Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

6 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ovi trejdovi su  vetovani nakon 3-4 pomazem prijatelju trejda koji su vetovani. Ljudi su verovatno izpizdeli zbog tih trejdova pa su posle vetovali i trejdove  koji su mozda mogli da prodju ( na primer Graham za Badija) . Problem je verovatno bio posto su trejdovi opet bili sa likom koji je pravio pomoc prijetelja trejdove sa selfijevcima.

Lukaku?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da se još uvek polemiše o ovom trejdu, pa evo da postavim kedan klasičan primer, čisto poređenja radi.

U srećna vremena, dok pokojni je forum još radio punom parom, igrala se ta B liga, i u svom pohodu na osvajanje iste, ja rešio da osiguram dobrog igrača za playoff a i spasem sezonu neznalici grofu (koji je i dan danas neznalica, ali tada barem nije bio bahat i bezobrazan).

Inače on se tada usrao možda i više nego Maksa sada.

Ponuda je bila C.J.McCollum, Pau Gasol i Winslow za povređenog Harden-a.

E sad, iako Harden i tada jeste bio nešto bolji nego Lempron za fantasy, ipak nije pravio toliko TD kao narednih sezona. Sa druge strane, Ja davao C.J. sa 25+ ppg, Gasol bio centar starter, štaviše imao TD nepunih 7 dana pre trade-a a Winslow bio glavni projekat Majamija u tom trenutku (i pride odigrao odlično završetak te sezone).

Onda se javila legenda Vini, ali ne bi ni to bio problem, da nije podigao ceo forum na noge, odjednom se pojavilo i kuso i repato, da skače na mene, napada me i vređa, iako za neke nisam ni znao da postoje.

Javljali se ljudi koji nikada do tada nisu privirili na PDF sport, verovatno je i celu familiju mobilisao. :kece:

I tako mi oboriše trade na pravdi boga, što mi na njihovu žalost, nije pravilo problem da protutnjam ligom poput maglev superbrzog voza. -_-

 

U poređenju sa tim, ovaj trade o kome se polemiše ne da je smešan, nego izuzetno bezobrazan.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Drakaris said:

U trejd Kantera i Miltona je bio dodat i MekDermot

 

Mogao je još i Vlatko Čančar i to bi bilo to, allow odmah. 

 

Da je bar neki centar koji bi zadržao produkciju, a ne Kanter koji gubi na vrednosti čim se Nurk vrati. 

 

I onda se ne prihvati kasnije ponuda Fox+Conley. Mislim kad već hoćeš nekog pošto poto da trejduješ ovo deluje kao fin deal. 

 

Al dobro, meni je bar kul što je živahna tema i što se piše. 

 

Nadam se samo da ćete izbaciti praksu da ljudi koji ispadnu samo pređu kod nekoga i nastave u A, jer vidim da se to opet provlači. Time obesmišljavate ceo koncept liga koji postoji. Ko ispadne nek prihvati da je te sezone bio loš(ili nije imao sreće, štagod) i da mora da se potrudi narednih sezona da bi se vratio. 

Ili lepo uvedite kao u Evroligi A licence da se zna ko uvek igra ovu i popunjavajte prostor sa ostalih par ljudi. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

 

40 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Sasvim ok trejd ako se igra u ligi sa 300 ekipa.

 

Nedostajes nam 😘

 

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Delgi bolje trazi novog coownera u A ligi, kod @djole ako budes ovako pravio trejdove bice ovako nesto :

 

 

 

 

 

Djole je moja skola....tj nasledio je mene i Miska :classic_biggrin:

 

Zveki jbt, nudis igrace I hoces da ih trade-ujes a ne odgovaras na poruke.... ozbiljno sam zinteresovan znas vec za koga , i odgovori jbt 

1 minute ago, major josip said:

 

Mogao je još i Vlatko Čančar i to bi bilo to, allow odmah. 

 

Da je bar neki centar koji bi zadržao produkciju, a ne Kanter koji gubi na vrednosti čim se Nurk vrati. 

 

I onda se ne prihvati kasnije ponuda Fox+Conley. Mislim kad već hoćeš nekog pošto poto da trejduješ ovo deluje kao fin deal. 

 

Al dobro, meni je bar kul što je živahna tema i što se piše. 

 

Nadam se samo da ćete izbaciti praksu da ljudi koji ispadnu samo pređu kod nekoga i nastave u A, jer vidim da se to opet provlači. Time obesmišljavate ceo koncept liga koji postoji. Ko ispadne nek prihvati da je te sezone bio loš(ili nije imao sreće, štagod) i da mora da se potrudi narednih sezona da bi se vratio. 

Ili lepo uvedite kao u Evroligi A licence da se zna ko uvek igra ovu i popunjavajte prostor sa ostalih par ljudi. 

 

 

I ovo, pod obavezno ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, major josip said:

 

Mogao je još i Vlatko Čančar i to bi bilo to, allow odmah. 

 

Da je bar neki centar koji bi zadržao produkciju, a ne Kanter koji gubi na vrednosti čim se Nurk vrati. 

 

I onda se ne prihvati kasnije ponuda Fox+Conley. Mislim kad već hoćeš nekog pošto poto da trejduješ ovo deluje kao fin deal. 

 

Al dobro, meni je bar kul što je živahna tema i što se piše. 

