22.5

10. Misko 92-90-13 - 24.5

11. Uini 92-93-10 - 26.0

12. Matic 90-93-12 - 27.0

------------------------------

13. Lavrnja 89-93-13 - 27.5

14. Debeli 83-95-17 - 31.5
15. Grof 83-97-15 - 32.5

16. Zveki 79-102-14 - 37.0
------------------------------

16. Konq 79-103-13 - 37.5

17. Meca 77-102-16 - 38.0
18. M&D 75-105-15 - 40.5
20. 3P. 65-121-9 -  53.5

 

 

------Medjusobni skor

------Rulet

 

Lukaku ima bolji medjusobni skor od Chaosa.

 

ovo ce biti uzbudljivije nego vn brazila 2008.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, delgado said:

Posto sam obavesten da se iza kulisa kuje neka zavera protiv mene koju smisljaju ostavljena kurva maxa i cuvena splacina od lika gaga, da raspravimo mi to odmah - da li je problem da igram s grofom sledece godine ? Istu stvar je uradio i zveki, pa je dosao kod xperta, a jos je i rasformirao fransizu. Pominjace da sam ja nesto pomagao lukakuu i racenu da bi njega sjebo, sta je tacno konkretno radjeno? Sve ste trejdove vetovali, ok, u cemu sam ja to njemj pomogao ove sezone ? 

 

 Necu da krene opet da eskalira sranje, vec sam dovoljni prso zbog fantazija, zanima me misljenje ostalih

 

 Cekaj gago, kako ovo utice na tebe ? Grof hoce da igra sa mnom, a ne sa bilo kim iz b lige, niti bi taj dobio fransizu

 

 Ustav se ne moze menjati sada, niti ces ti o tome odluciti. Neka narod glasa, ako je vecina za to da ne mogu da igram a ligu sa grofom, sve ok

Naravno da se moze menjati.Zbog tebe i Zvekija koji odbijate da igrate B ligu,tj,Zveki igrao 1 sezone i pobegao.Glasacemo ako treba,mada ne bi ni to trebalo.Cemu A,B,C liga ako pojedini odbijaju da ih igraju.Vetovali su ti sve trejdove upravo zbog toga.

 

Objasni mi,u cemu je fora,ispod casti ti da igras nizi rang?Mozes ti da pises sta hoces,i da se kitis nekim kvazi titulama,nijedna nije tvoja,i cim si od Maxe samostalno dobio da vodis ekipu,B liga.I odrasti,cim ti nije po volji,odma vredjanje,nismo deca.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne vidim problem zasto coowner koji ispadne ne bi odmah sledece sezone pridruzio se opet A ligi drugom timu? Svako ima pravo da radi sta hoce, Zveki je cak bio i owner, a ne coowner, pa se preselio u A ligu i svi su na to gledali blagonaklono, sem Djoloa koji je jedini protestovao. Koliko me secanje sluzi i Gaga se bio prijavio za coownera Xpertu, ali je Zveki bio brzi i pre se dogovorio sa Xpertom. Sve ima zapisano na temi kako je Zveki upao u ligu kao bivsi owner.

Link to comment
Share on other sites

Pa ako je zveki dobio to pravo da igra i jos je rasformirao svoju fransizu, zasto ne bih dobio i ja istu sansu? Trejdovi nisu vetovani zbog toga, to je druga tema

 

 Cekaj covece, fransiza ide u b ligu, ne vidim da ovo ikome pravi ikakav problem

 

 Naravno da treba da se glasa, ko si ti da odredjujes pravila. O ovome odrasti i slicno necu da komentarisem, nije lako tebi objasniti i mnogo prostije stvari

Link to comment
Share on other sites

Delgi ti neces da razformiras franshizu,nego ce Maksa da igra B ligu. U tome je razlika.

 

Ako cemo realno Delgi treba kod samog s.. ovaj kod Lukakua da bude coowner. To bi bilo najpostenije.

 

I mogli ste sa tom temom da sacekate barem da prodje regularni deo sezone. Poslednji dan regularne sezone ste nasli da upropastite.

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Nikada nisi razgovarao, ali si se prijavio na temi da budes coowner u trenutku kada je Xpert ostavio svoj post da trazi coownera koji ce imati potpunu kontrolu, jer on nema vremena.

 

strana 17. u sezoni 19/20

 

 

Xpert: Ja samostalno da vodim tim ne mogu, pogotovo sad sledecih par meseci necu imati vremena. Sto znaci da necu stici ni za draft da se pripremim kako dolikuje (imam jednu ligu od ranije i ne znam ni kako cu se za nju pripremiti).

Pitao sam @Borko-a, kaze da je prenatrpan. Ako postoji neki dobrovoljac, slobodno. Ja cu vrsiti ulogu kontolora. 😄

 

Zveki: Xpert imas PM   

 

Gaga:

Tu sam.

Garantujem put do D lige.

  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdinho said:

 

A sa Procketom:default_coffee:

Ni sa njim.

