Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Unistise nas izostanci, nerealan rezultat, trebalo je barem 5 kategorija da uzmemo. Nista B ligo here we come, sad ce da nas NBK i Djana 4 meca u nedelji vs Dramond 2 meca ( a mozda ni to ako se nesto odlozi) razchmari da uzmemo fenjer lige.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, delgado said:

Begli tu du reskju... taman su heri i eron usrali stvar ali begli donosi grofy pobedu, cestitsmo. Uz maksinu genijalnost granta williamsa a ja sam hteo tedija. No, dobro. Sad protiv chaosa koji ima identican skor. Borba za opstanak se zahuktava.

Hvala Delgi, spasio me je Begli sa utakmicom sezone 26-10. Izvukao procente i poravnao DD. Nadam se vise takvih njegovih partija u nadolazecim bitkama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zvezdinho said:

Unistise nas izostanci, nerealan rezultat, trebalo je barem 5 kategorija da uzmemo. Nista B ligo here we come, sad ce da nas NBK i Djana 4 meca u nedelji vs Dramond 2 meca ( a mozda ni to ako se nesto odlozi) razchmari da uzmemo fenjer lige.

 

Kein stress zems... ako izborim opstanak, tu sam. Ionako me junior nervira, navija za LaL i lažnog Kralja 😴

  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ma sad bi se penzionisao ko Maksa, al ne mogu sad kad je pipavo oko opstanka. Jebes ti ovo da ti imas dvocifreni broj izostanaka u toku nedelje. I to je posle reper neki, ajd povredi ti se jedan , 2 igraca za celu nedelju i znas da ti ne igraju, al ovo je fantazi pakao.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

kakav jeben raspored imam ove sezone. opet igram protiv najjacih ove nedelje. 75 trojki drugu nedelju zaredom nije bilo dovoljno da uzmem kategoriju ;D 90% timova bih razbio bez problema.

na kraju i mogu biti srecan sa 6-6 iako sam citave nedelje vodio sa bar 8-4...

 

 

nista, ove nedelje protiv favorita za titulu, sve osim ubedljivog poraza bice uspeh.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gggggggg said:

kakav jeben raspored imam ove sezone. opet igram protiv najjacih ove nedelje. 75 trojki drugu nedelju zaredom nije bilo dovoljno da uzmem kategoriju ;D 90% timova bih razbio bez problema.

na kraju i mogu biti srecan sa 6-6 iako sam citave nedelje vodio sa bar 8-4...

 

 

nista, ove nedelje protiv favorita za titulu, sve osim ubedljivog poraza bice uspeh.

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, stefan81888 said:

 

Tako i beše. 

 

Hvala na čestitkama, eto, i ja da zabeležih pobedu u A ligi. 

 

Čestitke na borbi, rekao si na startu da imaš bolji raspored a vidim sad da su tvoji izbacili 200 minuta više. Meni nije igrao Allen, tebi znam jednu Sabonis, Kapela i Trae po jednu. 

 

Nisam očekivao pobedu a naročito s ovim kategorijama, ali poludeo KD i Kanter s onih 5 blokada i baš povukli. 

 

Srećno u nastavku, imaš dobar tim i jesi favorit. Meni se tim polako skuplja nakon povratka Kembe a i pobacao sam štetočine, možda i živnem malo. 

Gomila pizdurina koja su se u isto vreme usrali. Sve cestitke potpuno zasluzena pobeda.

Ozbiljna guzva od 7 do 18 mesta 5 pobeda razlika.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako...

 

Sad' sa moćnim Caruso-om i jos moćnijim Vanderbilt-om na duel protiv u naletu Magičnom 😄

 

Pored ove od pre trojke (Garland, LVert, LonZo) juce upalu prepona ( pored metiljavog AD-a ) dobio i dzIbaka 😴

 

@Magia bidni malo nežniji i milosrdniji nego protiv Zemsa 😴 ( znas ono , u ime starih dana i sl  😄 )

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jos jedna dobra nedelja mojih momaka, zafalio je Dort sinoc I taj jedan assist Jokica mogli smo do pobede ali nereseno je ipak najpostenije. Ekipa polako hvata zalet dize se forma Porz se vratio jos jedna teska nedelja za nas jos jedan derbi kola protiv lidera na tabeli Jokic vs Doncic bice pravo uzivanje.. Jokara I sinovi do pobede 

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

Ovako...

 

Sad' sa moćnim Caruso-om i jos moćnijim Vanderbilt-om na duel protiv u naletu Magičnom 😄

 

Pored ove od pre trojke (Garland, LVert, LonZo) juce upalu prepona ( pored metiljavog AD-a ) dobio i dzIbaka 😴

 

@Magia bidni malo nežniji i milosrdniji nego protiv Zemsa 😴 ( znas ono , u ime starih dana i sl  😄 )

 

 

 

Ne stojim ni ja dobro sa povredama..

ALi dobro to, nego me je skroz ubilo ovo sto je KPJ gadjao hranom GMa pa sad oce da ga trejduju, a trebalo je da bude otkrovenje godine 😞
 

7 hours ago, Zvezdinho said:

Unistise nas izostanci, nerealan rezultat, trebalo je barem 5 kategorija da uzmemo. Nista B ligo here we come, sad ce da nas NBK i Djana 4 meca u nedelji vs Dramond 2 meca ( a mozda ni to ako se nesto odlozi) razchmari da uzmemo fenjer lige.

 

ccc ovako se pise cestitke na zasluzenoj pobedi :P 

Link to comment
Share on other sites

Tacno sam znao da ce nocna mora da se nastavi kad se bude ovaj pojavio, alooo covece vise ne igram protiv tebe.

 

Quote

Monday's game between Miami and Detroit will be delayed by five hours, and could even be postponed. 

 

Znaci nista Rouz i Plamli. Jos samo fali Memfis da odlozi pa da se samobanujem.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Magia said:

 

Ne stojim ni ja dobro sa povredama..

ALi dobro to, nego me je skroz ubilo ovo sto je KPJ gadjao hranom GMa pa sad oce da ga trejduju, a trebalo je da bude otkrovenje godine 😞
 

 

ccc ovako se pise cestitke na zasluzenoj pobedi 😛

 

Magicni počeo jako i do kraja od samog početka 😆😴 ..Prvo pa DD.

 

AD sam 3 utakmice ove nedelje ( i prethodne ) , ali mozda se LonZo vraća :thumbup:... Bice interesantan duel , bar nadam se 😄

 

I nemoj da mi nerviras Zemsa 😛

 

 

P.S: nije los ovaj podmladak ( V & V ) :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Zvezdinho said:

Kako bese LMA kanta, rekoh ja da si se zajebao Maticu.

C sto ima 2 skokova nemoj da me jebes ovde. Stoji da sam se zajebao  sto nisam testirao trziste posto NBK rece da bi dao Roziera, sigurno bi nasao nesto bolje  od 3 ortaka ali na papiru je donosio sta treba reb+blk.
Imam u IR bojeg LMA, PF/C ne skace ali  daje 3 i lupa banane elitno ovaj ne radi to. Jos su poceli da mu izbacuju report pred svakog meca znaci nedelja/dve i tu je. Burks jajara kao da prosao kroz Albansku golgotu pa ga nema ali najavio je Breen da je blizu bas, treba im dosta klupa im je smesna.
 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...