Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

A tek ovo je kukanje i plakanje, sad videh na racunu sam prihodovao 50 dinara rekoh kako sad ??? Proslo kolo EL i EC sam se iznervirao izaslo sve zivo i mrtvo rekoh trebao si da grunes, ne bi igrao Pulena onda sigurno i izasao bi 10 miliona, nisam stavio Micica poeni i asistencija, Larkina poene, Danstona, Nedovica poeni i asistencije, Noris Kol,plus ne bi igrao manje granice ,al rekoh igrao bi Pangosa asistencije sigurno i tu bi pao za 1 asistenciju pa bi se pojeo ziv sto sam pao za 1 asistenciju ipak je bolje sto nisam grunuo. Kad ono posle 2 dana ispravise na sajtu EL sad vidim  asistencije Pangosu nije vise 5 nego 6 i izasao Pangos:hammer:

 

image.png.bbf2391948757f6c384c9eb12be261ef.png

 

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, delgado said:

Dobro Zveki pobogu... Imas temu za ovo...

 

 

 

Da citiram @maXa88 : Duvaj ga Delgado:s_d: Morao sam malo da olaksam moju napacenu kladionicarsku dusu. Imaj malo obzira, ti znas kako je to kad padnes na jednu bezveze, radio si u takvom okruzenju.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Samo ozbiljni koji gledaju uspeh u PO-u, na neozbiljne ponude necu ni odgovarati.

 

Rok je do sutra uvece, ko do tada da najbolju ponudu, radimo trejd. 

 

Zelim da u novu nedelju krenem bez povredjenog Nurkica.

Edited by Drakaris
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, stefan81888 said:

Stefi se jedino na povrede žali. Ni manje, ni više. 

Na povrede sa stanovišta igre, van toga nek se jebe ESPN. 

Da neko vidi samo tvoje postove rekao bi da gubis 11/1 ono skoro pa remi... Shame on you ! Jos si bacio Bjelicu hardcore izdajnik 😄
@Grofe pa polako gde zuris onda sa trejdom sacekaj da vidis da li Nurkic ide pod noz i ne igra 3/4 meseca onda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Da neko vidi samo tvoje postove rekao bi da gubis 11/1 ono skoro pa remi... Shame on you ! Jos si bacio Bjelicu hardcore izdajnik 😄
@Grofe pa polako gde zuris onda sa trejdom sacekaj da vidis da li Nurkic ide pod noz i ne igra 3/4 meseca onda.

Pa za ljude kao ti sam i napisao da je rok do sutra uvece, dakle sve informacije ce se znati veceras.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

VVELIKI SI GROFE.
Ako ne nadjes nista ja cu da ti dam igraca da ne ispadnes. Previse bi liga izgubila da ti ispadnes, aktivnost, skripte, vrhunske procene.

Ne boj se, ne zavisim ja od Nurkica uopste. Previse dobru ekipu imam. Dosadasnji porazi su bili veliki useri. Bolje se psihicki pripremaj kako ce Sabonis da prodje kao bos po trnju od strane Ejtona.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Da neko vidi samo tvoje postove rekao bi da gubis 11/1 ono skoro pa remi... Shame on you ! Jos si bacio Bjelicu hardcore izdajnik 😄
@Grofe pa polako gde zuris onda sa trejdom sacekaj da vidis da li Nurkic ide pod noz i ne igra 3/4 meseca onda.

 

Teška srca sam bacio Belog ali ništa nisam uradio do sad u sezoni a on ne igra dobro jbg. 😕

 

Ne može od moćnog Beglija da se izbori. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...