Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Kad nas je guzio nunn, nek nas guzi i lu. Tedi isto dobar kao i kcp, ali ovo nisko govedo je moralo sve da ih pobaca i usere mi tim do samog kraja. Na ivici sam povlacenja, trebao sam odavno da krenem sam da igram iz b lige, sad vise ni to ne moze a i c je skoro pa popunjena

 

   Duvaj ga maxo slepcino

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, đubrivo. said:

 

nevezano za loua koga nisam ni pikirao, ja sam sa 10im waiverom pokupio theo maledona, da mi igra jedno veče, nadam se dobro 20 minuta.

totalno sam sa vejverom u pijani milioner fazonu.

 

Ma ni ja ne čuvam vejver, ćorava su to posla, sve čekaš nekog Godoa a igrači prolaze. Plus, ja igram sam a nisam aktivan noću, ne mogu u minut da skupim FA pa mi vejver dođe kao osigurač za igrača kog hoću. 

 

Sa 10. mesta sam uzeo Luni Tuni Vokera koji mi je super a pre neki dan opet sa 10. -11. mesta Burkea samo zbog meča s Matićem pa ću ga i baciti uskoro, nego me čisto zanima da vidim da njega nisam uzeo da li bih mogao do Lou koji je dobra akvizicija, biće on bolji od ovog što je sad. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Pa eto krenuces sledece sezone od B lige :classic_tongue: Zajednickim snagama da podignemo kvalitet u B ligi.

 

 Jedino ako ce ovaj da se penzionise, u suprotnom ja idem. Sve mi je posrao, bacio bez ikakvog razloga tedija, kcp i svit lua za neke njegove bogalje. A hasana koji dve t3kme nije spojio cuva i drzi i ceka da vaskrsne. Ne mogu vise da trpim njegov teror, nema sanse.

Link to comment
Share on other sites

Quote

The NBA has postponed Wednesday's game between the Blazers and Grizzlies due to contact tracing. 

 

5 igraca out ponovo. Morant out, Bruks out, Trent out, Hud out, Dieng out.

 

Samo cu da kazem.

 

 

 

Taman sam se stabilizovao sto sam pogodio nebuloznu kvotu na 100 dindzi a da sam uplatio 3000 mogao sam 10 meleona da uzmem, al sam 3000 uplatio na ZAJONA i Igrama i pao na Ingrama. Ako me ne bude bilo znajte da sam se predozirao morfijumom. Ostale mi neke kesice od 30ml od ranije, istece im rok upotrebe ove godine pa da se ne baci.

 

Pa jebote odpet 5 igraca u jednom danu, pa jebo te silveru u organizaciju i sve zivo . Ladno cu zbog glupih kovid protokola da ispadnem, ajd nek ispadnem al sto sam bio picka i nisam uzeo 10 meleona. mrsh

 

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...