Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pa nisu svima. Noćas sam hteo da uzmem neke igrače i vidim ne može, ja reko ajde rešiće se do jutra kad ono đoka iz potoka, a te igrače pokupili drugi.

 

Nisam znao da nisu svima. 

 

Onda je još veće sranje, propuštaju se igrači jer je ESPN govno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zorex said:

Razumem Stefija, Sekston propustio 4 tekme, skinuli mu i dtd sad. :lol_2:

 

Šta ti je sudba kleta, sa vezanim rukama i nogama protiv sila mraka i bezumlja bspn-a i vinija.

 

gde ti je onaj citat "najpeechakstija odluka"?

ajde ne kukaj, u najboljem scenariju mogu 6 kolona da uzemem a to baš mirakul treba da se desi

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ladno ce i mene  zakletog espn-ovca da  nateraju da pocnem da lobiram za yahoo.

 

@Magia vidi vidi koga imam. Bobana :classic_tongue:

 

Lakse malo Madjio, daj da uzmem barem 4-5 kategorija. Vidis da mi pola tima ne igra. Jos Horforda ce veceras 99 posto da odmaraju zbog b2b. 

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, đubrivo. said:

gde ti je onaj citat "najpeechakstija odluka"?

ajde ne kukaj, u najboljem scenariju mogu 6 kolona da uzemem a to baš mirakul treba da se desi

4 IR mesta jesu peečkasta odluka, nego da se ne vraćamo na to više, većina u Srbiji bukvalno nikad nije u pravu. :lol_2:

 

Treba da pevam što Zajonu odlažu meč, a 3 od 5 top igrača ne igraju uopšte duel? Bolje da se sam prijaviš za b ako ne dobiješ sad.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Zvezdinho said:

Nista , polako se spremamo za B ligu ponovo. Oce neko Moranta ? Sta nudite za Dramonda ?

 

 

 

Kaine stress Zveki.... pocni da razmišljaš na vreme, spusti cenu za Drumm-a, i tako napraviš odstupnicu za "sledeću sezonu"...  😄

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Magia said:

Ali ovaj danas bag, kad ne samo sto su skinuli igracima O, nego sto su tu uradili samo nekim igracima, pa neki timovi mogu normalno da kupe sa waivera, a neki ne mogu nikako je poseban krug pakla.

 

ne znam kakav je timeline bio ali sinoć tj u pola4 sam se jebavao pola sata ne kapirajući zašto ne mogu da odaberem igrača. pa onda skapiram da je to oduzimanje outa ali samo kevin loveu dok mi dsj stoji na O. za to vreme, moj protivnik ima sve regularno a malo pre 7 ja imam regulare a on nema. šou.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...