9 minutes ago, Drakaris said:

Nikada nisi razgovarao, ali si se prijavio na temi da budes coowner u trenutku kada je Xpert ostavio svoj post da trazi coownera koji ce imati potpunu kontrolu, jer on nema vremena.

 

strana 17. u sezoni 19/20

 

 

Xpert: Ja samostalno da vodim tim ne mogu, pogotovo sad sledecih par meseci necu imati vremena. Sto znaci da necu stici ni za draft da se pripremim kako dolikuje (imam jednu ligu od ranije i ne znam ni kako cu se za nju pripremiti).

Pitao sam @Borko-a, kaze da je prenatrpan. Ako postoji neki dobrovoljac, slobodno. Ja cu vrsiti ulogu kontolora. 😄

 

Zveki: Xpert imas PM   

 

Gaga:

Tu sam.

Garantujem put do D lige.

I odustao par minuta posto sam to napisao.Vise je bila sprdnja nego ozbiljno.Nije mi nikada bio problem da igram nizi rang.

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Drakaris said:

Nikada nisi razgovarao, ali si se prijavio na temi da budes coowner u trenutku kada je Xpert ostavio svoj post da trazi coownera koji ce imati potpunu kontrolu, jer on nema vremena.

 

strana 17. u sezoni 19/20

 

 

Xpert: Ja samostalno da vodim tim ne mogu, pogotovo sad sledecih par meseci necu imati vremena. Sto znaci da necu stici ni za draft da se pripremim kako dolikuje (imam jednu ligu od ranije i ne znam ni kako cu se za nju pripremiti).

Pitao sam @Borko-a, kaze da je prenatrpan. Ako postoji neki dobrovoljac, slobodno. Ja cu vrsiti ulogu kontolora. 😄

 

Zveki: Xpert imas PM   

 

Gaga:

Tu sam.

Garantujem put do D lige.

 

Haha, iskusno uhvacen u lazi i licemerju. Bravo grofe madjijo !!!!

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ne ulazeci u detalje svih epizoda raznih co-owner telenovela, sticem utisak da smo Barry i ja jedina prava zajednicka fransiza. Prastajte unapred ako je jos takvih ostalo u drugim ligama. 

 

Transferi, menjanje partnera, prljav ves, izmisljeni igraci, pokusaji ostanka u ligi na razne nacine - sve su to opsta mesta po kojoj je ova liga nazalost postala prepoznatljiva. 

 

Za raskidanje partnerstva, imao bih jednostavno pravilo - jedan nastavlja tamo gde je fransiza stala, drugi moze da pocne ispocetka. A potpis ucesnika lige u kom postoji "ljubavna" istorija sa sve magicnom recju "feat" nekako predstavlja sav besmisao igranja lige po takvom sablonu.

 

Sto se nas tice, ispali ili ostali, prihvatamo to sportski, pa koju god ligu igrali sledece sezone, spremni smo da pokidamo. Doduse, bili smo spremni i ove 🙂

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Contador54 said:

Ne ulazeci u detalje svih epizoda raznih co-owner telenovela, sticem utisak da smo Barry i ja jedina prava zajednicka fransiza. Prastajte unapred ako je jos takvih ostalo u drugim ligama. 

 

Transferi, menjanje partnera, prljav ves, izmisljeni igraci, pokusaji ostanka u ligi na razne nacine - sve su to opsta mesta po kojoj je ova liga nazalost postala prepoznatljiva. 

 

Za raskidanje partnerstva, imao bih jednostavno pravilo - jedan nastavlja tamo gde je fransiza stala, drugi moze da pocne ispocetka. A potpis ucesnika lige u kom postoji "ljubavna" istorija sa sve magicnom recju "feat" nekako predstavlja sav besmisao igranja lige po takvom sablonu.

 

Sto se nas tice, ispali ili ostali, prihvatamo to sportski, pa koju god ligu igrali sledece sezone, spremni smo da pokidamo. Doduse, bili smo spremni i ove 🙂

 

Tako smo @Magia i  ja uradili.  Kako nisam bio u mogucnosti da vodim  ekipu, bio je coowner 2 ili tri sezone, potom poceo iz B, kvalifikovao se A .... po meni jedini ispravan put. 

 

Kao sto smo pisali, koja je svrha B i  sada C lige. 

 

Sve ovo, sva ova vredjanja i pickaranja postaju degutantna i nema potrebe za time.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Zvezdinho said:

Delgi ti neces da razformiras franshizu,nego ce Maksa da igra B ligu. U tome je razlika.

 

Ako cemo realno Delgi treba kod samog s.. ovaj kod Lukakua da bude coowner. To bi bilo najpostenije.

 

I mogli ste sa tom temom da sacekate barem da prodje regularni deo sezone. Poslednji dan regularne sezone ste nasli da upropastite.

