Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

9 minutes ago, Zvezdinho said:

 

A sto se tice spodobe, jedino ko moze da bude spodoba je neko ko zbog beznacajne NBA diskusije drugom forumasu pozeli da umre od raka, znaci ti, i tad su te trajno banovali, pa su se posle nekoliko meseci banovine sazalili i vratili. Mislio sam da teram ovo malo na salu i segu ali posto vredjas,a nemas nikakvu foru u rukavu, nemoj da mislis da ti nece biti uzvraceno. Ali sigurno nece biti bas toliko prostacki kao sto ti to radis.

 

Posebno sto si uradio burazersko-partijski tender   trejd. Koliko vidis ne mislim samo ja da je trejd za veto.

 

Nije bio trajni ban, nego ban od 2m koji je preinacen u 1mesecni.

 

Edit - to sto mislis da lukaku ne postoji i da sam to ja i da sam radio 2 drafta u isto vreme je poseban level paranoje

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

 

Nije bio trajni ban, nego ban od 2m koji je preinacen u 1mesecni.

 

Nije tacno, bio je prvo trajan ban, ali i to je nevazno. Vazno je da ti drugima pozelis da umru od najteze bolesti zbog obicne diskusije na NBA temi, a druge nazivas spodobama.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

 

Nije tacno, bio je prvo trajan ban, ali i to je nevazno. Vazno je da ti drugima pozelis da umru od najteze bolesti zbog obicne diskusije na NBA temi, a druge nazivas spodobama.

 

 Lazes opet, a i izostavljas kontekst diskusije i svega da bi mene predstavio kao nekog monstruma. A sve zbog jednog trejda. Uostalom, neka ljudi odluce, ako bude vise glasova za veto trejd nece proci i to je to. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako je isla ta diskusija, jer je nisam pratio, ali znam da kad sam otisao na NBA temu je pisalo da si banovan trajno jer si nekom forumasu pozeleo da umre od raka. Sta god da ti je rekao ti to nisi smeo da mu kazes. Posle su se sazalili i posle par meseci su te odbanovali.  Ne pravim ja montruma od tebe ali ako drugome kazes da je spodoba zbog toga sto je za veto trejda koji je 1/1 za veto, moras da pogledas u sopsteno dvoriste. Ja nikoga nisam vredjao. Ali da teram samo na salu i segu kao i ranije dok me ti vredjas, ne pada mi na pamet.

 

Evo tu su tadasnji moderatori i admini, pa neka kazu ko laze.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

Ne znam kako je isla ta diskusija, jer je nisam pratio, ali znam da kad sam otisao na NBA temu je pisalo da si banovan trajno jer si nekom forumasu pozeleo da umre od raka. Sta god da ti je rekao ti to nisi smeo da mu kazes. Posle su se sazalili i posle par meseci su te odbanovali. 

 

Evo tu su tadasnji moderatori i admini, pa neka kazu ko laze.

 

 Mesec dana sam bio u banovini. Lik me stalkovao svo vreme, a i nakon svega toga je nastavio da stavlja reakcije na moje postove, okacio je sliku that post gave me cancer. Ako mislis da sam stvarno pozeleo da umre od raka koji nema, vec ga je dobio od mog posta, onda sta da ti kazem. Mislim, sama cinjenica da pominjes ovo nakon 5 godina od dogadjaja govori o tome kolikon gubis konce i koliko si daleko spreman da ides da bi oborio jedan nista specijalan trejd.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, delgado said:

 

 Mesec dana sam bio u banovini. Lik me stalkovao svo vreme, a i nakon svega toga je nastavio da stavlja reakcije na moje postove, okacio je sliku that post gave me cancer. Ako mislis da sam stvarno pozeleo da umre od raka koji nema, vec ga je dobio od mog posta, onda sta da ti kazem. Mislim, sama cinjenica da pominjes ovo nakon 5 godina od dogadjaja govori o tome kolikon gubis konce i koliko si daleko spreman da ides da bi oborio jedan nista specijalan trejd.

 

Gluposti, ti si mene nazvao spodobom, ja tebi samo kazem da je bezveze da lik koji je banovan zbog toga sto je drugome pozeleo da umre zbog raka nekoga naziva spodobom, ma sta taj lik tebi tad rekao. To sto se desilo pre par godina nema nikakve veze sa ovim partijsko-burazerskim trejdom koji je za veto 1/1. To je samo odgovor sto druge forumase nazivas spodobama. Drugo, i ostale forumase vredjas ako mislis da ce moj post da utice na njih i njihovo glasanje.

 

Ti si izgubio konce jer na saljive klipove i zezanciju vredjas konstantno. 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lukaku94 said:

Cemu tolika frka oko trejda dva totalno nebitna lika, ovde je trejdovo ko je sta hteo niko rec nije spomenuo.. Oto je jedno govno polomljeno najveći promašaj mog drafta I nije starter u jebenom cikagu kao sto neki pisu i igra svaku sedmu utakmicu. Jedini igrac sa istoka u mojoj ekipi i ne zelim ga a hasana mogu da sacekam proigrace sigurno 

 

2 hours ago, John Dies at the End said:

 

Nego, mogao sam ja Delgadu 2.0 da ponudim npr Wright-a + Vassel ( samo jedan od njih dvojice ima bolje statse od Hasana 😛 ), o npr ❤ da i ne pisem :default_coffee:

 

Evo,  ja sam raspolozen za ozbiljne progovore, potreban mi je igrac sličnog profila.... 

Link to comment
Share on other sites

A nisam cak nikome poslao ni pm, ni cirkular :cry:I tako brzo, bez ikakve neizvesnosti:cry: Pa zasto.

 

Inace pukli smo:cry:

 

Quote

The NBA has postponed the Grizzlies' next three games due to roster issues related to COVID-19, according to ESPN's Adrian Wojnarowski. 

 

Znaci nista ni Hud, nista Trent Jr. Nista Morant, Nista Bruks, nista Allan, a kad ce sa mora da se vrati Al Horford to niko jos ne zna.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Meeh i nije vam neki trejd, jtreba mi vreme da izanaliziram. Mislim da si se zajebao Draki, JJJ ce vrlo brzo da se vrati, a Memfis ne igra sledeca 3 meca minimum.

Dok se meni vrati Nurkic, ja ispao. Niko ne nudi nista bolje. Ovako, bolje vrabac u ruci, nego golub na grani.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...