Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

@maXa88teška priča. tako su qickleyju najavili nakon tekme gde se povredio u 12om minutu da neće igrati još 3-4, pa sam ga pola sata pred treću tekmu čekao iako mi se spavalo da mu stave O -> pa sam ga bacio da bih ga prekosutra pokupio sa 11im waiverom. eto to i tebi preporučujem.

Edited by đubrivo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

apsolutno isti pederski  slucaj koji, tebe sa slabijim timom primorava da dropujes i pojacavas nekog ko ima luksuz da ceka. misim, da se razumemo, ne bih ni komentarisao ali sam cekao kako ce proci ovo sa durantom. bukvalno je u sledecem satu dobio O, a ja evo 7 dana imam dtd i jedno mesto manje za izmene. 

i sto je najgore, prvi je espn pisao da nece igrati odredjeno vreme ali smradovima svira paja da urade nesto po pitanju statusa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Drakaris said:

Naravno da Boro nece protiv mene da zaboravi da ubaci 5 igraca.

Ne bih ga dao ni za Midltona, Kingsi nizu poraz za porazom, na kraju sezone ce da tenkuju i da daju svu slobodu Begliju.

 

 

@Zvezdinho Sinoc je Stjuart bio jaci od Plumija za minut. :wicked:

Da jeste sigurno ce svu slobodu Begliju da daju posto je ono tim pun veterana koji mu jedu stats. A ne samo Barnes je veteran u startnoj =/

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

Ćaose, jel' dosta ovo fore, ili treba još?

 

 

59 minutes ago, maXa88 said:

Bez obzira. Malo je pederski da najavis sigurno neigranje u minimum 2 meca a i dalje drzis dtd status. slazemo se da je to bar nedelju dana neigranja, sto znaci da nije day2day. 

sto onda ne cekaju npr ove sa tezim povredama da preskoce dva meca pa tek onda nek daju O. koja je razlika izmedju duranta i naseg igraca?

 

 

 

Razlika je sto je ovo Durent i postoji kovid protokol, a ovaj je no name ruki iz Sakramenta za koga ne znaju. Kazu najmanje 2 meca, da su rekli najmanje 3 meca stavili bi out.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, takva su pravila igre, ako najave da ce biti odsutan za 3 ili vise meceva, stavlja se O, za Durenta se odmah znalo da propusta 4. Haliburton mi se cini vec prosao neki trening, tako da je otvorena opcija da se pojavi u sledecem mecu, iako je velika verovatnoca da ce propustiti sledeci mec.

 

Ista je situacija i kod mene sa Furnijeom koji ima problema sa grcevima u ledjima, cak jos nije ni trening odradio, a sutra mu je treci mec kako je odsutan, ali ipak mu drze dtd.

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Da jeste sigurno ce svu slobodu Begliju da daju posto je ono tim pun veterana koji mu jedu stats. A ne samo Barnes je veteran u startnoj =/

Holms i ostali u cosak, a doktor ce pokazati svoje. Nije fransizni igrac ako nema 20 suteva.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, stefan81888 said:

Markus Moris nije zaigrao od starta sezone a ima DTD, kad već kukamo. Nije da mi sad znači jer već imam 4 na IR ali značilo bi u prethodna 2 duela. 

 

Daj 100 marke da ti sredim preko ove moje sto mi se javlja na espn-u.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

To je 100% bag. Meliju od prosle sezone stoji dtd a naravno igra svaku.

 

Samo nek zaigra pa nek mu stoji pored imena i "Stefi dunster" 😄

Just now, Zvezdinho said:

 

Daj 100 marke da ti sredim preko ove moje sto mi se javlja na espn-u.

 

Bolje neka proguraju Duranta preko reda da zaigra. 😄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...