Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

2 minutes ago, Miskooo said:

Za obojicu sam kliknuo na vejver pa sta bude. Kad ono obojica. 😁

 

Jbg, lako je vama na državnim jaslama, ja morao da obavljam roditeljske dužnosti ( ono kuca-skola-skola-kuca 😄 )

 

Nego, mogao sam ja Delgadu 2.0 da ponudim npr Wright-a + Vassel ( samo jedan od njih dvojice ima bolje statse od Hasana 😛 ), o npr ❤ da i ne pisem :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

:lol_2: Vec se isprovocirao:roflmao:

 

Delgado napravili ste burazersko-sns-ovski trejd za nista ste dobili igraca koji nekad dobaci do DD i to od ''tvog drugara'' ( to je zaista bilo tesko pretpostaviti). Da mi lik koji se suklja svo vreme od ownera do ownera nesto govori sto sam kod Xperta je malo smesno:lol_2: Evo i skoro si rekao da ces Maxu da menjas:s_d:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

:lol_2: Vec se isprovocirao:roflmao:

 

Delgado napravili ste burazersko-sns-ovski trejd za nista ste dobili igraca koji nekad dobaci do DD i to od ''tvog drugara''. Da mi lik koji se suklja svo vreme od ownera do ownera nesto govori sto sam kod Xperta je malo smesno:lol_2: Evo i skoro si rekao da ces Maxu da menjas:s_d:

 

 Procitaj edit mog prethodnog posta, dodao sam jos nesto

    Mnogi ne znaju da si bio izbacen iz lige prve sezone znog trejdova, eto jedna trivia za novajlije, ko o cemu , zveki o postenju 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

 

 Procitaj edit mog prethodnog posta, dodao sam jos nesto

    Mnogi ne znaju da si bio izbacen iz lige prve sezone znog trejdova, eto jedna trivia za novajlije, ko o cemu , zveki o postenju 

 

Nije tacno, eto opet pises gluposti. Izbacen sam jer  dok sam igrao play out uzeo povredjenog Dzejsona Kida, onda sam ga bacio, uzeo ga next, Dzejson se oporavio i napravio nicim izazvan TD, onda je lucid popizdeo jer je next igrao protiv njega 1/2 PO. Pitaj lepo @next  ako ti nije jasno.

 

Al to je opet nevazno za ovaj slucaj gde se daje DNP Hasan za ponekad DD Oto Portera, i gledaj bas slucajno pojacava vas tvoj cimer. Burazersko-partijski tender 1/1.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ne može ovaj trejd nikako je Hassan ni ne igra niti je u planovima Kingsa, dok Porter kakav takav je je starter sa korektnom produkcijom.

 

 Pa u tome je njegov rizik. Hasan moze da predje u drugi tim a ima ih kojima nedostaje c , sto ce njemu kao kontenderu da odgovara. Niko ne bi rekao da ce nunn uopste da igra, pa je proigrao. Meni, koji se borim za opstanak , ne isplati se cekanje hase, vec uzimam isto injury prone igraca koji moze da mi pomogne. Ne pravi se naivan, bilo je ovakvih trejdova koliko hoces , da si ti kontender mislim da bi drugacije razmisljao, ovako gledas svoje interese kao i zveki 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

^^^
Ne znam oko čega se raspravljate pa ne bih da se mešam al' kad sam već tagovan da potvrdim da jes bilo tako. Ume Zveki da bude svakakav ali tad stvarno ovaj bzv ispizdeo. 

btw. Nisam ni znao da je bio izbačen ili se ne sećam dobro ali sam prilično siguran da je igrao narednu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

 

 Pa u tome je njegov rizik. Hasan moze da predje u drugi tim a ima ih kojima nedostaje c , sto ce njemu kao kontenderunda odgovara. Niko ne bi rekao da ce nunn uopste da igra, pa je proigrao. Meni, koji se borim za opstanak , ne isplati se cekanje hase, vec uzimam isto injury prone igraca koji moze da mi pomogne. Ne pravi se naivan, bilo je ovakvih trejdova koliko hoces , da si ti kontender mislim da bi drugacije razmisljao, ovako gledas svoje interese kao i zveki 

 

Sve je to ok i razumem tvoju logiku naravno al Hassan ne vredi skoro ništa a kamoli glava za glavu za jednog sasvim solidnog igrača. I meni treba štošta pa ne mogu da očekujem da dobijem dobrog igrača za Tuckera. Svakom igraču može da se promeni uloga ako bude trejda u stvarnosti ali nije sad da iko juri Hassana ili da ima bilo kakav rumor o tome, on će pre u Kinu nego da ga neko pokupi i da mu ozbiljne minute. Ništa lično, dao bih veto na ovaj trejd ko god da su učesnici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

Ma kakvi moji interesi ja sam se vec oprostio, mogu slobono da se penzionisem, da me Xpert zameni ako hoce, samo bi bilo pizdarski da se sam povucem kad je B liga sigurna nakon milion odlozenih utakmica.

