Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Ne treba nam Kanter. Imamo novu taliju Bircevica koji apsolutno iste stvari radi kao i Turcin, cak i ubode neki dd

 

Samo nas vintage Hasa moze spasiti ispadanja ove godine. Mislim da smo jedini tim sa dva igraca u top 10, ali ostatak tima je teska kanturina

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drakaris said:

Na kraju ću i ovu da puknem na osnovu velike nesreće, prvom piku odložena tri meča, drugi ide na dužu pauzu, treći pik propustio dva meča zbog protokola. Peti pik trejdovan, samo 1 meč, ove nedelje, ne verujem da će večeras igrati, 6 i 7 pik je aut, ne vredi ovako igrati.

 

A kad ti je cika Zveki lepo govorio da nema smilsla da se tako igra i da treba da se prekine, pricao si zbog cega da se prekida jedva se cekalo da pocne. Treba da se prekine na 2 nedelje  pa da se nastavi, ali srebrnjaku je zinulo dupe za pare.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako mi ovako nastavi i sledece nedelje, dizem ruke od ove sezone, samo cu da menjam igrace da ispostujem ligu, i sledece sezone cu da sljakam B ligu. Kakav crni fantazi, kada samo jedan igrac iz prvih sedam rundi odigra sve meceve koje ima te nedelje. Posle ovog kola nosim fenjer. Ovo sto je mene pogodilo ove sezone, ja ne znam da li sam kod nekoga nesto slicno video. Da bar sezona ima 19 kola, pa da se i izvucem, nego je jos i skracena.

1 minute ago, John Dies at the End said:

Ono, prvi put u istoriji fantasy-ja su trade-ovi igraca u toku sezone i on propusta utakmicu😴

 

Svi mi imamo povređene igrace ili igrace kojima su odložene utakmice.

Jeste, ali nemas situaciju kada samo jedan igrac iz prvih sedam rundi odigra sve meceve te nedelje.

Edited by Drakaris
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Drakaris said:

Ako mi ovako nastavi i sledece nedelje, dizem ruke od ove sezone, samo cu da menjam igrace da ispostujem ligu, i sledece sezone cu da sljakam B ligu. Kakav crni fantazi, kada samo jedan igrac iz prvih sedam rundi odigra sve meceve koje ima te nedelje. Posle ovog kola nosim fenjer. Ovo sto je mene pogodilo ove sezone, ja ne znam da li sam kod nekoga nesto slicno video. Da bar sezona ima 19 kola, pa da se i izvucem, nego je jos i skracena.

Jeste, ali nemas situaciju kada samo jedan igrac iz prvih sedam rundi odigra sve meceve te nedelje.

 

Kad je Draki ukapirao da mu se B liga primakla zbog loseg draftovanja, sad ce kao da odustaje :lol_2:

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni juce , znaci samo juce 5 igraca nije igralo ( da ne pricam za dane ranije), da ne racunam Moranta. Malo izneverujem sta se to desava, i teras dalje, boris  se,  mamba mentality.

 

A ne kme kme, cu da ispadnem posle 4 kola, necu da se igram sa vasim igrackama.

Link to comment
Share on other sites

Zveki krenuo jako u kampanju da uvali svog Pulena, dok mu se vrednost maltene ne prepolovi. :kece: +1 za trud Zveki. 👍 

 

Grof krenuo Zvekijevim stopama, pa napušta konverzaciju čim ga suočiš sa činjenicama i objasniš mu da su mu prohtevi nerealni. 😄

Urazumi se Grofe, i javi se ako hoćeš da daješ Nurkića, jer bolju ponudu ti svakako niko neće dati. :) Bolje nego za kikiriki da ga daješ.

 

Što se duela sa weeb-om tiče, ne može se protiv 50 mečeva manje.

Povrh svega, ovi pacovi koje kupi sa FA igraju kao da im život zavisi od tih mečeva dok su kod njega. Turner postane DD igrač samobu sedmici protiv mene, po običaju, itd.

Dok moji igrači dobiju out samo kad zakače virus.

I opet nije gotov duel, ali po svemu sudeći biće 1. poraz.

Link to comment
Share on other sites

Nista... I ja cu  do kraja sezone samo da namestam igrace, i da polako pripremam juniora ( u pauzama učenja Azbuke ) za coownera ... I B liga je za "ljude" [emoji42]

6d0535d45c884dff38359d3648880c17.jpg

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Ma daleko je ovo od gotovoga, moze brzo da se promeni situacija u procentima, kradje, TO, DD, poeni i PPM, ako Rendl pokida veceras. Posebno ako Begli bude veceras propustio mec zbog povrede, a Hasan se pojavi i iskida. Bice ovo neizvesno do kraja.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...