Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Ladno gledam listu najboljih skakaca u NBA i ladno Mejson Plamli na 20 mestu, prijatno sam se iznenadio, na primer A. Dejvis je na 19.mestu. Uopste nisam stekao takav utisak da je Plamli na tako dobrom mestu za ribaundere.

 

Posto vidim da je Madjiji smesno, evo liste:

 

https://www.espn.com/nba/stats/player/_/table/general/sort/avgRebounds/dir/desc

 

Nurkic, WCJ, Zajon, ajd i Beglija da stavimo ( kako njega da ne stavimo) , Siakam ( da Siakam Madjio :classic_tongue: ), Holms ( vidi i Holms Madjio :classic_tongue: ) imaju manje skokva u proseku od Plamlija.

 

Iskreno ovako u toku sezone nisam stekao takav utisak, valjda espn ne laze.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, đubrivo. said:

upisaše aroniji gordonu TD u tekmi protiv knicksa koja je odigrana pre 4 dana.

 

zna se iz čije kuhinje ovo dolazi ali ja sam kao opruga, opružim se i legnem.

#prociceinjihovo  #ovosamomenimozedasedesi  #spalitimtskarticu

Što je najjače imao je stvarno jednu asistenciju koju mu nisu upisali i mislio sam sam da će da mu dopišu ali su verovatno kada su tu dopisali posle skinuli bar jednu za Vučevića koji je odradio celi mali set leđnih rvenja™ nakon njegovih dodavanja hahah

Edited by Bobby Shurda
Link to comment
Share on other sites

On 1/22/2021 at 9:06 AM, John Dies at the End said:

 Barrett dropped in a new career-high 28 points in Thursday's blowout win over the Warriors  😴

 

Richaun Holmes tied his career high with six blocks during Friday's win vs. the Knicks, adding 10 points and 14 rebounds in his third double-double of the season.

 

:Hail:

 

@Magia

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, John Dies at the End said:

 

Richaun Holmes tied his career high with six blocks during Friday's win vs. the Knicks, adding 10 points and 14 rebounds in his third double-double of the season.

 

:Hail:

 

@Magia

 

Ajd pogadjaj protiv koga je prvi put imao 6 blokada i to ove godine.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, stefan81888 said:

Vratio se Zeller da kompletira moju centarsku liniju, jos samo da mu daju 23, 24 minuta.

 

Dobru drvnu gradju imas stefi, kad trejduju Dramonda ( inace juce  propao nacisto 19p 16sk 4 as 2stl 1 blk samo za tebe Draki:heart: ) Alen ce da ima statse ko Kapela, pa Kanter, pa mrtvi Zeler, i Durent ce da doprinosi skokovima jer ce da igraju small ball , bas ces opaku ekipu da imas za PO. A Rasel, Durent , Kemba ce da cepaju poene.

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Drakaris said:

Znaci sledece sezone yahoo, nema vise ESPN. 

 

Dodam Marjanovica, jer sam video da je Porzingis aut, jos se vidi u recent activity da sam ga uzeo, ali ga uopste nema u mom timu vec 20 minuta i sta ja sad da radim povodom ovoga?

 

Sledece sezone igramo B ligu Draki.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...