 

 Onda lepo klikni allow ako si se oprostio.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, next said:

^^^
Ne znam oko čega se raspravljate pa ne bih da se mešam al' kad sam već tagovan da potvrdim da jes bilo tako. Ume Zveki da bude svakakav ali tad stvarno ovaj bzv ispizdeo. 

btw. Nisam ni znao da je bio izbačen ili se ne sećam dobro ali sam prilično siguran da je igrao narednu sezonu.

 

Bio sam ja nevaljatan u prve 2 sezone sto se trejdova tice to priznajem, tad je bio veci gust prevariti nekog pri trejdu, nego osvojiti titulu. Ali to je pokusavalo pola lige.

 

Pretio je lucid i da ce vas da izbaci ali je prosao u finale (gde su ga lavrnja i  valjda Xpert pobedili) , tj pobedio vas pa ste ostali netaknuti.

 

A jesam igrao narednu sezonu i osvojio titulu sa srecnim talismanom delgadom:s_d:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, delgado said:

 

 Onda lepo klikni allow ako si se oprostio.

 

Bilo bi bezveze da ne glasam za veto nakon sto se desilo ono sto sam predvideo i pre pocetka sezone da ce da se desi jedan ovakav drugarski trejd, a i ovaj trejd 1/1 veto ma ko da je , veto je pravedno glasanje.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Bio sam ja nevaljatan u prve 2 sezone sto se trejdova tice to priznajem, tad je bio veci gust prevariti nekog pri trejdu, nego osvojiti titulu. Ali to je pokusavalo pola lige.

Kasnije si odustao, jer su dosli profi igraci

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Bilo bi bezveze da ne glasam za veto nakon sto se desilo ono sto sam predvideo i pre pocetka sezone da ce da se desi jedan ovakav drugarski trejd, a i ovaj trejd 1/1 veto ma ko da je , veto je pravedno glasanje.

 

 Onda nemoj da seres da si odustao i da te ne zanima. Kenjatoru mrtvi

Link to comment
Share on other sites

Cemu tolika frka oko trejda dva totalno nebitna lika, ovde je trejdovo ko je sta hteo niko rec nije spomenuo.. Oto je jedno govno polomljeno najveći promašaj mog drafta I nije starter u jebenom cikagu kao sto neki pisu i igra svaku sedmu utakmicu. Jedini igrac sa istoka u mojoj ekipi i ne zelim ga a hasana mogu da sacekam proigrace sigurno 

Link to comment
Share on other sites

Pa upravo to

Sta je sve prolazilo, a ovaj trejd je ogroman problem i sudbonosni za a ligu. Nista, nek izglasaju svi, tako je naravno osmisljen koncept i najpostenije je, nego me nervira ova internet spodoba koja salje cirkularne mejlove i hoce da utice ma rasudjivanje drugih. Uz to lose fore, jedni isti gifovi, klipovi, ma uzas. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, delgado said:

Pa upravo to

Sta je sve prolazilo, a ovaj trejd je ogroman problem i sudbonosni za a ligu. Nista, nek izglasaju svi, tako je naravno osmisljen koncept i najpostenije je, nego me nervira ova internet spodoba koja salje cirkularne mejlove i hoce da utice ma rasudjivanje drugih. Uz to lose fore, jedni isti gifovi, klipovi, ma uzas. 

 

A sto se tice spodobe, jedino ko moze da bude spodoba je neko ko zbog beznacajne NBA diskusije drugom forumasu pozeli da umre od raka, znaci ti, i tad su te trajno banovali, pa su se posle nekoliko meseci banovine sazalili i vratili. Mislio sam da teram ovo malo na salu i segu ali posto vredjas,a nemas nikakvu foru u rukavu, nemoj da mislis da ti nece biti uzvraceno. Ali sigurno nece biti bas toliko prostacki kao sto ti to radis.

 

Posebno sto si uradio burazersko-partijski tender   trejd. Koliko vidis ne mislim samo ja da je trejd za veto.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, djole said:

Ja se izvinjavam, čiji pomoćnik je gospodin Lukaku?

 

Trebao je biti Racin ali Race nema, tj ne igra , niti je coowner ali su se valjda dogovorili da mu cimer Delgadov bude coowner posto steta da se decko suklja po C i B lizi kad ima toliko znanje ( postoji samo jedan owner u tom timu), to je ''kao'' Delgadov cimer.Delgado ga predlozio, ja sam video u tome sukob interesa i ukazivao da se nesto ovako moze desiti.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...