Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

9 minutes ago, Zvezdinho said:

 

To sam i ja rekao kad nisi hteo da das Vajsmana, i na kraju ispade dobro po mene:s_d:

 

Zems, brate, ja jesam seronja kad pregovaram o trejdu, ali ti me sijes... preskup si bre :classic_tongue:

 

Nego di je Matic sisa sto uvalio fals robu :classic_biggrin:

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, John Dies at the End said:

 

Zems, brate, ja jesam seronja kad pregovaram o trejdu, ali ti me sijes... preskup si bre :classic_tongue:

 

Nego di je Matic sisa sto uvalio fals robu :classic_biggrin:

Bazley je odigrao svaku dok je bio moj.

Ima da puca ova borba za opstanak

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Sta ako trejduju Kapelicu? Misim, lik je top ali juce pici rumor da ide u Boston. Sigurno ima nesto cim se prica. 

 

Sta onda da radim a treba mi instant rezultat? 

 

Meni odgovara i Kemba i Kanter samo da me krene da dobijem nekog ove godine

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

Sta znam, meni je trejd delovao ok. Nurkic nece zaigrati skoro, te Stotsove projekcije mogu da se okace macku o rep. Nurkic dok ne bude bio na 100% on nece igrati, a i Portland se sjajno drzi, na visokom su petom mestu, sto je iznenadjenje, nije da im kipi za plej of mesto.

 

Mozda da je ubacen neki malo bolji igrac, tipa Zeler umesto Sejka u pricu, trejd bi prosao bez problema. I ovako mi je trejd bio korektan. Mislim sta reci, meni je nejasno sto su ljudi vetovali Porzingisa i Sredera i tu smo se kao liga ogresili o Maksu. Maksa vec dve nedelje nudi Brona, svi odbijaju da ponude nesto dobro, a prvi bi da vetuju trejd. Nekada niste korektni.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, stefan81888 said:

 

I kako si došao do ove računice? 

 

Pa dosta je lako, recimo da top 10 igrac koji je zdrav i glavni partner mu ne igra, vredi jednog jako dobrog igraca i jednog dobrog, sto mu dodju recimo Kapela i Kemba.

 

Mislim kapiram da zelis da trejdujes Kantera sto pre jer se uskoro vraca Nurkic a onda mu vrednost drasticno opada ali valjda zato i postoji ovaj sistem vetovanja kako ne bi neki bezveze trejd odlucio krajnjeg pobednika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Magia said:

 

Pa dosta je lako, recimo da top 10 igrac koji je zdrav i glavni partner mu ne igra, vredi jednog jako dobrog igraca i jednog dobrog, sto mu dodju recimo Kapela i Kemba.

 

Mislim kapiram da zelis da trejdujes Kantera sto pre jer se uskoro vraca Nurkic a onda mu vrednost drasticno opada ali valjda zato i postoji ovaj sistem vetovanja kako ne bi neki bezveze trejd odlucio krajnjeg pobednika.

 

Evo opet gatanja u pasulj kad ce ko da se vrati i kome da uzima minutažu. 

 

A za to vreme, taj Kanter je u Top20 igrača u ligi i to će i biti baš kad Maksi treba, u borbi za opstanak. 

 

I ne, nije mi Nurkić glavni motiv što trejdujem Kantera ali baš sam planirao sad da objasnim svoj zao plan. 

 

Ako je vrednost približna, onda ne treba da se meri u gram ko šta dobija. Dok god nije malverzacija. A nije, ja Maksu niti bilo kog s foruma ne poznajem, zašto bih mu pomagao? 

 

Gledanje u pasulj i svi sve znaju kome šta treba.. A niko ne nudi ništa i nije nikakva malverzacija, ali eto ne može trejd pošto mučeni Maksa ne zna pa treba svi da mu kažu. 

Link to comment
Share on other sites

sve je ovo zavera zavidnih.

ti ništa nisi tražio, maksa samo poslao ono što njemu treba.

 

vetovanje postoji baš zbog takvih kao što je maksina grupa. pola sezone hoće na silu i za sitniš da dobije dobre iugrače, sad kad je izvesno ispao, hoće da tera kurac i trejduje lebrona za kusur

 

meni je i kemba + kapela diskutabilno ali to bih možda i razmotrio

 

Edited by đubrivo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...