Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

3 minutes ago, Magia said:

Gatanje u pasulj je ono sto kaze trener kad se igrac vraca? 😄

 

Ok ja sam lepo pokusao da ti objasnim, ti kako hoces.

 

Toliko od mene na ovu temu.

 

Nije to gatanje nego produkcija i vrednost igrača, loše sam se izrazio. 

 

 

Nije ni bitno, nije ni smak sveta, samo mi je totalno pogrešno gledati sve u gram. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, đubrivo. said:

 

ovde fali par kilograma

 

kemba+kapela = 200grama manje nego što lebron zaslužuje. to je na granici gledanja u gram x 200

 

Bukvalno, i to nisam hteo da preteram, nego rekoh ajde ovo kao primer da napisem.

Link to comment
Share on other sites

Ae onda da napravimo temu za trejdove i licitaciju ko je sta spreman da ponudi, ko da najvise, njegov je Bron. Mislim da Maksa ima pravo da trejduje Brona. Zamisli u RL u NBA Oklahoma brani Bruklinu da pravi trejd za Hardena, jer Netsi daju premalo.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stefan81888 said:

@Magia i uini ali ljudi koji prave trejd to tako nisu percipirali, pa ne igramo od juče fantazi ni on ni ja. Naša je procena da je obojici ok, ne kršimo pravila a već neko vreme hoće da ga proda. To je maks što je dobio i uzeo. 

 

 

to što ljudi koji trejduju ne vide problem, ne znači da trejd nije za veto. da je maksa u borbi za plejof (ili da se bori uopšte), ne bi nikako ovo predložio ili prihvatio.

 

maxa sad ima neku agendu koja nema veze sa takmičenjem. nije vam prošlo, pošalji bolju ponudu, možda prođe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

rekao sam vec ovo nekoliko puta ali trejd ako nije ocigledno bolji za jednu stranu i ako nema nekih namestaljki/malverzacija onda razloga za veto nema nikada.

kontekst jeste bitan ali treba se staviti u poziciju oba trejdera.

 

vetovanje samo zbog toga sto se brojke ne poklapaju u promil je debilizam. a jos veci je da rival ne postane jaci (iako za to nema garanta).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@stefan81888  imao je ponudi od mene, tj dve...sam je izabrao koje igrace zeli, iako mislim da sam mu ponudio bolju varijantu ( Midd+Garland + mozda jos jedan ), ali nije mogao da ceka da mu odgovorim ...jbg radio sam.

 

Ja jednostavno sam morao da trade-ujem, vratila se dva igraca + sam pokupio ova dva dobra da Fa... nema nikakve "mucke"...

 

Zbog toga sam morao da drop-ujem Baneta, koji mi je donosio par trojki po mecu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, gggggggg said:

rekao sam vec ovo nekoliko puta ali trejd ako nije ocigledno bolji za jednu stranu i ako nema nekih namestaljki/malverzacija onda razloga za veto nema nikada.

kontekst jeste bitan ali treba se staviti u poziciju oba trejdera.

 

vetovanje samo zbog toga sto se brojke ne poklapaju u promil je debilizam. a jos veci je da rival ne postane jaci (iako za to nema garanta).

Tako je. No to se u ovoj ligi neće desiti. Još pa ako neko vetuje da saplwte rivala, to je pa tek debilno. 

20 minutes ago, John Dies at the End said:

@stefan81888  imao je ponudi od mene, tj dve...sam je izabrao koje igrace zeli, iako mislim da sam mu ponudio bolju varijantu ( Midd+Garland + mozda jos jedan ), ali nije mogao da ceka da mu odgovorim ...jbg radio sam.

 

Ja jednostavno sam morao da trade-ujem, vratila se dva igraca + sam pokupio ova dva dobra da Fa... nema nikakve "mucke"...

 

Zbog toga sam morao da drop-ujem Baneta, koji mi je donosio par trojki po mecu.

 

Eto, imao je ponudu od tebe, da je nju uzeo meni bi bilo sve ok, nevezano što mislim da je moja bolja ali to je samo moje mišljenje a vaše pravo da napravite trejd koji mislite da je dobar za vas. I to je sve ok, i nije muljanje. 

 

Možda je sad i napravite, možda Haos uzme LeBrona, sve je to ok i Maksa treba da uzme najbolju ponudu, i moja je još na stolu. A veto sigurno ne treba da se desi jer ljudi misle da je malo dobio. Takvo je tržište sad za njega i ako sad hoće da ga trejduje, uzeće trenutni maksimum, a ne ono što se projektuje u glavama rivala. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne znam sta bih imao da napisem na ovoliki tresh napisan za kratko vreme. misim, mozemo ovako do sutra, ciji je cale gledao dzaju, i slicne kafanske price gde je cilj hiperprodukcija postova i proseravanje kako eto i ja imam neko misljenje o necemu, ali motiv mi nije da userem igru, kao sto su uini i zveki uspeli ovaj topik. 