 

 

 

 Pa to ti kazem Zveki, ti si rasformirao fransizu i napravio potencijalno veci problem, ne vidim svrhu da se stavlja ikakva zabrana da se neko nekome pridruzi kao coowner po njegovoj zelji. Uostalom, Lavrnja i Xpert su se tako separatisali i ostale su 2 fransize u A, Zveki je vec presao kod Xperta, zasto sada ja ne bih dobio istu sansu kada nismo unapred imali nikakvu diskusiju o tome, vec je sada zapoceta prica jer je Maxi i Gagi krivo da opet igram A ligu. Svaki samostalni clan moze da ubaci koga god pozeli, evo u B ligi Nicklord koji je ispao iz A, uzeo je za coownera Zetterberga (Taverena) iz C. I u cemu je problem, zasto bi bio problem  ?

 

  Drugo, svi dobro znamo sta se desavalo ove sezone i njena regularnost je debelo narusena.  Racen je pitao lepo za coownera, prihvatio predlog, i onda je odjednom nastala papazjanija. Sto ne bi imao pravo da odabere koga god hoce ? Svojom bahatoscu i bezobrazlukom sprecili ste postene trejdove (od kojih bi najbolji bio Lebron za Enesa, Shejka i MekDarmota) i samim tim niste nam dali legitimnu sansu da ostanemo u ligi.  Svi znamo koliko su Wook i Gaga muljali za vreme njihovog igranja u A ligi, lavrnja i wook trejd koji je prosao iz treceg puta posle 2 vetovanja i sad se ja optuzujem za neko muljanje a sve je potpuno cisto i regularno

 

 Dalje, ispod nikakve casti mi nije da igram B ligu, ali videli ste i sami koliko me je covek ukopao ove godine -> dropovao Tedija, Lua, Nunna, KCP-a, dovodio raznu djubrad i onda sada mene optuzuje da sam ja kriv za sve i da zbog mene ispadamo. Tu je cisto licna zelja za razilaskom, sa Grofom se dobro slazem i imamo slicna misljenja, stvarno ne vidim u cemu je problem ? Kako ste to odjednom svi postali posteni i moralni ? 

 

  Maxa i Gaga pokusavaju sada da izmisle neke stvari i predstave ih takve kakve nisu. Svaki tim ima 2 clana, dakle ima dosta slobodnih mesta i u A i u B, a u dvoje je i lakse, lepse i zanimljivije igrati. 

 

 Do telenovela ne bi dolazilo, da ste bili posteni i moralni. A onda sada ja kreiram telenovelu, jer samo hocu da se izborim za pravdu (pa makar to bio jebeni forum i neki nebitni fantazi kobajagi svima nebitan, za pravdu se treba boriti uvek i bilo gde u skladu s mogucnostima). Ma vazi, prodajite tu pricu nekom drugom. Uostalom, ja sam samo veciti 2nd owner bez ijedne titule i uspeha, zasto je onda problem da igram sa Grofom ? Igrao sam sa Zvezdinhom, Wookom, Maxom. NIsam poceo iz B lige jer je tada nije ni postojalo i na taj nacin sam oslobodio mesto nekom novom ucesniku. 

  

 Uostalom, neka ljudi glasaju, ako je vecina za to da mi se zabrani igranje sa Grofom, i ako je Lavrnja protiv toga, onda nema sta, nastavicu igranje u B ligi, Maxa je ionako ove godine vec napustao tim pa sam ga vracao, igram u njoj dugi niz godina i namesten sam kao njen prvi vlasnik. TO je sve.

 

 @Contador54 Ti decko malo se bolje uputi u celokupnu situaciju pa onda pisi ovakve 'high-moralist' postove. I sam si ucestvovao u ovoj papazjaniji svojim glasom za veto, tako da, necemo foliranje. Da resimo ovo ljudski kako dolikuje i kraj price

 

Link to comment
Share on other sites

@delgado Vidi decko (prihvaticu ovakav nacin oslovljavanja, iako ga licno ne praktikujem), nadam se da ces mi oprostiti sto se necu upucivati u celokupnu situaciju i detalje svakog pojedinacnog slucaja koji se desavao i gde bi ti hteo da se izboris za pravdu. A necu se upucivati, ne zato sto ne zelim, vec jednostavno nemam vremena da se bavim takvim stvarima. Danas sam tu jer je poslednji dan sezone i zelim da dam sve od sebe.

 

Nije mi cilj da moralisem, vec jednostavno delim sa svima kakav mi utisak ostavlja ova nasa liga kad bacim neki generalni pogled. Ono sto meni licno smeta su te promene partnera, sad sam u ovom timu, sad sam u ovom. Tim pre, sto je recimo sasvim jasno da bi ti sam mogao da vodis tim bez ikakvih problema, jer imas obe stvari koje su potrebne za uspesno vodjenje - poznavanje materije i vreme.

 

Kad pominjes glasanje za veto, glasao sam po nekom sopstvenom kantaru protiv trejdova gde bi jedna strana mnogo vise dobila od druge. Iskreno, ne znam da li sam i koji od onih tvojih trejd pokusaja vetovao. Nista licno, jednostavno je upadalo u moj kalup po kom glasam. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...