Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Da vam najavim braco penziju kada se zavrsi ova sezona, zavrsetak karijere koja nije dugo nije trajala, svega 4 sezone. Sada da odigram jos dva pocasna kola u stilu Kobija Brajanta.

 

Nemam ja vise zivaca za ovo, a i prosle sezone sam bio blizu ispadanja. Bilo mi je drago sto sam igrao sa vama i B ligasima, imam neka druga interesovanja u zivotu koja ne mogu spojiti sa fantazijem sto zahteva veoma dobro pracenje da bih bio uopste konkurentan, ja to vise ne mogu. Ako ne mogu posvetiti punu paznju, ne bih ni da igram. Planirao sam i prosle godine da zavrsim karijeru, cak sam se i javio Vladi da preuzme moju fransizu kao coowner, pa ako opstane, posle i pravnim putem preuzme to mesto, ali sam se sticajem okolnosti predomislio i resio da odigram jos jednu sezonu.

 

Sada da se potrudim da oduzmem Madjiji sto vise kategorija da nema renking prednost u PO duelima :). Mislim da ce on i da osvoji, nema najbolju ekipu, ali msm da ce do kraja da odigra na veoma visokom nivou, pogotovo ako se Dramond razgoropadi.

  • Love 1
  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da ces se predomisliti u roku od odmah i odgovoriti mi na trejd ponudu!

 

 Kakvo crno penzionisanje ? Igram fantazi vec 10 godina i svake bukvalno sam rastao uz njega i razvijao se kao covek, u kakvim god sam bio zivotnim situacijama, kolika god da je bila kolicina dnevnih obaveza, aktivnosti...  Za fantazi se moralo izdvojiti vreme, nemas izgovor. Maxa je mislio da ide u penziju kad mu se rodio sin, al on nam je bio talija za titulu 🙂   

 

  Odlican si igrac, tek si na pocetku karijere, ne vidim razlog zaista da odustanes. 

 

 Ako je stvarno istina i odustajes, sto necu ni da cujem al ajde, onda bi trebalo odmah da to vidimo kako cemo pravno da resimo ako ekipa ispadne/opstane, sta se desava sa fransizom. Da li onda i peti iz B ide u A i slicne stvari, da ne bi posle ispalo svasta. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I na kraju je prosla najbesmislenija ponuda za LbJ-a:wink2:

 

 

@ McLeod mode on;

 

On 3/24/2021 at 5:47 PM, John Dies at the End said:

 

Da ne zaboravim, mislim da LbJ vise  nema nikakvu fantasy vrednost :classic_biggrin:

 

McLeod mode off  😄

5 hours ago, delgado said:

Ja se nadam da ces se predomisliti u roku od odmah i odgovoriti mi na trejd ponudu!

 

 Kakvo crno penzionisanje ? Igram fantazi vec 10 godina i svake bukvalno sam rastao uz njega i razvijao se kao covek, u kakvim god sam bio zivotnim situacijama, kolika god da je bila kolicina dnevnih obaveza, aktivnosti...  Za fantazi se moralo izdvojiti vreme, nemas izgovor. Maxa je mislio da ide u penziju kad mu se rodio sin, al on nam je bio talija za titulu 🙂   

 

  Odlican si igrac, tek si na pocetku karijere, ne vidim razlog zaista da odustanes. 

 

 Ako je stvarno istina i odustajes, sto necu ni da cujem al ajde, onda bi trebalo odmah da to vidimo kako cemo pravno da resimo ako ekipa ispadne/opstane, sta se desava sa fransizom. Da li onda i peti iz B ide u A i slicne stvari, da ne bi posle ispalo svasta. 

 

 

Ako Grof opstane,  a Zveki ispadne,  dati je Zvekiju na upravljanje :59:

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Drakaris said:

Ko vam je favorit u plej ofu? Malo se o tome prica, prodje sezona o Zvekijevoj kuknjavi za Alom i Drumom

 

Itachi koji je pravio najbolje poteze u toku sezone, Bora, nbk i Dovla koji su najbolje draftovali, Matic i Chaos ako im se vrate ova dvojica iz Lejkersa za plejof.
Ima tu jos dobrih ekipa koje mogu da iznenade- Markos, stefan, Lukaku..

Ako bi se kladio na jednog to bi bio Itachi ako mu SGA nije out za sezonu. 
 

5 hours ago, Drakaris said:

Da vam najavim braco penziju kada se zavrsi ova sezona, zavrsetak karijere koja nije dugo nije trajala, svega 4 sezone. Sada da odigram jos dva pocasna kola u stilu Kobija Brajanta.

 

Nemam ja vise zivaca za ovo, a i prosle sezone sam bio blizu ispadanja. Bilo mi je drago sto sam igrao sa vama i B ligasima, imam neka druga interesovanja u zivotu koja ne mogu spojiti sa fantazijem sto zahteva veoma dobro pracenje da bih bio uopste konkurentan, ja to vise ne mogu. Ako ne mogu posvetiti punu paznju, ne bih ni da igram. Planirao sam i prosle godine da zavrsim karijeru, cak sam se i javio Vladi da preuzme moju fransizu kao coowner, pa ako opstane, posle i pravnim putem preuzme to mesto, ali sam se sticajem okolnosti predomislio i resio da odigram jos jednu sezonu.

 

Sada da se potrudim da oduzmem Madjiji sto vise kategorija da nema renking prednost u PO duelima :). Mislim da ce on i da osvoji, nema najbolju ekipu, ali msm da ce do kraja da odigra na veoma visokom nivou, pogotovo ako se Dramond razgoropadi.


Ne zezaj Grofe bice super i naredne sezone igrati. Draftujes bolje, manje nesrece sa povredama a onda je sve moguce, ne mora da se prati previse. 

Dramond tesko, ide u neku ekipu koja se bori za titulu, znaci 15 min po tekmi ima da ima, tu sam se zajebao u trejdu. Nemam ja neke posebne sanse, mene su u top 7 i dovele ludacke partije Westbrooka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

Ako Grof opstane,  a Zveki ispadne,  dati je Zvekiju na upravljanje :59:

Ako opstanem, pre bih uzeo Delgada za coownera, pa da iskuliram sezonu dve kao Ratzen. Ako ispadnem, tesko je naci coownera za B ligu, stoga je bolje povuci se. Meni bi najbolje bilo da saradjujem sa nekim, jer ja nmg sve da postignem.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pitanje je da li ću ja uopšte i dočekati Lebrona, prema ovim najavama. Al jbga hteo sam da se kockam, opstanak sam obezbedio a u PO ako uđem ne bih imao neke šanse bez još jednog superstara. Dobili su maxa i delgado dva dobra igrača u dobroj formi, a ja neku nadu ako se kockice slože.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Polako stvari dolaze na svoje mesto.. Otvara se prostor za DSJ za startnog pg posle trejda Wrighta, za Ota da malo divlja u orlandu i gerija macku ako zaigra uopste i naravno Oladipo vreme je da pokaze sta ume.. kada na to pridodamo Jokaru, Mareja, Porzingisa, Hilda, Clarksona, Dorta, Batuma, Elingtona dolazimo do zaključka da je ekipa spremna da napadne titulu 

Jokara i sinovi do pobede 

Edited by Lukaku94
Link to comment
Share on other sites

Mogli bi ovi slepci sa ESPNa da "stave" O LonZu, ne ide da mi 4-to IR mesto ostane prazno :wink2:

 

Tupavi, debilni  espn... vec 3-4 sata se zna da LonZo ne igra danas i sutra i oni mu daju O u 12:10... duvajte ga

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...