Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

6 hours ago, delgado said:

ma to ti je neka ozbiljna americka korporacija koja me angazovala da radim u call centru i resavam ljudima probleme sa terminalima

obuka traje 2 meseca i  placena je full, pocetna plata 500e i radi se od kuce sto je okej, za balkanbet posao samo takav jer imam 2 dana slobodno nedelje pa i praznike, placeno je sve posteno prekovremeno

 

   ima veze jer sam bio na ivici da se ubijem, a ti si me jos dodatno cackao za vreme babla i pogrosavao mi depresiju sad sam zasluzio da me castis

 

Za nekoliko godina delgado dobija posao u espnu u call centru gde resava ljudima probleme oko fantazija:default_coffee:

28 minutes ago, maXa88 said:

Da das dva za Hasana? ajde stefi ne zajebavaj 😄

 

Sta ti je u ponudi ako ukljucimo i lebrona?

 

moze i na pm da pises. da ne davimo narod

 

Biraj sta ces za Hasu srebrnu slicicu ili igracku.

 

41krFI9vuPL._AC_.jpg

 

hassan_whiteside_optic_silver__159597696

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stefan81888 said:

 

@maXa88ja ti nudim neko bolje pivo, plus 2 za 1 ili 3 za 2 trejd, pa gde ćeš lepše. 

 

Gde ces bolje 2X vino, paket Heineken-a ( jbg to je ostalono Nove god, ali nece jos dugo ) 

😄

 

Nije problem da pojacam, ali tek u ponedeljak, na platu 😄

 

49 minutes ago, maXa88 said:

Dzoni ne ignorisem te nego ne dam Rendala. on je  tm svih mojih draftova a degli me dobrano ispostovao kad ga je birao (ustvari jedino je poslusao za njega i grahama)

 

salji i ti na pm sta je u ponudi za lbj i hasana

 

Ja sam zainteresovan za LBJ, ali ozbiljno, salji ponude na PM.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Zvezdinho said:

Hasan je zrtva small balla-a Hjustona, otuda mala minutaza, odnosno bezminutaza tacnije receno.

 

Kad' je Sac trade-ovao Hasan seckati u Hou,  sad dosao s' posla, nisam ispratio?

 

😛

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Verovatno ga je izbacio zbog povrede zgloba 😴

 

2 hours ago, stefan81888 said:

Debeli, ja bih da ovako podelimo kolone, ako može. 

 

Tako ce, nažalost,  na kraju i biti ... 3-4 na skok ass do DD, ovi pg se raspali (izgubicu ppm) , McD postao skoro pa dd centar sa skokovima ( a ja zaboravio mrtvog TYanga na IR ), zezam se  fa ...itd  😴

 

Dobra ti je ekipica...samo da ne odmaraju previse KD ( ili da odu utakmice u blowout)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...