Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

5 minutes ago, Drakaris said:

 

A i JJJ i Klark su imali u Bablu puno zajednickih minuta, dok se nije povredio. Ne mora to nista znaciti.

 

Meni Nurkic ne treba poslednja 3 kola regularne sezone.

Ma jasna je logika trejda, samo verovatno si mogao da dobijes vise od ovog koji 1) gubi produkciju 2)pitanje kada ce poceti da igraju, vec si izgubio 2 njegova  meca zbor Rone.
Weabu ovim potezom izbija na celu. Nurk-Gober-Turner-WCJ kakva C linija. Zverska ekipa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Ma jasna je logika trejda, samo verovatno si mogao da dobijes vise od ovog koji 1) gubi produkciju 2)pitanje kada ce poceti da igraju, vec si izgubio 2 njegova  meca zbor Rone.
Weabu ovim potezom izbija na celu. Nurk-Gober-Turner-WCJ kakva C linija. Zverska ekipa

Niko nista bolje ne nudi. Klark ce imati svojih 23-25 minuta, meni je to dovoljno. 

 

Zaigrace sledece nedelje.

Link to comment
Share on other sites

Ček samo da nađem screenshot gde mi na dan Nurkićeve povrede traži Smart + Pat Will, i još kaže "manje od ovoga neću da idem". :lol_2:

 

No, nije ni važno, dečko je ozbiljan glupan i kao što sam još davno govorio pretnja po regularnost lige, jer je već pretio dropovanjem svih igrača a na nekim drugim mestima je koliko čujem to već radio, čim ne ide po njegovom. Da ne govorim što mu je ovo n-ti sumnjiv trade, oko kojeg će biti polemike.

 

Tako da što se mene tiče ovo je odlično, jer takvog ne želim da vidim ovde.

Edited by Noćna mora B92 fantazera
...
Link to comment
Share on other sites

uopste nije los trejd ne znam sta kenjate.

 

nurkic se nece vracati do playoffa. a clarke ce imati nekih 13+6 uz solidne procente i solidne stl. uz to ce i ppm biti ok. pricate kao da je nurkic nesto sabio ove sezone a covek se raspadao do povrede. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa sigurno necu da prihvatim Gordona Boro. Kakve veze ima šta sam ja radio u drugim ligama?

 

Gde sam ja konkretno ovde pretio dropovanjem svih igraca? Izmisljas lazi Boro.

 

A to da sam pretio u nekim drugim ligama da cu da dropujem  sve igrace, jesam, pretio sam, jer je bio dropovan jedan Vucevic iz cista mira i trazio sam da se vrati ekipi iz koje je dropovan, jer onda nema svrhe igrati. Pickica si od coveka Boro. 

Link to comment
Share on other sites

U jbt, koji vam je qr#c danas...  polako s' vređanje 😴

 

Za razliku od danas prvog, meni manjevise logican i OK trade .. nece JJJ odmah imati max minutazu i produkciju,  a Grofu je bitna svaka CAT u borbi za opstanak ( ne samo njemu, svima u ovom Corona loodilu) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Dies at the End said:

U jbt, koji vam je qr#c danas...  polako s' vređanje 😴

 

Za razliku od danas prvog, meni manjevise logican i OK trade .. nece JJJ odmah imati max minutazu i produkciju,  a Grofu je bitna svaka CAT u borbi za opstanak ( ne samo njemu, svima u ovom Corona loodilu) 

 

Si video PM :s_d:

Link to comment
Share on other sites

On 1/13/2021 at 10:33 PM, Zvezdinho said:

 

Gluposti, samo da bude zdrav. Protiv File za 26 minuta -24p i 14 skokova. Protiv Hornetsa za 27 minuta 14p 14 skokova. A moguce je da ce i da ga trejduju i opet ce tamo da ima super minutazu tako placi mala placi, ostao si u NaMbijijskoj Rachi.

 

Stvarno si čudan lik Zveki.

Što meni seva paja za tvoje igrače, pa da mi ovako odgovaraš.

Ja sam samo ostavio svoju realnu procenu situacije, za koju si već sinoć imao priliku da se uveriš koliko je dobra. :)

 

Opušteno Zvek, iskuliraj, popi pivo. :kece:

14 minutes ago, Drakaris said:

Pa sigurno necu da prihvatim Gordona Boro. Kakve veze ima šta sam ja radio u drugim ligama?

 

Gde sam ja konkretno ovde pretio dropovanjem svih igraca? Izmisljas lazi Boro.

 

A to da sam pretio u nekim drugim ligama da cu da dropujem  sve igrace, jesam, pretio sam, jer je bio dropovan jedan Vucevic iz cista mira i trazio sam da se vrati ekipi iz koje je dropovan, jer onda nema svrhe igrati. Pickica si od coveka Boro. 

