Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

23 minutes ago, Lukaku94 said:

Po kom prioritetu ti uopste pitas ko sam ja 

 

Po tom sto postoji cca 35 ljudi u B i C ligi koji su trebali da budu pitani da popune to mesto pre tebe i po tome sto sam ja na prvom mestu te liste posto sam bio prvi ispod crte.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Manu said:

 

Po tom sto postoji cca 35 ljudi u B i C ligi koji su trebali da budu pitani da popune to mesto pre tebe i po tome sto sam ja na prvom mestu te liste posto sam bio prvi ispod crte.

 

giphy.gif

 

 

Pa gde si ti bio Manu rodjace tamo u decembru kad se o ovome pisalo cak i na temi za B ligu. Kad sam ko poslednji Mohikanac govorio o tome sto ti govoris, a nikoga nije bilo briga. Dobro, bolje ikad nego nikad.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ja ne bih napustao svoje mesto zarad igranja kao coowner bilo kad & bilo gde, samo konstatujem da ne treba da postoje dve lige za dzabe i da su ljudi trebali da budu pitani da popune to mesto coownera pre nego da ga popuni delgadov ortak koji se prvi put pojavljuje na forumu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I da, kada je video da nema napretka i kako je samnom saradjivati, sasvim neopravdano 😛 je krenuo samostaslno iz B, izborio promociju u A, nije se uvaljivao nekom za co-ownera, sto je za svaki respect...

 

Ili, sta da urade npr DjoloDjolo ( @djole ) koji ce i peMziju zaraditi u B ili Mile ( @Mile1 ) , ima tu jos učesnika sa visegodisnjim stazom u B , respect i za njih sto do sada nisu odustali ili pokusali precicom u A... mada i ne razumem tu opsesiju da po svaku cenu mora da se igra A, I da je ispod nivoa ( samo ne znam kakvog ) igranje B lige.

 

 

I za kraj , sta bi , 'oce neko AD-a?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, po stilu pisanja, reko bih da su degli i lukaku ista osoba. da se trazi provera IP adrese!!!

 

@Manu

 

delujes kao razumna osoba koja voli ovu igru. koliko para da napustis B ligu i da osnujemo fantazy evroligu? znaci liga sa 16 timova, samo imucni fanatici, bez klovnova i sisa (dobro, jedino zveki moze. on dodje kao sns drobnjak posto ga svi polivaju ), i glavna stavka - ukljucujemo i kintu. 

ne pitaj sto mi je franzisa u krizi. dao sam govnaru da je vodi ali bez brige. imam jake sponzore  🤑

 

2 minutes ago, delgado said:

Svako ima pravo da bira svog coownera ako je njegova fransiza.

 

to je mene dotuklo

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Svako ima pravo da bira svog coownera ako je njegova fransiza.

 

Ima i ovo smisla, ali u slucajevima kada bi coowner funkcionisao po principu po kom mu ime nalaze. U ovom slucaju je fransiza potpuno preuzeta, Ratzen nije maknuo prstom ove sezone koliko sam skapirao. Tu je sad glavno pitanje kako je svoj slucaj pred sezonu predstavio Ratzen u stvari. Ukoliko je rekao da ga ne zanima da igra vise, coowner je morao prvo da se trazi kroz B i C ligu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manu said:

 

Ima i ovo smisla, ali u slucajevima kada bi coowner funkcionisao po principu po kom mu ime nalaze. U ovom slucaju je fransiza potpuno preuzeta, Ratzen nije maknuo prstom ove sezone koliko sam skapirao. Tu je sad glavno pitanje kako je svoj slucaj pred sezonu predstavio Ratzen u stvari. Ukoliko je rekao da ga ne zanima da igra vise, coowner je morao prvo da se trazi kroz B i C ligu.

 

U ekipi ne postoje 2 ownera, vec samo 1, just for the record.

 

Nego jel ste videli bezobrazluk samo 9 izmena , a ranije je moglo 14, pu, sram ih bilo.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, maXa88 said:

 

@Manu

 

delujes kao razumna osoba koja voli ovu igru. koliko para da napustis B ligu i da osnujemo fantazy evroligu? znaci liga sa 16 timova, samo imucni fanatici, bez klovnova i sisa (dobro, jedino zveki moze. on dodje kao sns drobnjak posto ga svi polivaju ), i glavna stavka - ukljucujemo i kintu. 

ne pitaj sto mi je franzisa u krizi. dao sam govnaru da je vodi ali bez brige. imam jake sponzore  🤑

 

 

Uvek ce se tu naci neki Himki

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

 

Po tom sto postoji cca 35 ljudi u B i C ligi koji su trebali da budu pitani da popune to mesto pre tebe i po tome sto sam ja na prvom mestu te liste posto sam bio prvi ispod crte.

 

mislim da je shunsuke bio prvi na listi posto je bio peti u b ligi prosle sezone i imao isti skor kao ja koji sam bio 4.

Link to comment
Share on other sites

Drugo je kada fransiza ostane bez vlasnika, a drugo kad vlasnik hoce coownera. Tada on moze da bira koga hoce, a ako nema koga da izabere, onda treba pravna sluzba da radi posao i dodeli odgovarajuceg coownera. Svaki vlasnik fransize ima pravo da po sopstvenoj volji izabere coownera, tako je i lavrnja radio, jos je svom coowneru ostavio fransizu

Sto tad nije zvao manua ili ko je bio po redu ? 

Link to comment
Share on other sites

Quote

The focus for general manager Koby Altman during the All-Star break will be to move Drummond in a trade. The Cavs have already spoken with several teams and are likely to ramp up those talks over the weekend. Ideally, Drummond will be somewhere else when the Cavs face the Pelicans. That’s the goal, anyway.

 

Sto bi Mamic rekao : Ajmooooooooo !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Potop nesvakidašnji.. od starta sezone nisam imao ovako lošu situaciju sa povredama..

 

Lepo to @Magia iskorišćava 😆

 

P.S. Čisto da se i ja oglasim.. prošla sezona u B ligi je bila prelagana. Sa pola gasa do top 4.. Mislim, ja igram već dobri niz godina ovaj tip fantazija i imam dosta iskustva (nov sam ovde na forumu, pa se eto moram dokazivati).. tako da mogu reći da ima ogromne razlike između A i B (Najviše zbog ovih fanatika iz ranih jutarnjih sati 😂).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...