Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

1 minute ago, Drakaris said:

Jasta, ja sam Zveki, pa da zakukam na tronedeljno odsustvo drugog pika.

 

Da nisam majstorski pokupio Beglija, mozda bih se malo i zabrinuo  da necu lagano uci u PO.

 

zamisli tek kako bi kukao da je draftovao aytona kao sestog picka.

Link to comment
Share on other sites

Sta mislite  za ovaj tiket koji je vec uplacen. Sve je plus.Ovo mi je do or die tiket.

 

Shaj 21,5

Rendl 22,5

Tauns  22,5

Hanter  13,5

 

Imam neki osecaj da sam se zajebao sa Taunsom, da ce ova dva strucnjaka Rasel i Bizli da izadju a da ce Tauns da izda.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Moracu da otvorim konkurs za draft asistenta za sledeću sezonu (najverovatnije u B, po prognozi ovdašnjih strucnjaka)... 

 

Mogu samo da napišem da je konkurencija nikada jaca, i da nikada u istoriji A&B lige nismo imali takav trust fantasy mozgova na jednom mestu.

 

@Zvezdinho  duvaj ga, u karantinu sam ( čuvena srpska birokratija, šetaju me kao majmuna),  blokirali mi nalog na Mozzartu, ne mogu nista da odigram, izlazim napolju samo noću kao partizani...itd 😄

 

:P

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ne bi ga zveki dignuo pre Druma i Gobera 100%.
A da ga je uzeo, Zveki bi ga vec oterao kao Gobera prosle godine na vreme.

 

To je taj layupfromthemidget trash romantizam humor.

 

31 minutes ago, John Dies at the End said:

Moracu da otvorim konkurs za draft asistenta za sledeću sezonu (najverovatnije u B, po prognozi ovdašnjih strucnjaka)... 

 

Mogu samo da napišem da je konkurencija nikada jaca, i da nikada u istoriji A&B lige nismo imali takav trust fantasy mozgova na jednom mestu.

 

@Zvezdinho  duvaj ga, u karantinu sam ( čuvena srpska birokratija, šetaju me kao majmuna),  blokirali mi nalog na Mozzartu, ne mogu nista da odigram, izlazim napolju samo noću kao partizani...itd 😄

 

:P

 

 

Kako ti blokirali, znaci uzeo si neke velike pare  a ne hvalis se. Pa imas sa asistenta za svaku kladaru, pozoves ga, on ti dodje na kucnu adresu das mu pare i on ti uplati na nalog. A mozes i karticom ko covek. Nego kazi ti meni jel prolazim onaj tiket, do or die situacija. Ako padnem ostajem go ko pistolj sa samo 1 crvenom na  mozzart racunu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ja Morant (left ankle sprain) won't play on Friday because the game vs. Minnesota has been postponed.

 

I Bruks ne igra, nizu nema kraja, Madjiji je do jaja.

 

Edit : Ni Horford:Hail: 5 igraca ladno samo danas mi ne igra:krstipd4:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Sve sami strucnjaci za predvidjanje:lol_2: Steta sto ne igra u nedelju protiv one nejaci iz Vasingtona.

 

Quote

It’s going to be interesting to see how the Cavs divvy up the frontcourt minutes when Jarrett Allen is cleared next game, but GM Koby Altman said he told Drummond on Thursday that his role stays the same and that he can help Allen.

 

Er0lWU-XAAEULun?format=jpg&name=medium

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Oljuštili me sinoć Maksa i Delgado, ništa se manje nije ni očekivalo od aktuelnih šampiona.