 

Ima veze, jer nestabilni/neuračunljivi likovi nisu poželjni ovde.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ma jasna je logika trejda, samo verovatno si mogao da dobijes vise od ovog koji 1) gubi produkciju 2)pitanje kada ce poceti da igraju, vec si izgubio 2 njegova  meca zbor Rone.
Weabu ovim potezom izbija na celu. Nurk-Gober-Turner-WCJ kakva C linija. Zverska ekipa

 

i meni je jasna logika trejda ali mislim da ipak može uchiha malo bolje da se isprsi za nurkića. što mu nije dao npr myles turnera nego ređa fine centre a grofu daje škart. mislim, grofov problem ali meni lično se ne dopada tako jeftina rekonstrukcija ekipe (mislim na uchihu)

 

dajte taj gamelog iz bubblea da vidim statse pa da možda i promenim mišljenje, nisam uspeo sam da iskopam na espnu

edit našao sam

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, đubrivo. said:

ma nije uchihin problem, slažem se. nije ni delgadov što je lik hteo da mu da portera za hasana. uvek je tako kada dve strane pristanu na trejd. 

 

Mislis delgado da da samom sebi Portera za Hasana ili njegov cimer/kum ko god da je:s_d:

Link to comment
Share on other sites

Što se pominjanja Gordon-a tiče, nakon što sam odbio pomenutu Smart + PatWill za Nurkića ponudu, rekao sam da bih možda mogao da razmislim o davanju Eric-a umesto Smart-a tu, jer bih poena i mogao da se odreknem, dok davanja tolikih def. stats-a za polomljenog Nurkića koji ionako loše igra ove sezone, svakako ne.

 

Onda je počeo da mi prodaje priče o bubble-u, kao da nemam oči, na šta sam se samo nasmejao i rekao putuj igumane, daj ga za kikiriki, posle čega se naljutio k'o Zveki i napustio konverzaciju :lol_2:

 

Što se ovog trejda konkretno tiče, bez obzira na celu pomenutu situaciju sa Nurk-om, kakav bre Brandon Clarke?

Taj lik je beskoristan ako ne pogađa u visokim %, kao što je bio slučaj u prvih par sedmica. Jedina vrednost mimo toga je što ume da pokupi poneki off. reb. ali i za to mu treba velika minutaža.

Na stranu to što Memfis ne igra naredne 3 utakmice, a JJJ se izvesno vraća pre kraja meseca, u najgorem slučaju u prvim danima februara.

 

Povrh svega, oni su pokupili ovog Tillman-a, koji dečko iako skraćen i četvorka po vokaciji, je trenutno ubedljivo najbolji centar u odbrani p'n'r, po naprednim statistikama.

Ako se uzme u obzir da su uloga i minuti JJJ i Jonas-a zagarantovani, kao i to da je Clarke prošle sezone skoro polovinu svojih minuta igrao kao backup 5 uz JJJ, jasno je da je dečko u problemu, kad se Jackson vrati.

 

Jednostavno napadački repertoar mu je izuzetno tanak, maltene sve se svodi na prikucavanja i poene oko obruča, a u odbrani nije dovoljno dobar da potisne Tillman-a.

Realno je da mu se počev od sredine februara, kada skinu restrikcije JJJ, smeši 15-18 minuta po meču, pa vi procenite da li je trejd realan.

Edited by Noćna mora B92 fantazera
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drakaris said:

Boro je sinonim za uracunljivost, ali za uracunljivo vredjanje i izmisljanje lazi.

 

 Eto vidis kako se Boro i Zveki lepo slazu. Kad Zveki nije imao sta vise argumentovano da pise, krenuo je da pise sta sam ja Bori rekao pre slovima PET godina. Ne gledajuci kontekst i nista. I onda dolazi Boro i iz cista mira, bez ikakvog razloga vredja tebe, pise da si glupan i neuracunljiv lik, pominje tamo neke tvoje lige i privatne stvari koje nas ovde ne bi trebalo da zanimaju.

 

    Mislim, svakom sa 2g mozga je jasno ko je i sta je Bora. I zamisli dodjes u situaciju da potezes branjenje tog lika i da se slizujes s njim zarad fantazija i nekih interesa. Pa takvog lika ni na teveu ne bih pozeleo da vidim. Ne vredi dragi @Drakaris moral u ovim teskim covid vremenima jos zivimo u Srbiji pada sve nize i nize, mislio sam svasta nesto da pisem ali necu, nije jebeni sharlatan Zveki vredan toga. Da bar mogu sa la bracom - tobom, hammerom, mikijem, alpakom i ostalima da komentarisem sampione. 

