Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

1 hour ago, John Dies at the End said:

 

Ne bi doneo 😛  samo off reb ( mrzi me da racunam fg, ali ne bi ih izgubio :classic_biggrin: fg najverovatnije )...

 

Ups , sad vidim, imao 4to 😴

 

 

Da da rezultat bi bio isti, bas mi je drago..

 

cestitke na pobedi, moji prvo da se oporave pa da vidimo gde smo i sta smo..

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, đubrivo. said:

čestitke konkvistadori. 

presudio je furiozni petak vaše posade i generalno očajna druga polovina nedelje mojih glavnih igrača. 

Zahvaljujemo. Bas tako, petak je bio vrhunski za nas. Krajnjim rezultatom nikako nismo zadovoljni, mogli smo sinoc da okrenemo blokade i preuzmemo DD, ali smo jedino uspeli da izgubimo kategoriju FT 😒

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Contador54 said:

Zahvaljujemo. Bas tako, petak je bio vrhunski za nas. Krajnjim rezultatom nikako nismo zadovoljni, mogli smo sinoc da okrenemo blokade i preuzmemo DD, ali smo jedino uspeli da izgubimo kategoriju FT 😒

 

tjah, moglo je tako da bude ali je moglo i da se završi nerešeno da harden i george nisu ubacivali po nula i jednu tricu i da gordana nije dobila TD za zelenim stolom.

da ne pominjem foxa kojem su otkazane dve tekme a on mi je pored hardena i georgea najbitniji igrač.

32 minutes ago, Dovla said:

.. svako dobro u nastavku!

 

prestani da šalješ dobre vibre ljudima sa kojima ja igram posle tebe  : i

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, John Dies at the End said:

 

Ne bi doneo 😛  samo off reb ( mrzi me da racunam fg, ali ne bi ih izgubio :classic_biggrin: fg najverovatnije )...

 

Ups , sad vidim, imao 4to 😴

 

 

 

Nemoj da si pod stresom... vratice ti se za PO, I onda ima da imas pun qfer vise utakmica od protivnika :default_coffee:

 

Vratice se za PO- play out.

 

Izgubio bi i da sam bio kompletan ali sa 5-7-1, i ovako sakat kroz iglene usi mi otisli ofanzivni skokovi i ukradene lopte.

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

biće dobar jj redneck makar svaku treću tekmu za trice i ppm

 

ali ja se borim za svaku kolonu i nemam luksuz da prolazim kroz njegove toplo - hladno - hladno faze

mada ne sumnjam da će već večeras preko 20pts da ubaci za 25min a onda će metar dana da šutira 40-50% iz igre.

 

ako takvog jednog ne baciš na FA po sezoni, nisi ni igrao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Zvezdinho said:

Sad protiv prve ekipe na tabeli. Jebo me patak kad sam terao lavrnju da menja raspored i kad sam umesto Brauna uzeo Horforda zato samo sto Dzejlen nema PF.

Evo dajem ti fer ponudu.. 4 kolone pre no što počnemo 😎

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, zorex said:

16 minuta Sekstona noćas - odoše 2 kategorije. :puke:

 

Srećno u nastavku Grofe, za čije babe zdravlje držiš Pokuševskog i dalje, nije mi baš jasno.

Hvala, evo planirao sam veceras posle odigrane utakmice da ga dropujem, nisam stizao ranije, jer imam njesra tim, a i ima blokadu po utakmici, pa nije bas ni lako baciti takvog igraca, jer se sve ceka da ce mozda proigrati skorerski.

 

Srecno u nastavku da izboris opstanak.

 

Ove nedelje imam da skupljam zube sa poda protiv Konkvistadora.

Link to comment
Share on other sites

Sada imam nove pridoslice u timu, Dzajlsa koga ste verovatno potcenili, jer je izvesno da ce dobijati dvadesetak minuta po utakmici, za to vreme moze da napravi dar mar (makar ce biti bolji od Pokusevskog). Sajmons je isto ok sa klupe, plus sto zavrsava utakmice, umesto Trenta i Huda, veliki plus. Neka ima svojih desetak suteva i ja miran. 

Link to comment
Share on other sites

Au kako smo pukli def reb za 3 i turnovers samo za jednu... rendl picka prodao. Bar još 1 kat da smo uzeli bio bi podnošljiviji poraz a nije daleko bilo ni 5 kategorija. Leri govno prodao ništa nije hvatao ni blokirao a i bio je eEarly blowout

  Nunn nas je zakopao, bravo mAxo madjijo

Čestitke chaose.

Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Koliko je 3p uzoran gradjanin, taj nivo socijalne distance njegove ekipe od drugih nije vidjen ove godine.Respect.
Ovoliko jedenje govana ima da dodje na naplatu kada me rokne ali neka 😄

 

Ja sam ga dobio, pa mogu da pricam :classic_tongue: Ladno izgubio 0-0-13, neverovatno, mogao je barem TO da dobije ko ja protiv NBK-a:lol_2: A nema ni srece, stalno mu ne igra neko od trojke Btaler, Armani i Kajri. Obicno 2 igraca.

Link to comment
Share on other sites

Napravila se ekipica na dnu tabele, trip, mi, draki, maxa i delgado. Trebao je da tu bude lavrnja koji ne znam na koju foru sa onakvim krsh timom ima onako dobra skor, mislim da bi ga i kompletni trip dobio. Verovatno dobar raspored ( i ja budala pa sam trazio da menja raspored) i povrede protivnickih igraca, drugo ne moze da bude. Ta zaliha moze da mu bude kljucna za opstanak.

 

A mi samo da docekamo dan kad ce da budemo kompletni. Bice valjda nekad. Mada je B liga izvesna.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

Napravila se ekipica na dnu tabele, trip, mi, draki, maxa i delgado. Trebao je da tu bude lavrnja koji ne znam na koju foru sa onakvim krsh timom ima onako dobra skor, mislim da bi ga i kompletni trip dobio. Verovatno dobar raspored ( i ja budala pa sam trazio da menja raspored) i povrede protivnickih igraca, drugo ne moze da bude.

Zveki koji su jutarnji statsi Dramonda?

 

Otkako mu je dosao Alen, on ima 14-10reb, jako, jako, skoro pa ko moj Begli.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...