Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

10 hours ago, threepwood said:

 

Jadan ti... A naleteo si na mocnu ekipu kojoj igraju svi osim Bookera, Butlera, Irvinga, Bledsoea, Theisa i jos pola pomocnog osoblja

 

Sarkazam & ironija , sarkazam & ironija  na prethodne postove Treep.

 

Btw, ucim juniora fantasy ( najebali ste u sledećim kolima/sezonama 😄, nemoj da se iznenadite ako vidite nekog top igraca na fa 🤣

 

Samo, moracu da ga otkacim, vec hoce LbRonZa u ekipu i navija za LaL 😁

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dovla said:

Sad kad vidim da je Ras van 4 do 6 nedelja.. mogu konstatovati da sam se sjebao..

 

Ali dobro.. malo i drugi da se raduju 🤷‍♂️

Kasno primecujes. Bora recimo odmah primeti, u toku spavanja zvucnik telefona pored uveta da se jasno cuje notifikacija Vojnarovskog, a po tonu kroz elektricni signal, donekle se nagovestava iz kog tima ce igrac biti aut i na koliko. Taman za to vreme na laptopu koji je naravno sve vreme na add players, prebaci na taj tim i dok vidi status na tviteru, ni ne procita, samo vidi ime coveka koji se skrsio, brzom rukom i levim klikom misa stisne na plusic igraca koji ce dobiti to vece ozbiljne minute.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Drakaris said:

Kasno primecujes. Bora recimo odmah primeti, u toku spavanja zvucnik telefona pored uveta da se jasno cuje notifikacija Vojnarovskog, a po tonu kroz elektricni signal, donekle se nagovestava iz kog tima ce igrac biti aut i na koliko. Taman za to vreme na laptopu koji je naravno sve vreme na add players, prebaci na taj tim i dok vidi status na tviteru, ni ne procita, samo vidi ime coveka koji se skrsio, brzom rukom i levim klikom misa stisne na plusic igraca koji ce dobiti to vece ozbiljne minute.

Hahahahaha.. sve za pobedu 😂

 

Pre sam i ja tako.. priznajem.. ne baš toliko detaljno, ali sam pomno pratio.

Sad posao uzima danak i taj užitak fantazija mi je uskraćen 🤷‍♂️

Sve je na čistoj intuiciji ostalo..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala Uiniju na Holideju, bice koristan sada kada nema Oladipa, mada i Brogdon uvek moze da se pokrlja kao po obicaju.

47 minutes ago, Zvezdinho said:

Prekidaj sezonu, ovo sa odlaganjem meceva nema smisla vise.

Sto tako Zveki, jedva smo je docekali, a sada bi da je prekidamo?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, maXa88 said:

Proklet da si uini. stv ne znam koji ti je moi...

 

sto si bacio malog holideja??? Razbice nas grofinjo sad

 

imam gomilu plejeva i ovog malog quickleyja kome izgleda thibs daje avansno 10ak suteva i 25+ minuta

moram da menjam svakodnevno jednog jebiga. a ne baca mi se ni willyou callme slime

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, đubrivo. said:

 

imam gomilu plejeva i ovog malog quickleyja kome izgleda thibs daje avansno 10ak suteva i 25+ minuta

moram da menjam svakodnevno jednog jebiga. a ne baca mi se ni willyou callme slime

 

pa mogo sam hasana da ti dam. holidej ima potencijala a sad i prostora

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, maXa88 said:

 

pa mogo sam hasana da ti dam. holidej ima potencijala a sad i prostora

 

pa bacio sam ga pre trejda, to je valjda jasno

 

igrao je on već 5-6 puta oko 25min. mislim ako mu je krenulo, svaka čast

aplicirao sam i ja za njega ali bih ga opet verovatno bacio sutra

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, John Dies at the End said:

 

Brate Zveki, j#bo ti fantasy... kad' bre poskupelo grejanje  (7600 dindzi)...  ce radi makita 😴

 

Ja ti pricao, ti kazes ne interesuje me ja samo zeni posaljem pare. Opa pa ti to imas trosoban stan kad ti je toliko grejanje, ima se , moze se, ribe loze se:s_d: Meni 6200 dindzi, pre poskupljenja bilo 5200. Ludaci, a juce nismo imali grejanje, pa smo morali da zovemo. Ne valja podstanica. Nije samo grejanje poskupelo, poskupeo i racun za vodovod.

 

@Magia sta mi uradi tvoj glupi Siakam na kladionici, igrao sam Sabonisa, Brogrdona i rekoh dal samo njih da igram, samo da prodjem, ma rekoh ajd Siakama da ubacim uvek se razgoropade protiv mene na fantaziju i padoh samo na njega sa 10k neto dobitka:hammer: Pa jebem ti sve i NBA i igrace i sve zivo i taj kamerunski puvonjak.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...