Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

1 hour ago, delgado said:

Au kako smo pukli def reb za 3 i turnovers samo za jednu... rendl picka prodao. Bar još 1 kat da smo uzeli bio bi podnošljiviji poraz a nije daleko bilo ni 5 kategorija. Leri govno prodao ništa nije hvatao ni blokirao a i bio je eEarly blowout

  Nunn nas je zakopao, bravo mAxo madjijo

Čestitke chaose.

 

meme-about-goth-topics-at-family-gatheri

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, delgado said:

 

Vini, dišemo ti maxa i ja za vratom

 

samo nek' je seksi

33 minutes ago, Lukaku94 said:

Hvala najlepše čestitke I tebi dobra nedelja za obe ekipe..ceracemo se mi jos u tom sam siguran vidimo se u finalu

 

jebote koje proseravanje ovde ponedeljkom, povratiću. ja vam svima želim tripov učinak iz prođle sedmice a sebi ono što je njegov protivnik postigao i tako deset puta pa u plejofu isto.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Magia said:

 

Da da rezultat bi bio isti, bas mi je drago..

 

cestitke na pobedi, moji prvo da se oporave pa da vidimo gde smo i sta smo..

 

Fala... u jednom trenutku sam mislio i takonje delovalo,  da mi je 4 CAT max domet.. ali onda su podivljali AD i mocni Wright 😄 ( da nenzvucim nezahvalan, mogao je AD do jos jednog skoka da uzmem i DD , ili da mu vrate taj 1 oteti 😛 )

 

5 hours ago, Zvezdinho said:

 

Ja sam ga dobio, pa mogu da pricam :classic_tongue: Ladno izgubio 0-0-13, neverovatno, mogao je barem TO da dobije ko ja protiv NBK-a:lol_2: A nema ni srece, stalno mu ne igra neko od trojke Btaler, Armani i Kajri. Obicno 2 igraca.

 

Da castis, nisi vise najgori od svu decu :classic_tongue:  ( kad I gde 'oćeš)

 

 

2 hours ago, đubrivo. said:

 

samo nek' je seksi

 

jebote koje proseravanje ovde ponedeljkom, povratiću. ja vam svima želim tripov učinak iz prođle sedmice a sebi ono što je njegov protivnik postigao i tako deset puta pa u plejofu isto.

 

Tako je dobri moj Wini-e.... sve neka fina deca i gospoda ove pridoslice iz B ( + pokvarili neke stare  A ligase )... fer plej I ostala sranja... nista napusavanja,  prozivke i sl 😴

 

 

Nista, protiv drugog na tabeli, borba za opstanak se nastavlja :default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, delgado said:

 

Vini, dišemo ti maxa i ja za vratom

 

Takoreci, dahcemo 🙂

 

stv koliko  nemamo srece to je cudo. sve se neki polutani raspali useru u nas i posle ih nigde nema. stjuart momak iz det ne moze da skupi minutazu a protiv nas imao dd. izdrkani nunn ce biti u rangu tadije dragicevica za dva dana kad se vrati hero i batler ali je prosle nedelje bio cj mc. nasi smradovi igraju i promasuju ko da imamo 12 dzonija obrajanta, a za bacanja mi nikako nije jasno kako ih gubimo cak i kad pogadjamo u visokim procentima. 

juce ukljucio hasine brojke do pre korone i stvarno ne razumem kako se raspao ovoliko. jedino ako se nije oporavio od povrede iz decembra...

 

sve u svemu, u izlogu su svi, saljite ponude. borimo se pa kako bude

 

p.s

 

duvaj ga degliii

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ekipa koja od mene izgubi 9-3-1 bez ijednog meča Townsa i Walla ne može bolje od gole borbe za opstanak. Odlično sam iskopao Nunna sa FA, a i Mitchell je konačno krenuo da prži. 

 

 Dodjes Maxi bombonjeru jer je on dropovao Nunna + Svit Lua koga si uzeo a pola Klipersa ne igra ove nedelje 😄 

 

  Jos mi covek bacio Tedija i KCP koji su ok, odradio mi finu sabotazu decko

Link to comment
Share on other sites

E pa Zveki, na foru sto imam govno od tima i mogu da dropujem koga kod pozelim. Tako sam pobacao igrace koji mi ne trebaju. Zrtvovao sam da uzmem Gogu, al kako vidim, planira Indijana da jase Tarnera na velikom broju minuta.

 

 edit: A sto se tice tehnicke strane, veoma lako, udjes u sutrasnji dan, bacis ga u aktivne, tj. zajedno sa tim dropujes nekog igraca. 

 

Pa onda zatim mozes da ides na FA i pravis izmene.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Taman sam hteo Simonsa da uzmem iz Portlanda sto si ga Draki bacio, kad ono prc, ne moze, Morant i ostala druzina iz Memfisa nema out ( reakcija Radonjina kako ??? ) . Idem na drugi dan, prc nista .Trebam 3 igraca da bacim za Simonsa i prc ponovo ga ti uze dok sam razmisljao koja 3 igraca da dropujem. Nikad ovoliko bagova nije bilo, slepci kloshari iz ESPN-a. Pa nemas ti los tim Draki , sad sam gledao.

 

 

Inace  @Drakaris rekao mi Dramond da te pozdravim :s_d:

 

giphy.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Da li je miguce da se ekipa koja ima Beglija bori za opstanak :default_coffee:

 

 

20 hours ago, maXa88 said:

 

 sve u svemu, u izlogu su svi, saljite ponude. borimo se pa kako bude

 

 

Da ne zaboravim,  morate da date extra popust na trade... pogledajte raspored I protiv koga igrate poslednje kolo :classic_biggrin:

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drakaris said:

Dzaba mala desetke na faksu

 

Kad kod Beglija dolazis na praksu.

 

Na koju praksu, kako ne zavrsiti fakultet i propasti u  NBA. Plamli za tog lika sto je jedva zavrsio srednju skolu  Tesla licno i personalno. Zavrsio faks u roku , 4 godine na Djuku.Decko za primer.

 

A sada prelazimo na kloshare sa espna koji i dalje ne vracaju out Morantu i Bruksu. Svi novinari u redakciji su vam kloshari od Kalermana pa do Pol Pirsa, a posebno ovi sto rade podrsku su podguzne muve i idioti. A posto ne znate mogu da kupim espn i da vas sve poizbacam kroz prozor od cele fantazi podrske pa sve do Stivena A. Smita. I vi veze vise nemate sa onim starim espn fantazijem, vi ste samo gomila prevaranata koja je nasledila to ime i pokusavete da smrdljivo zaratite na smrdljiv nacin.

 

Andjus mode off.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Morant i Brooks nisu ni trebali da imaju out, nemaju ni na Jahu.

Jonas jedini treba da ima posto je jedini imenovan javno za injury report da je u protokolu.

 

Ma kako da ne, ne igraju xy utakmica zbog protokola, svi dobijaju out ako se zna da nece igrati minumum 3 meca ili nisu igrali, pa jebeni Bjelica ima out a nije mu nista.Vec 4 utakmice Memfis je odlozio, a bice 5. u sredu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...