 

Nadam se samo da ćete izbaciti praksu da ljudi koji ispadnu samo pređu kod nekoga i nastave u A, jer vidim da se to opet provlači. Time obesmišljavate ceo koncept liga koji postoji. Ko ispadne nek prihvati da je te sezone bio loš(ili nije imao sreće, štagod) i da mora da se potrudi narednih sezona da bi se vratio. 

Ili lepo uvedite kao u Evroligi A licence da se zna ko uvek igra ovu i popunjavajte prostor sa ostalih par ljudi. 

Nemas ti iskustva pre svega, pogotovo kada je liga na ovakvom nivou i na velikom broju timova. Ovde ti niko nista nece pokloniti u trejdu i svaki igrac koji ima recimo 8p i 7sk prosek je zlata vredan, FA je do bola siromasan.. Povredi se nekoliko bitnih igraca, vec biva vidjen za ispadanje.  Svaki skok je bitan, evo ja u u nedelju izgubio za 3 poena i 3 dreb.

 

Kanter kada ima minutazu je bez sumnje TOP20 igrac na player rater. Evo proverio sam, trenutno na poslednjih 30 dana 19. na listi. Nurkic nece pre plej ofa i da dodje pre, bice na znacajnim restrikcima i izostancima na b2b mecevima. Jos plus Milton kome ne igra Embid, pa moze da se ispucava, makar do pocetka plej ofa i MekDermot koji ima sasvim fine brojke. Jak centar u ovakvim formatima garantuju dosta toga, a Kanter je prava stvar. Sta ce biti nakon toga kada se Nurkic potpuno vrati u pogon, nikoga nije briga, kada ce svejedno ekipa u koju je trejdovan Kanter biti u plej autu, sada je samo cilj opstanak.

 

Pominje se Foks i Konli, a zasto se ne pominje i Porzingis&Sreder? To je ubedljivo najbolja ponuda za Brona za koju i dan danas nije objasnjeno zasto je vetovano. To mi je mozda bio i najkompaktniji trejd u moru trejdova ove sezone, ali samo zato sto su je radila dva drugara je vetovano.

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Drakaris said:

Nemas ti iskustva pre svega, pogotovo kada je liga na ovakvom nivou i na velikom broju timova. Ovde ti niko nista nece pokloniti u trejdu i svaki igrac koji ima recimo 8p i 7sk prosek je zlata vredan, FA je do bola siromasan.. Povredi se nekoliko bitnih igraca, vec biva vidjen za ispadanje.  Svaki skok je bitan, evo ja u u nedelju izgubio za 3 poena i 3 dreb.

 

Kanter kada ima minutazu je bez sumnje TOP20 igrac na player rater. Evo proverio sam, trenutno na poslednjih 30 dana 19. na listi. Nurkic nece pre plej ofa i da dodje pre, bice na znacajnim restrikcima i izostancima na b2b mecevima. Jos plus Milton kome ne igra Embid, pa moze da se ispucava, makar do pocetka plej ofa i MekDermot koji ima sasvim fine brojke. Jak centar u ovakvim formatima garantuju dosta toga, a Kanter je prava stvar. Sta ce biti nakon toga kada se Nurkic potpuno vrati u pogon, nikoga nije briga, kada ce svejedno ekipa u koju je trejdovan Kanter biti u plej autu, sada je samo cilj opstanak.

 

Pominje se Foks i Konli, a zasto se ne pominje i Porzingis&Sreder? To je ubedljivo najbolja ponuda za Brona za koju i dan danas nije objasnjeno zasto je vetovano. To mi je mozda bio i najkompaktniji trejd u moru trejdova ove sezone, ali samo zato sto su je radila dva drugara je vetovano.

 

 

Pre svega, bold je pakao, zagrcnuo sam se od smejanja. 😄

 

I da, pod uslovom da se ne sprdas, meni je misterija kako ti jos uvek imas sanse da ne ispadnes. 

😄

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, napravili smo trejd sa haosom -> LBJ za Dillona Brooksa i Carmela 

Bilo je ponuda, sve su bile ok, meni licno omiljena za RJ Barreta, jer veci imam Rendla i Burksa iz NYC u timu  gotivim ga, sasvim fina ponuda od dovle Tejt+Bizli , na kraju smo se odlucili za Bruksa i Mela, zato sto po nam po spremnosti da zaigraju i rasporedu odgovaraju. Sad eto, kako bude na glasanju bude

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nemam iskustva to sam kazem ali rado citam ovu temu da naucim po nesto.. 

 

Pa ovako sta sam ja ukapirao, ponuda Bron za Kantera+Miltona ne bi prosla 100%, sa druge strane Bron za Fox a i Konlija je ubedljivo najbolja ponuda i ne kapiram zasto nije prihvacena.. 

Generalno moraju se uvesti neka pravila u sve tri lige i izbaciti ovo "imam druga koji bi da igra" zbog nekih cudnih trejdova i zbog neaktivnosti, mi u c imamo 2 3 ekipe koje ne menjaju nista i to su bas ti drugovi... 

Dobro je mare rekao ovo za fazon Euroliga licence.. kao i za ovo da ko ispadne postane Co, da su ti sto su ispadali igrali nizu ligu, imali bi taman igraca da ne igraju ovi drugovi koji nisu aktivni..

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da me nerviras  Madjio kad sam video statse Dzefa Grina od  jutros, odmah mi se slosilo. Pa jel moguce da kad sam ga dropovao nakon dve bedne partije , odmah sutra Kajri ne igra cele nedelje i ovaj sabije.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...