Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Ja ga ne napadam, cak mi je i drag. Dobar je zajebant i divim mu se do imbecilnosti na ovim potezima 😁 mi nismo znali ni zdravog brona da prodamo, jos se zavadili sa pola foruma. A on kara u tisini i uziva

 

Nego pricao o regularnosti pa reko malo da podignem tenziju, covic senior stajl...

 

Mora da ga destab...  znas vec. Planira da predje u vodjstvo veceras a to mi nikako ne odgovara

Edited by maXa88
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maXa88 said:

Ja ga ne napadam, cak mi je i drag. Dobar je zajebant i divim mu se do imbecilnosti na ovim potezima 😁 mi nismo znali ni zdravog brona da prodamo, jos se zavadili sa pola foruma. A on kara u tisini i uziva

 

Nego pricao o regularnosti pa reko malo da podignem tenziju, covic senior stajl...

 

Mora da ga destab...  znas vec. Planira da predje u voljstvo veceras a to mi nikako ne odgovara

zna se iz cije kuhinje sve ovo dolazi

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kako li bi Zveki postupio na mestu Uchihe :smiley33:, s obzirom da je u stanju da salje PM da mu se vetuje trejd iz cista mira.

 

 

Mozda bih ispao pokvaren, ako je do vremena zavrsetka procesa trejda sve bilo ok, nije bilo povreda, ja ne bih pristao da se vrate igraci ma sta bilo kasnije.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Drakijev svaki drugi post Zveki, Zveki, pomislicu svasta :lol_2: Draki i kad sanja u snu govori Zveki, Zveki :lol_2: Da sam znao da ce tolike posledce da ostavi ono razchmarivanje u toku sezone, ne bi te toliko razbio.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

juuuuuuuupiiiiiiiiiiii LonZo dao gol :lol_2:

 

 

P.S: kasnije sutra cu odgovoriti Maximilijanu&co, danas sam lepo raspolozen :classic_biggrin:

 

 

P.S: ae LonZo jos jedan skok, ljubim te u k#re 😄

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Jbg ne moze opstati kad ti ne igra igrac iz prve runde drafta, a iz druge cas povredjen, cas se odlazu utakmice zbog kovida, trebalo je Drama odmah dati za bilo sta ( moglo je za Vestbruka al jbg). Plus zorule ima zajeban tim.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Irving-Butler-Booker
Dovukao Lma za DaJa.
Izjebale ga povrede opasno, sada je bolji od 50% ekipa 😄

 

Pa dosta bolja osnova nego sto bih ocekivao. Znaci ocajan pocetak sezone sa losom formom Bookera i povredom Jimmya je bio kljucan, kapiram da je kasnije imao i tezi raspored.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manu said:

 

Pa dosta bolja osnova nego sto bih ocekivao. Znaci ocajan pocetak sezone sa losom formom Bookera i povredom Jimmya je bio kljucan, kapiram da je kasnije imao i tezi raspored.

Pa los start, par surovih nabijanja. Irving ne pomaze covek uzima slobodno kada hoce.
Maxa i Delgado imaju 2 top 10 igraca i opet su ispali, specificna sezona bas

Link to comment
Share on other sites

Brate Zveki, meni su bili povredjeni redom od 1 do 9 pika , neki i po vise od 2 meseca, neki out za celu sezonu ... sta ja da napišem... ovaj Maticev  jos truli na IR   😛 generalno sranje sezona , vise od povreda su me nervirale odlozene utakmice 😄

 

15 hours ago, maXa88 said:

debeli cuo sam da si se ponadao. do nisa se culo 🙄

 

 

 

Treso se Jastrebac. Oba 😛

 

BTW, wtf , jebeni Sadik 28p, 6 trojki  😄

On 4/6/2021 at 2:10 PM, maXa88 said:

Ja ga ne napadam, cak mi je i drag. Dobar je zajebant i divim mu se do imbecilnosti na ovim potezima 😁 mi nismo znali ni zdravog brona da prodamo, jos se zavadili sa pola foruma. A on kara u tisini i uziva

 

Nego pricao o regularnosti pa reko malo da podignem tenziju, covic senior stajl...

 

Mora da ga destab...  znas vec. Planira da predje u vodjstvo veceras a to mi nikako ne odgovara

 

 

Danke Makso  :59:

 

Oko neregularnosti,  malo sam hteo da vas pecnem i des des destabilizujem pred odlucujuci duel ,  ali lepo sam raspolozen ova dva dana ( juce slobodan dan) , danas me nisu mnogo nervirali ovi moji teletabisi na poslu + dobila zvezda... neki sledeci put 😛

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

DAY 3

 

 

Bije Ejton kao Sveti Ilija, nije vezao ovakva dva meca za citavu sezonu, veceras je hrabro branio utvrdjenja u DD, oreb, stl i blk. Resio je da pokaze sta on zapravo ume. Grejem mi vraca za onaj rizik u trejdu sa 3 jako bitna stl-a. Dan pre sam razmisljao da ostavim nekog od Kol Entonija i MCW-a na IR-u kako bih sacekao mozda jos jedan mec Klarka, mozda bi se eventualno i vratio za petak, a sada vidim da bi to bila fatalna greska. MCW genijalac ishaslovao za 20 minuta kako neki ne mogu za 3 zivota, 4 stl i i 1 blk i on kao plej hvata 2 oreb.. Kol Entoni uz Rosa ce drzati sam napad u vecini utakmica, jer su ostali sramotno netalentovani.  Ciglaros Bejkon, utakmica za zaborav. Vodim 6-4-3

 

Resili Konkvistadori da se posebno pobiju sa favoritom u duelu i sreca prati hrabre, Jokic opet na skok od TD. Vode 8-4-1 i vrebaju sansu.

Meca potpuno nezainteresovan za duel, nije ubacio igraca sa IR-a, vazniji je san od ubacivanja jednog Bredlija Bila u borbi za opstanak, a mozda je sve to i deo strategije kako bi se sacuvala svezina za vikend, mora se uvek paziti na rezervoar!!! Gubi 5-7-1

Zvekijeva ekipa porobila ovo vece i znacajno se priblizila u nekim kategorijama, nije sve izgubljeno kako on voli da predstavi, jer se glavna uzdanica sa suprotne strane Pokusevski povredila. Gubi 3-9-1.

Maksa i Delgado i dalje odolevaju Debelom u vidu sinocnog rezultatskog prekreta od 7-5-1. Postoji i dalje teoretska sansa, ali bi ekipe Mece i Konkvistadora morale da se raspadnu u nastavku, sto mozda i nije tako nemoguc scenario, nada poslednja umire.

Trip sprema draft za sledecu sezonu.

 

Apdejt tabela:


14. Debeli 81-96-18
15. Grof 82-98-15 - 0.5

16. Meca 79-100-16 - 3.0
------------------------------
17. Konq 80-101-14 - 3.0
18. Zveki 76-104-15 - 5.5
19. M&D 76-103-16 - 6.0
20. 3P. 65-119-111 -  19.0

 

Meca ima prednost zbog boljeg medjusobnog skora.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...