Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Cestitke Grofe, ubadao si sa FA savrseno a i dobru nedelju su ti imali igraci.

Bas ozbiljne brojke od obojice, ja cu da imam preko 180 def skokova, preko 570 poena  i izgubicu obe kategorije..

Edited by Magia
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Drakaris said:

Otkako mi je Madjija cestitao pobedu, moji sutiraju 6-19 iz igre. Dzinks uvek uspeva  :classic_laugh:

 

Haha ma nisam jinxovao, svakako brutalnu nedelju si imao. Na kraju pobedih jer si ti izbacio igrace? Sta si mislio da ces fg% izgubiti?

Link to comment
Share on other sites

Jbg, za nesto vise protiv kumare bili su potrebni Hasa (2 meca propustio) i Julius da je odigrao svoj treci mec. Ipak su Jokara i Marej imali 4x ove nedelje, mada imao je i on propustanja. Sve u svemu imali smo dobru nedelju, tim je dodatno osvezen Melom i Brooksom (iako je trebao biti Scroderom+Porzingisom ili Enesom to bi tek bilo vrh vrhova) i sada ako postoji ikakve fantazi pravde u ovom svetu rascmaricemo Zvekija, cuvenog veto agitatora. 

 

  Kumaro, cestitke, sa zeljom da osvojis 😘 Voli te brat @Lukaku94

 

 A sadaaaa veliki derbi, derbi zacelja, nekadasnjih suvlasnika, sampiona...

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Magia said:

 

Haha ma nisam jinxovao, svakako brutalnu nedelju si imao. Na kraju pobedih jer si ti izbacio igrace? Sta si mislio da ces fg% izgubiti?

Bio si na 13 poena zaostatka kada sam izbacio igrace i PPM je bio na mojoj strani. Ostao je jos Bamba i drugo poluvreme Kampaca koji je za to vreme imao 0 poena. Kampaco kasnije ubacio dve teske trojke preko ruke ( Ja gledam i ne verujem sta je dao) i Bamba u poslednjoj cetvrtini u poslednjih minut i po nastupa je dao 5 poena i potpuno me dokusurio. Prvo traljavo nekako usao kos za vise poena i onda trojka na kraju koja mi je razbucala PPM.

 

Ja sam racunao posto je WCJ dostupan da Bamba ima cak sansu da ima i DNP, a kamoli da ima desetak suteva... Eto, retardirani trener glumi neku hijerarhiju starih igraca.

 

Izbacio sam sve igrace, jer sam verovao da ce biti raspad u procentima, pogotovo igraca kakav je Bejkon, MCW itd... Da ne govorim da njima nije strano i da imaju dosta promasenih bacanja...\

 

Jbg, kockao sam se i pukao sam.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...