Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Super... jos jedna odlozena 

 

10 minutes ago, Zvezdinho said:

Znaci puko sam, nista Milton nista Muskala. Druga ligo eve me, @maXa88 al ce da igramo zajeno B ligu ako ne dobijem otkaz od Xperta, mada je on kul kaze mnogo zavisi od srece, a ja se pojedoh.

 

 

Znaci, ti ispadas, Grof , bipolarni duo, Stefi , treep , Ja ... ko ce da ostane u ligi :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, LayupFromTheMidget said:

@stefi cestitke bez promasenih slobodnih Matiasa nema ovde sanse ajde Sabonisu DD da bude 5-7

 

Tako i beše. 

 

Hvala na čestitkama, eto, i ja da zabeležih pobedu u A ligi. 

 

Čestitke na borbi, rekao si na startu da imaš bolji raspored a vidim sad da su tvoji izbacili 200 minuta više. Meni nije igrao Allen, tebi znam jednu Sabonis, Kapela i Trae po jednu. 

 

Nisam očekivao pobedu a naročito s ovim kategorijama, ali poludeo KD i Kanter s onih 5 blokada i baš povukli. 

 

Srećno u nastavku, imaš dobar tim i jesi favorit. Meni se tim polako skuplja nakon povratka Kembe a i pobacao sam štetočine, možda i živnem malo. 

Edited by stefan81888
Typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobra partija protiv Konkviskadora 👌.. više sreće na mojoj strani. Valjda na kraju 7-3-3, što je prihvatljivo 🤷‍♂️

 

Nedelja ko nedelja užasna.. svako malo pa odlaganje.. ubija kompetativnost..

 

Svako dobro i srećno u nastavku Konkviskadori! 😉

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dovla said:

..

Svako dobro i srećno u nastavku Konkviskadori! 😉

 

 

ove nedelje samo nesrećno & sve loše (loš fg%, očajan ppm, nula TD i jedva jedan DD ako mora, skokovi bedni i nikakvi..) za konkvistadore (minus povrede) a posle nek' budu srećni k'o na medenom mesecu što se mene tiče

Link to comment
Share on other sites

Sve čestitke mučkom djubretu. 

 

Kao moralni čin, ponudio sam ostavku na mesto gm-a tima, koju posle dužeg razmatranja nisam prihvatio zbog prethodnih uspeha i objektivnih okolnosti koje su dovele do nezadovoljavajućih rezultata na početku sezone. Dajem sebi punu podršku i verujem da u nastavku sezone, sa što manje povreda i odlaganja tekmi, mogu doći do zacrtanog cilja i plasmana u prvih 8.  

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nije da se nesto "žalim" ili sto bi pojedinci napisali "kukam" i glumim žrtvu, ali dokle vise pojedini teletabisi da ostvaruju rekorde: Kevin jbnikamenjar Knox 5 trojki na meču :smiley33:

 

Nego, @threepwood pre svega  da kompletira ekipu i izbori opstanak, bez prva tri pika ( mozda I vise igraca, nisam gledao) ne ide, mozda si mogao i do stl ...

 

 

P.S: ode i dzIbaka na neplanirani odmor 

 

 

 

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Begli tu du reskju... taman su heri i eron usrali stvar ali begli donosi grofy pobedu, cestitsmo. Uz maksinu genijalnost granta williamsa a ja sam hteo tedija. No, dobro. Sad protiv chaosa koji ima identican skor. Borba za opstanak se zahuktava.

 

  Inace, gledam raspored do kraja i nije fer

 Mi necemo igrati protiv tripa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...