 

nemam sta da se pravdam, king je u ponudi jos od januara, javili su se debeli, stefi i lukaku, s tim da je lukaku bio najkonkretniji i dao najjacu ponudu. tacno, jeste delgadov cimer ali ne vidim sta mi ugrozavamo regularnost ako nama salje dd igraca i 1 solidnog skorera. ima ratera i fantazi kalkulatora, ima i yt fantazi blogera pa mozete i njih da konsultujete. 

i kad to sve nije proslo, javili su se ljudi koji su nesto konkretno ponudili. znaci, ne diktiram ja nego trziste. ponudjeno mi se cinilo prihvatljivim, dobijam na kvantitetu i iskreno boli me uvce za stefija. ja sam imao svoju matematiku a on svoju. debeli takodje, cak je i bolje igrace nudio, stefi bi brzi to je to.

caoz npr nije nudio nista, a sigurno da bih prihvatio da ima jacu ponudu. 

 

drugo, ne znam otkud da sam ispao? ima 4 kola jel tako? znaci preko 50 katova. sta bi ti uini, da se ne borimo a ti da ostanes ovde i seres kao ti cale gledao mela uzivo? malo je ruzno da donosis sud. ne prilici ti. vodio si deglija na sok jel tako? i sad ne radimo trejd sledece godine kad tebe budu svi rascmarivali a mi uspemo da se iscupamo nekako?

 

trece, uglavnom nam vetuju oni sto koji su u buli kao i mi. ali eto ajde jagnjeca brigada i slanje pmova da se vetuje. nije problem. ljudi su se i za druge stvari odvajali, prestajali da pisu, odlazili na druge forume. svojim bezobrazlukom moze samo da podelite ligu jer sl put necu biti ja na tapetu a meni nije problem i da ne prodam lebrona, ni da ispadnem ni da kazem delgadu da prekine da se bruka zbog igrica.  ako je poenta da se igra do kraja onda me pustite da se borim...

dejvis je npr prosao a da li bi danas to proslo? ne igra jos mesec dana i sta sad? neko je uspeo da prevari sveznalicu uinija i satelita zvekija? 

 

od mene toliko...

 

otvoreni smo za sve predloge do dedlajna pa kako bude a tebi uini svaka cast...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam ni glasao zadnja 3 puta, koliko je ovaj Prdinjo opterecen:roflmao:

 

Prdinjo sto nisi rekao da sam se i ja interesovao za Lemprona i da sam te pitao sta trazis za njega pre 23h:default_coffee: Taj detaljcic si preskocio.

 

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Evo ti A.Davis 😄
Jao Debeli jos 3 nedelje, ako ne ispadnes hocu pocasno mesto u upravi kluba.

 

Koji ces moj...uvalio si mi felericnog igraca 😛

 

odakle ti ono beše,  donosim ti gajbu Franceskajnera 😁 , nema sikiriki 😄

 

+ dobices pocano mesto coownera sledece godine u B 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne ne, kolicina bezobrazluka sa Vinijeve i Zvekijeve strane je abnormalna, a pokusavaju da skrenu paznju sa toga kontranapadom na nas. Prvo ste bez razloga vetovali Graham/Buddy trejd, a onda jos korektniji LBJ/Schroder+Porzingis

 

 Mislim, ok, namerno to radite, ali sve treba da ima svoje granice. To Vini sto ti meni poturas da sam bezobrazan & sam kriv a ovamo na nesto skroz posteno odgovaras vetoom samo govori koliki si licemer i koliko si se iskvario kao covek poslednjih godina. Valjda treba da postoje neki objektivni kriterijumi.

 

 Mislim, Maxa je takmicar i decko skroz na mestu, da se ja pitam odavno bih povukao ekipu i napravio problem svim fantazerima do kraja sezona kao Nicklord prosle sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

S kim se macujes delgado, kakve veze ja imam sa tim. Sedim kuci, perem trenerke, nisam ni rec rekao o vasim trejdovima poslednja 2 meseca.

 

Mada uini lepo zbori, nije da ne zbori. Ako neko lepo zbori to je uini u 90 posto slucajeva.

 

Sad je Maksa decko skroz na metsu a do juce se pljuvali i rekao da je diktator i da napusta tim:classic_biggrin:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...