Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Vidis Zveki koliko si imao srece, ovu nedelju da smo igrali opasno bi te raschmarili

Dve kategorije jos na sve ovo nas vodi do velike sanse za opstanak, def/stl/DD u igri. 

 

  Bice ovo jedan od ili najsrecnijih ili najtuznijih vikenda u zivotu

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Vidi  Delgi vi ste imali srece sto sam odlozio trejd Dramond i Bruks za Rendla jedno 6 dana pre gasenja Dramonda ( ubedio bi Xperta za taj trejd) jer mi je trebalo 4 meca Drama protiv Drakija i dobio sam 1 mec Drama. Sad bi bili gori od Tripa.

 

Ti uporedjujes neuporedivo, izgubili ste lepo, mada po meni dobro ste prosli jer ste trebali barem 8-4-1 da izgubite ( dobro izgubili ste 7-4-2).

 

Da sam bio kompletan ove nedelje ( barem 60 posto meceva da su odigrali Plamli i Kuzma) imao bi realne sanse ( ako nista drugo barem bi bilo interesantno)  jer i ovako osakacen sve mi za malo bezi Zorex. Sl.bacanja za 0.029 posto, 2 trojke, 2 blokade, 3 ukradene, 5. def skokova ( dovoljo je bilo da su Kuzma ili Plamli odigrali barem  jedan mec pa da bude izjednjaceno), 1 DD.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo je rekao Grof da ce Stjuart da istisne Plumija iz rotacije kad se bude lomilo 😛  

Da niste vetovali postene trejdove za zdravog Kinga bio bih u mnogo boljoj poziciji (da ne pricamo da se King nije sjebao, tad bih jurio plejof) , ali i ovako imamo kakve-takve sanse sto je ipak nesto da se isprate potencijalna poslednja 2 dana bivstvovanja u ligi posle 9 godina.

 

  Ajmo ajde svi u napad!  Weselin Metjuz 4 stila vcrs, Ben 5 trojki! 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Itachi Uchiha said:

Odmah da kazem da sam namerno poizbacivao igrace za danas i sutra, da ne dodje do zabune. 😄

 

Ali sta ti je cilj? Najbolje sto moze da se desi je da dobijem 11 - 2 i i dalje se ne menja nista na tabeli?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Debeli, mogao bi i ti da izbacis neke igrace veceras.

Zar nije humano ostaviti u ligi ovakve kraljeve kao sto smo Maxa i ja

Kako je Delgi, jel se spremate za veceras? Steta je sto niste sacuvali jos neku izmenu u rukavu, mogli ste nesto uloviti veceras, a sada ide period zlatnih igraca sa FA koji donose dobre statse.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Madjijo, da sam ja na tvom mestu ja bih poizbacivao sve igrace. Stefi te realno ne moze stici, a od TOP4 ekipe bi isao na Uchihu ili gggg-a koje su nacete povredama i plus izbegavas Stefija, Boru i Chaosa do finala.

 

Mislim da malo sta zavisi od maseg duela. Ja izbacio/neizbacio igrace dobijam sa 10/3 ili 11/2, tako da mnogo vise zavisi od ostalih meceva.

 

Ja se nadam da udjem u prva 4 ali s obzirom da je to bas tesko onda ce biti zajebano svakako, ne vidim neku posebnu razliku u tezini da li bio peti,sesti ili sedmi.

1 hour ago, Itachi Uchiha said:

Da gurnem tebe na 5. mesto. 😄

 

Onda ubacuj nekog da ti sjebe ft% 😄

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Magia said:

 

Mislim da malo sta zavisi od maseg duela. Ja izbacio/neizbacio igrace dobijam sa 10/3 ili 11/2, tako da mnogo vise zavisi od ostalih meceva.

 

Ja se nadam da udjem u prva 4 ali s obzirom da je to bas tesko onda ce biti zajebano svakako, ne vidim neku posebnu razliku u tezini da li bio peti,sesti ili sedmi.

 

Tesko je da ces u TOP4, to je skoro, pa rezervisano za Chaosa. Zao mi da nasednes na foru Uchihe, zeli namerno da te posalje na jace timove, a on da ima autoput. Ima razlike, jer ako budes bio peti, ides najverovatnije na Matica, koga kapiram da bi dobio, pa onda sledi Chaos, Boro/Stefi, pa finale. Prejak raspored je to. Ovako bi isao na Miska koji doduse ima malo jacu ekipu, ali to je nista posebno ako imas u nastavku Uchihu i gggg-a koje su opasno nacete povredama, posebno ovaj drugi. A imas sansu da naletis i na Uinija bez Hardena.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Drakaris said:

Tesko je da ces u TOP4, to je skoro, pa rezervisano za Chaosa. Zao mi da nasednes na foru Uchihe, zeli namerno da te posalje na jace timove, a on da ima autoput. Ima razlike, jer ako budes bio peti, ides najverovatnije na Matica, koga kapiram da bi dobio, pa onda sledi Chaos, Boro/Stefi, pa finale. Prejak raspored je to. Ovako bi isao na Miska koji doduse ima malo jacu ekipu, ali to je nista posebno ako imas u nastavku Uchihu i gggg-a koje su opasno nacete povredama, posebno ovaj drugi. A imas sansu da naletis i na Uinija bez Hardena.


Pa nemam ja sta da nasednem ili ne, jako malo zavisi od mene. Cak i da izbacim sve igrace zavisi od drugih na kom cu mestu zavrsiti.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drakaris said:

Tesko je da ces u TOP4, to je skoro, pa rezervisano za Chaosa. Zao mi da nasednes na foru Uchihe, zeli namerno da te posalje na jace timove, a on da ima autoput. Ima razlike, jer ako budes bio peti, ides najverovatnije na Matica, koga kapiram da bi dobio, pa onda sledi Chaos, Boro/Stefi, pa finale. Prejak raspored je to. Ovako bi isao na Miska koji doduse ima malo jacu ekipu, ali to je nista posebno ako imas u nastavku Uchihu i gggg-a koje su opasno nacete povredama, posebno ovaj drugi. A imas sansu da naletis i na Uinija bez Hardena.

Ma dajte ljudi ko da je bitno na koga ko ide u PO.. kapiram već se svi znate godinama, pa vam je zato možda zanimljivije da birate na koga ići.. ali iz mog iskustva, zna se da u PO svako svakog može dobiti.. dovoljan je samo jedan povređen igrač, i sve se može okrenuti.. 

 

Mislim ono, tu sam sa vama tek drugu godinu i ne pridajem ovoj ligi toliki značaj još uvek.. možda budem kroz koju godinu.. mnogo više pažnje pridodajem svojoj ligi, gde igram sa svojim ortacima evo jubilarnu desetu sezonu 🎉

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...