Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

11 minutes ago, Zvezdinho said:

Odmah pod pretnjom popustili i ispravili. Uzoh Dzabarija Parkera mnogo ga je nahvalio Zeljko Pantic , kaze najbolji je bio na pripremama u Sakramentu pa ajd rekoh da probam:s_d:

 

Bas si sisa zveki... omiljeni igrac No2 😴

 

Sta tražiš za njega?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stefan81888 said:

E hvala brt, jeste da me trpaš od starta čisto da znam gde mi je mesto ali dobra je ovo reklama pošto bih možda nešto trejdovao, hvala. 

Pa jedino ako si ocekivao da ce Kanter Kapela i McDermont da useru Trea, Sabonisa i Midltona + pola rostera NYK :D.
Ali Kanter fino gura jos se metiljavi Nurkic sjebao, on ti je ozbiljan trade chip mozes dosta da izvuces za njega. Danas tebi izlazi 1 postava pa cemo videti gde smo ali raspored ti je sranje, jos ako Kd preskoci 1 bice tesko za tebe.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa jedino ako si ocekivao da ce Kanter Kapela i McDermont da useru Trea, Sabonisa i Midltona + pola rostera NYK :D.
Ali Kanter fino gura jos se metiljavi Nurkic sjebao, on ti je ozbiljan trade chip mozes dosta da izvuces za njega. Danas tebi izlazi 1 postava pa cemo videti gde smo ali raspored ti je sranje, jos ako Kd preskoci 1 bice tesko za tebe.

 

Nego šta nego da sam očekivao! 

 

Šalim se. Što kažeš, videćemo malo bolje večeras. 

 

A raspored ko raspored, dešava se to svakome povremeno u sezoni. To me uvek manje nervira nego povrede na primer. 😄

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

Nece ni da se igra mec, ce da ga odloze, mada nisam uzeo ni jednog igraca mozda se i odigra.

 

ne znam kako stoje 76ersi, kod heata postoje solidne šanse da skupe 8 da igraju na dva koša

 

Quote

Additionally, the Heat have listed Meyers Leonard as questionable for tomorrow’s game with a shoulder sprain. Kelly Olynyk is listed as probable with a groin contusion. Gabe Vincent, who is battling right knee soreness, is also probable. The Heat need at least two of those three players to be cleared to play to have the NBA-minimum eight players suited up.

 

Link to comment
Share on other sites

Kleber kao pozitivan, ali se ne zna.. I onda mu vratili DTD...I sad moram da ga vratim sa IR da bih menjao igrače.. A verovatno neće da igra.. Tako su me cele 2 nedelje drkali sa Morisovim DTDom.. I onda igram sa 11 igrača...

 

Komedija. 😄

Edited by stefan81888
typo
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, gggggggg said:

nisam gledao ali cenim da igram protiv tebe sledece nedelje. stavicu te na ignore do tamo onog ponedeljka.

 

inace vec cetiri utakmice ni blizu dd. izgleda da su menjali nesto takticki.

 

Milvoki sledece nedelje 4 meca, auuuuu. Valjda ce da bude neki b2b odmor.

 

A za ovaj ignor, svaka ti cast dobar si fantazer, al zabole me , razumes :s_d:

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...