Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Rece covek koga kako on kaze glup covek izbaci iz takta dok si reko keks :classic_biggrin: Sta mu onda dodjes ti, super glup covek :classic_biggrin: Kad neko nema argumente, sledi sa vredjanjem. Navikli smo od to tebe, ne dotice ni malo.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@maXa88& @delgado & ovom prilikom @stefan81888

 

ja sam budala što uopšte nešto diskutujem, pa dolazim u priliku da vam budem neko koga ćete da krivite i tako spinujete priču

 

uvek se treba setiti da ja ovde nemam 10 glasova, već jedan jedini, pa to što su vam trejdovi oboreni, možda ipak govori nešto o samim trejdovima a ne toliko o mojoj zlobi. niko nije ni komentarisao ovaj trejd pre nego što je pao pa nije kao da vam je neka kampanja na temi odmogla 

 

sve najbolje u fantazi životu kao i ovom pravcatom

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa ja i nemam problem s tobom lično i tvojim glasom, nego sa tih 10, smeta mi ono što smo uspostaviti kao standard za trejdove u ligi a ne neki član lige lično i njegov glas. 

 

Nije ni bitno, ništa se neće ni promeniti u ovoj ligi po tom pitanju. 

 

Ako neko hoće centra ili forwarda, a najbolje 2 za 1, nek se javi. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stefan81888 said:

Pa ja i nemam problem s tobom lično i tvojim glasom, nego sa tih 10, smeta mi ono što smo uspostaviti kao standard za trejdove u ligi a ne neki član lige lično i njegov glas. 

 

 

shake milton 13.5 pts / 2.3 rebs / 3.1 ast / 0.6 stl / 0.3 blk

doug mcdermott 13.4 pts / 4 rebs / 1.4 ast / 0.3 stl / 0.1 blk

enes kanter* 12 pts / 11.8 rebs / 1.2 ast / 0.5 stl / 0.7 blk

 

*Jusuf Nurkic (wrist) is expected to return in two weeks according to Chris Haynes of Yahoo Sports. 

He may have returned even sooner but had a slight setback with a minor calf issue. Coach Terry Stotts said recently that Nurkic is in great shape and that he'll play immediately when he gets the green light from the medical staff, so his patient fantasy managers just need to wait a little bit longer. 

 

Mar 15, 2021, 1:58 PM ET

 

lebron james 25.6 pts / 7.9 rebs / 7.8 ast / 1.1 stl / 0.6 blk

 

mogli ste ovo vreme i energiju (a još uvek nije kasno) da iskoristite da napravite novi i prikladniji trejd umesto što tražite krivce pojedinačno i kolektivno.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Što ne ubaciš ORB, DREB, DD i TO?

 

Ja i ne sporim Nurkov povratak, ali Maksi treba Kanter sad. Ja da mislim da ću oslabiti trejdom ne bih ga ni pravio, niti sporim to, za mene ja dobijam trejdom, za Maksu on. I sad nije trejd ok jer fantazi igrač koji je u boljoj poziciji treba da doda još. 

 

Uopšte, ali uopšte nije poenta u vrednosti igrača, tj. ne treba da bude ako nije očigledna razlika. A nije. Nije nebo i zemlja. 

 

I još jednom, ovo gledanje u gram ne treba da odlučuje o trejdu. 

 

Ali to će tako ostati jer svi sve znaju. Osim Makse koji je prošle godine bio prvi a ove naprasno zaboravio da igra fantazi. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Al me Draki zeznuo sa uzimanjem Eubenksa, mislio sam njega da uzmem zbog skokova i blokada, al reko ajd jos malo da sacekam mozda izadje neka vest i Draki ga uzme i izgubi se ja posle u tesnacu sa vremenom i spichkah 2 izmene za nista bukvalno ( ne jebenog  tlc-a ). Ima Bora da predje preko mene ko plitak potok.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nudim Donovana Mičela + još jednog solidnog za Lebrona.

 

valjda se neće opet ljutiti maksa i delgado što ovo kažem javno: nudio sam im danas foxa + conleyja. kažu ne treba, guraće ovako.

čak mi nije ni odgovaralo ali sam hteo da pokažem plastičnim primerom šta je primeren trejd.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Nemanja Bjelica is "likely" to be traded by the Mar. 25 deadline, according to Sam Amick and Jason Jones in The Athletic.

 

Istice mu ugovor, Sakramento ce ga uvaljati za nesto ne bi li izvukli nesto za njega.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Just now, maXa88 said:

Meni ovde caoz gubi ali ok. Ja nisam sisa kao ti. Alow od mene

 

Grofy sta mislis, oce li Hasa da procveta kod lebrona? Ili mozda naprave mesta u sac sad...

Mogao bi, posebno sto ce AD biti van terena mesec dana. Sto se tice Sakramenta, Hasanu je mnogo veci problem Holms, jer na njega ne zale minute na centru.

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Ma najveci dobitnik je ruki iz Sakramenta Haliburton, a Bjelica i Dzavel ko zna gde ce da zavrse.

Kakav crni dobitnik, on i dok je Begli bio zdrav je peglao po dvadesetak poena i 35 minuta. Bjelica tu najvise profitira.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, maXa88 said:

Meni ovde caoz gubi ali ok. Ja nisam sisa kao ti. Alow od mene

 

Grofy sta mislis, oce li Hasa da procveta kod lebrona? Ili mozda naprave mesta u sac sad...

 

I ja sam na papiru gubio Lu za Bruksa i Kuzma za big Al-a. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...