 

 

Danas vam je prilika da uberete cvetić po imenu Nurkić. Biću aktivan ceo dan, pa šansa za vas da apgrejdujete tim za najviše domete u PO-u. Možda je baš danas ključan dan u pravljenju vašeg šampionskog tima i da dođete do dugo čekane titule. Možda naterate Matića da ponovo čoukuje, a možda se on potrudi i pre vas uzme i spasi se čouka, dobro porazmislite, jer Nurkić kada je na nivou je ozbiljan game changer. Jedno je sigurno, od ponoći, Nurkić se rastaje od Kuribajašijeve čete. Koji će tim postati strahovit od kog ćete se ježiti pri svakoj pomisli, saznaćete večeras.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Zvezdinho said:

Sta mislite  za ovaj tiket koji je vec uplacen. Sve je plus.Ovo mi je do or die tiket.

 

Shaj 21,5

Rendl 22,5

Tauns  22,5

Hanter  13,5

 

Imam neki osecaj da sam se zajebao sa Taunsom, da ce ova dva strucnjaka Rasel i Bizli da izadju a da ce Tauns da izda.

 

Izadje, sreca pa Tauns kvota 1, sreca pa se nisam unakazio sa Hanterom 14p, pored PG, Midltona, Bojana itd.. koje nisam igrao. Neka sam stvarno kamikaza, al me sreca pogledala ovaj put. Naravno sad nisam igrao Madjijine igrace i oni odma svi plus Holms, RJ, Redish.Ladno je mogla kamara para da se uzme.

 

Kad smo kod @Magia iskoristio je vejver br. 1 na Avdiju:smiley33: Steta sto sam imao ovoliko izostanaka ladno bi sigurno imao neresen rezultat, a mozda i minimalnu pobedu.

 

@John Dies at the End sto krijes zbog cega su ti blokirali racun u mozzartu :classic_tongue:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Dies at the End said:

@Zvezdinho ma nisam uzeo neke velike pare, ja na našim kladionicama igram na sitno :classic_biggrin: ...  verovatno sam brljao sa lozinkama i nalogom 😄

 

A sad zence nece da izadje za listu, a ja ako izadjem ima panduri da mi zakucaju na vrata ( jos nema rezultata testa 😴 )

 

Aha, znaci u dojchlandskim kladarama si uzeo kamaru para, prozreo sam te tico :s_d: Pa sta mucis tu zenu, otvori nalog preko sokera online, uplatis karticom i picis, ili pozoves asistenta za mocart da ti uplati.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Aha, znaci u dojchlandskim kladarama si uzeo kamaru para, prozreo sam te tico :s_d: Pa sta mucis tu zenu, otvori nalog preko sokera online, uplatis karticom i picis, ili pozoves asistenta za mocart da ti uplati.

 

Ma to samo danas-sutra dok mi ne stignu rezultati testa , posle nije problem, rutina , kafica dve tri  cocta lista 😁  doduše to ako sam negativan  🤣

Link to comment
Share on other sites

Prava zverka je grofisha. Protovnik po meri. Ne toliko kvalitetan, koliko uzbudljiv mec. Iako ima jaci tim, mi se dobro drzimo ali slede kljucna dva dana. 

 

puno je dilema. celava neznalica bi da dropuje svoje kretene koje je draftovao. ja ih cuvam, cak sam i hasanu pisao na insta da ga volimo i da nam mnogo znaci. kaze zamera mu volton sto je lenj. on trazi put do portlanda, a nama porucuje da voli Srbiju da se ne brinemo. bice onaj stari za 2 do 3 sedmice 

 

napusavao sam i voltona ali izgleda sa ne razume srpski

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, đubrivo. said:

 

au. pa znas da delgado takve salje na fa. 

 

Ne sme to da uradi zbog Makse, jer zna da ce onda on da bude poslat na fa:classic_tongue:

 

Gde bi im sad kraj bio da su uzeli ponovo Kantera u 2.rundi. Mogli bi konacno da konkurisu za pravu titulu, a ne onu Ostojinu.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju ću i ovu da puknem na osnovu velike nesreće, prvom piku odložena tri meča, drugi ide na dužu pauzu, treći pik propustio dva meča zbog protokola. Peti pik trejdovan, samo 1 meč, ove nedelje, ne verujem da će večeras igrati, 6 i 7 pik je aut, ne vredi ovako igrati.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...