Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

34 minutes ago, threepwood said:

U teoriji sam napravio trejdove koji bi me povadili iz govana, ali nisam znao da je Uchicha privatni psihijatar onog ludaka i da je tacno predvideo momenat kada ce konacno da flipne i batali kosarku.

Mislis dao sam ti igraca za dz i idemo napad na top 15

@stefan81888 da do tda lapsus, dobro se ti drzis jednostavno 5 Sabonisa (nadamo se ) tesko ko moze da izdrzi covek je 3 igrac lige (verovatno 2 kada ubace danasnju statistiku u rajter).
To sto nemam blokade to je tek tragedija ali tu racunam da imam 3blk po mecu na IR pa cemo malo da se povadimo za mesec-dva, tragedija za Thonovu blokadu...
Ako neko ima blk a trebaju mu poeni evo mu Pati Mils vrhunski puni ove sezone to sto treba da puni; ili Pejton ako hoces kvazi all around ucinak za 30 minuta

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Mislis dao sam ti igraca za dz i idemo napad na top 15

@stefan81888 da do tda lapsus, dobro se ti drzis jednostavno 5 Sabonisa (nadamo se ) tesko ko moze da izdrzi covek je 3 igrac lige (verovatno 2 kada ubace danasnju statistiku u rajter).
To sto nemam blokade to je tek tragedija ali tu racunam da imam 3blk po mecu na IR pa cemo malo da se povadimo za mesec-dva, tragedija za Thonovu blokadu...
Ako neko ima blk a trebaju mu poeni evo mu Pati Mils vrhunski puni ove sezone to sto treba da puni; ili Pejton ako hoces kvazi all around ucinak za 30 minuta

 

Ja se sve nešto držim dobro, te ne igra Kapela, te KD, sad ovo, a nikako da pobedim. 😄

 

Nema veze, idemo jako samo da jebeni espn vrati O igračima i palim mašinu da te sredim! 😄

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Kakav je ovo kurac, ne mogu da zamenim igrača jer su Toppinu volšebno skinuli OUT iako je lik odigrao samo prvu utakmicu u sezoni a nema najava da će uskoro na parket

 

Svima su to uradili pre par dana, evo i kod mene opet, verovatno i kod drugih. 

 

Neverovatan je ESPN. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...