Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Pa njega je jedino cuvao, a najgori je bio. Sve u svemu, stvarno mislim da ne zasluzujem da moji talenti trunu u B ligu i zelim da ozivim svoju karijeru. Doneo sam i Maxi titulu, zelim isto i Grofu. Siguran sam da ce grof imati vise razumevanja za neka moja vizionarska razmisljanja nego Maxa koji pojacava celu ligu nasim igracima. Siguran sam da bi opstali sa KCP, Nunnom, Luom i Tedijem, ako nista bar bi imali trade assete u trenucima kad su igrali, i uz par dobrih FA pojacanja borili bi se za PO. Moze on da kenja kolko oce da su tad imali nepostojecu produkciju (za Tedija ovo ni u 1 trenutku nije vazilo) -> ali sam mu rekao da bude strpljiv jer sam cekao povrede PG, Dragona i ovih ostalih belaca iz Majamija, a i KCP nije dropovan tako da sigurno vredi vise od FA igraca i ima dobru sutersku sezonu. Znaci, nije imao strpljenja da istrpi moje ideje. I prosle godine sam fejlovao 2R pa sam uzeo trofej. A toliko o tome da je Ennes bivsi igrac, evo ove godine igra kako sam ja zamisljao da ce igrati prosle, ima career high u skokovima, samo mu je trebao prostor i da igraju na njega, a Bostondzije mu to nisu dale, jebo ih mrtvi Tajs.

 

   Bio je to hell of a ride sa Maxom, ali mislim da je ostalo jos dobrog fantazija u meni da bi mi ga Maxa tracio. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, delgado said:

 Sve u svemu, stvarno mislim da ne zasluzujem da moji talenti trunu u B ligu i zelim da ozivim svoju karijeru.

 

dalje nisam čit'o. uzmi svoju franšizu, digni se k'o feniks iz pepela. pola majstora ovde je došla iz b lige - tu nema jaoj opstanajk nego se samo grize za semis.

možda postaneš istinski šampion u zrelim godinama, kao jr smith.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Napravio bi on svoju franzisu da nije  jebena luzercina. Jos  je stvarno poprimio karakter picke celave, sad i trazi da mu platim sto me je usrao da  ispadnem iz lige u kojoj sam jedan od osnivaca. A sve to da bi mu ortak isplivao. 

 

Izadji sam iz tima pickooo celavaaa!! picko celavaaa!!!

 

 

 

 

Lavrnjo ako ga dropujes oprastam ti  sto si muljao sa trejdovima. Ja bih, ali si mi iskljucio tu opciju :\  

Edited by maXa88
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, đubrivo. said:

 

dalje nisam čit'o. uzmi svoju franšizu, digni se k'o feniks iz pepela. pola majstora ovde je došla iz b lige - tu nema jaoj opstanajk nego se samo grize za semis.

možda postaneš istinski šampion u zrelim godinama, kao jr smith.

 

 Pa sad bih morao da krenem iz C a ima i ispadanje u C. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, delgado said:

 

 Pa sad bih morao da krenem iz C a ima i ispadanje u C. 

 

pa ako si majstor, bićeš u dve tri sezone natrag

 

ja zaista ne kapiram tu opsednutost A ligom, ima bre ozbiljnih plejera svugde. 

možda je i to moja sreća u odnosu na pola A lige, neni nije nikakva frka da ispadnem. ista kompetitivnost samo je drugačija taktika većine u ligi

 

meni čak i više odgovara zonfa u b

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

..a i šta kenjaš, ako ispadneš u B, ideš u takmičenje u B

Just now, delgado said:

Pa meni je smor da igram sam. A Grofa gotivim najvise od svih forumasa 

 

ma kako hoćeš. zato te niko ni ne shvata ozbiljno u fantaziju. bitnije ti je da budeš u kvazi eliti nego da uradiš nešto sam

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, delgado said:

Lol, pricao si da sam fransizni fantazi plejer

 

 

verovatno sam lagao. ma brate, ti znaš znnje ali imaš neku blokadu kao deca koja neće sama da plivaju nego čekaju roditelje da ih prihvate

 

jebeš a ligu. ja planiram da igram još 10 godina minimum ovaj fantazi. zabole me da li će to biti u a b ili c

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, threepwood said:

Kakve ste pizde svima vam ispod casti da idete u B. Zveki covek b2b ispada maltene, valjda je jasno da nije vise za A, godine ga stigle. Ja se posteno spremam za B ligu, kao gospodin. Vec skautiram protivnike tamo.

 

po mojoj slobodnoj proceni je be liga cca 20% slabija od a lige ali nema toliko kokeza trejdova kao u sns eliti 

što je vrhunski 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Pa Lavrnja prvi krenuo tako sto je razdvojio fransize i otisao da igra sa ortakom i oslobodio XPertu (Zvekiju) Fransizu. ali XPert se sjebao, pa ce i njegov tim zakopati 😄  

 

Samo si ljubomoran sto sam izabrao da budem kod Xperta  a ne kod tebe posto si me molio da ti budem coowner, a Maksa rekao ako, prihvati Zveki odo ja u penziju:s_d: A ja sta ti je Makso kakva te penzija spopala, ostani u A ligi i igraj nemoj da zajebavas.Ima skrinshootovi PM -ova:whistling: Da sam prihvatio sad bi bio kralj, car itd itd...

 

1 hour ago, maXa88 said:

kome se ti smejes smradu celavu?! to isto i grofisu ceka ali sledece sezone

 

A ako Grof ispadne , hoce li onda da ide sa Grofinjom u B ligu, Skali i Molder moraju da nam rese ovu misteriju. Ili ce primiti samog sebe kod gospodina Lukakua:s_d:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

po mojoj slobodnoj proceni je be liga cca 20% slabija od a lige ali nema toliko kokeza trejdova kao u sns eliti 

što je vrhunski 

 

Ma gde nema, tamo prolaze  svakavi trejdovi, jedan takav me je direktno kostao neresenog rezultata u 1/4 PO, jer je lik dobio Dinvidija u prajmu za kikiriki. Ovde se takvi trejdovi vetuju 1/1.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Ja nisam glasao ali da Davis vredi isto koliko Midlton malo je cudno.
Debeli mogu ja njega da ti dam ako vec hoces njegov paket.
Grofinjo razvalise tvoje bezveznjaci moji bili pristojni, naravno ovo za DD postaje vec smesno i juce 2 na ivici od DD.

 

14 hours ago, John Dies at the End said:

Da ponovim, AD je u ponudi, pa ponudite sta ako ste zainteresovani 😄

 



 



Zveki, pogodi i ja nesto konačno...samo, sitno jbg :D



3fed2fae27e346bdbc2120e82be6c90b.jpg25ca3218e717ac6da58f2077137c00e8.jpg

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Danas se mogle da se isprazne kladionice na EL i EC igrace ( minimum 10 miliona) a ja ko sisica uzeo samo 5k dinara. Sve zivo izaslo. I od svih igraca na drugom tiketu ja se zakacim na Ante Timica glupog. A sasvim slucajno sam izbacio Baldvina 3. Lepo kaze Maksa da sam sisinjo kad nemam petlju da odigram kada treba, izaso Nidam, Bost, Teo, Lojd, Dzejms asistencije, Kol asistencije, Pangos asistencije, Tavares skokovi, Mirotic itd itd,,,Cak ovde nije moralo da se igraju nize granice.

 

c488e21371556483.jpg

 

 

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...