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

'vako, da ne bude kao i svake godine, grof je bukvalno dobio ono sto je trazio, prvo je ponudio paket za Oubrea gde sam ja rekao da ga ne bih trejdovao jer mi treba i da trenutno gledam da trejdujem Clarka i Tarnera. Njegova ponuda je bila Clarke za Nurka, ja prihvatio. Lik sigurno nema nameru da meni titra jaja jer sam mu gotivan i da odbija vase ultra dobre ponude, da bi meni dao Nurka, nego gleda sta mu treba sto pre, jer se bori za opstanak. Stvarno ne znam kako ja ovakva prevara svake godine odradim bar 3 trejda. I ovo moze na kraju da bude vetovano, najmanji problem, ali onda dajte coveku ono sto trazi i sto je po vama bolja ponuda. 

 

I jos nesto, katastrofa je nazivati lika onako, kao da je debil, nisi srednjoskolac jebeni ponasaj se. Opali veto, argumentuj i toeto, mojne njaske bez potrebe. 

 

Edited by Itachi Uchiha
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

 

 Eto vidis kako se Boro i Zveki lepo slazu. Kad Zveki nije imao sta vise argumentovano da pise, krenuo je da pise sta sam ja Bori rekao pre slovima PET godina. Ne gledajuci kontekst i nista. I onda dolazi Boro i iz cista mira, bez ikakvog razloga vredja tebe, pise da si glupan i neuracunljiv lik, pominje tamo neke tvoje lige i privatne stvari koje nas ovde ne bi trebalo da zanimaju.

 

    Mislim, svakom sa 2g mozga je jasno ko je i sta je Bora. I zamisli dodjes u situaciju da potezes branjenje tog lika i da se slizujes s njim zarad fantazija i nekih interesa. Pa takvog lika ni na teveu ne bih pozeleo da vidim. Ne vredi dragi @Drakaris moral u ovim teskim covid vremenima jos zivimo u Srbiji pada sve nize i nize, mislio sam svasta nesto da pisem ali necu, nije jebeni sharlatan Zveki vredan toga. Da bar mogu sa la bracom - tobom, hammerom, mikijem, alpakom i ostalima da komentarisem sampione. 

 

 

Koja paranoja, nisam ni znao kome si to rekao, samo znam sta su ljudi pricali zbog cega si banovan trajno u tom trenutku, a to se poteglo jer si poceo previse da vredjas. A to ne bi potegao da me nisi nazvao spodobom. Ma ko da je , nisi smeo ono da mu kazes. A to ko je sharlatan i moralan (mada mislim da je sve jasno) ostavicemo drugima da procene, i nemoj da mislis da cu na dalje biti cile mile sa tobom nakon sto me izvredjas ,,  pokusao sam ranije  ove godine fino i na cile mile, nikad nisam trazio ban za tebe,nije uspelo.I bice ti na vredjanja uvek uzvraceno na dalje, naravno ne prostacki.

 

A videli smo sto se tice trejda ko je bio u pravu da li je bilo za veto ili ne. Za to nisu bili potrebni neki narociti argumenti, samo se uporede statsi.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, John Dies at the End said:

Previse sve ovo shvatate ozbiljno :default_coffee:

 

Stavrno si spodoba:s_d: Internet spodoba:s_d: Pazi ti da ne popijes neki ban tamo na drugim temama na politici, sportu itd kao sto umes i imas naviku :classic_tongue: Tamo ti neke stvari shvatas ozbiljno :classic_tongue:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Pa rekao sam upravo ovom tenkreu sto sad dolazi i pocinje da vredja grofa nicim izazvan. Glupo je bilo da to izvlacis bez ikakvog konteksta, na osnovu rekla kazala price.

Ne kajem se uopste, i previse sam i bio u banovini obzirom o kome se radi. Ne znam koji ti je kurac bio da to pominjes. 

Drugo, razni razni razni trejdovi su ovde prolazili posebno izmedju Wooka i Gage, da ne nabrajam sad dalje i otvaram fioke i foldere po mozgu, tako da je veto ovog trejda cista glupost. Kao sto su i prosle i ranijih godina bili vetovani isto neki ok trejdovi, a pustane neke prevarice. Ti si svakako bio najglasniji u ovome da se vetuje i klasican pain in the ass, tako da je logicno da si me iznervirao. I ne brini se nista, znam ja da se 'odbranim' a ti nikada nisi bio cile-mile, sto se moze zakljuciti iz onih postova pre mog bana od nedelju dana.

 

   

Link to comment
Share on other sites

Pa kad je bio trejd za veto, sta da radim, da lazem da nije bio za veto. Stvarno ne shvatam. A ako mislis da sam ja imao nekakav uticaj da se vetuje trejd, grdno se varas. Ne mogu ja druge igrace da nateram na bilo sta. Oni ljudi sami glasaju na osnovu svog misljenja.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...