Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

2 hours ago, John Dies at the End said:

 

Zveki , sta mislis , da li da prihvatim Borin predlog  AD za Bijomba Zverku :smiley33:

 

Debeli, pored toga što si dosadan i nezanimljiv, opet se praviš lud.

 

Ne znam da li zato što ne znaš da čitaš ili samo imaš tu potrebu da izigravaš neku žrtvu ili šta već, ali istu stvar si radio i prošle godine, iako ti je tamo sve lepo pisalo, u "ponudi" koju sam poslao.

Mada ne znam zašto se cimam uopšte, kada svi već to znaju.

Ako neko šalje bezobrane i nerealne ponude u ovoj ligi, to si ti.

 

Anyway, kad sam već ušao na forum, čisto da napišem da si se polako ali sigurno uspeo na vrh moje liste, te da ćeš posledice ovoga osetiti u međusobnom duelu.

Do tada, prijatno. 😉

1 hour ago, Zvezdinho said:

Horforde gledaj sta pisu za tebe, pokazi im su sledecem mecu ko si i sta si.

 

Pa evo već je pokazao, neće ga ni igrati. :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:
 

Debeli, pored toga što si dosadan i nezanimljiv, opet se praviš lud.

 

Ne znam da li zato što ne znaš da čitaš ili samo imaš tu potrebu da izigravaš neku žrtvu ili šta već, ali istu stvar si radio i prošle godine, iako ti je tamo sve lepo pisalo, u "ponudi" koju sam poslao.

Mada ne znam zašto se cimam uopšte, kada svi već to znaju.

Ako neko šalje bezobrane i nerealne ponude u ovoj ligi, to si ti.

 

Anyway, kad sam već ušao na forum, čisto da napišem da si se polako ali sigurno uspeo na vrh moje liste, te da ćeš posledice ovoga osetiti u međusobnom duelu.

Do tada, prijatno. [emoji6]

 

Pa evo već je pokazao, neće ga ni igrati. [emoji38]_2:

 

..

 

giphy.gif?cid=349c9dd70wxk5ug6qvbk1v74xvu1inw7kc8lwg2fwpypajxw&rid=giphy.gif

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Drakaris said:

Kakvog igraca je Matic iskopao, ladno je Dzos istovario Rajta na klupu.

EL sam rekao.
Posle drafta sam prelistao sve ekipe da vidim kog kritikuje a kog hvale zbog 2 stimerska mesta. Josha su hvalili dosta, trener ga hvalio, sam sebe hvalio kako ima sut itd itd 3, jos iz Detroita, domace dete.

Doduse ovo sam ocekivao u feb/mertu kada Blake i Rose budu sutnuti ili sklonjeni. Ali sve daje ,stocks dobar, 3 ok, skokovi odlicni, ppm i poeni vrsni jebe samo ft procenat ali to sabonis jebe za 5.
Fin oprostaj WCJ DD za kraj (weabo siso trebao i sledecu da igra).
i Elf vidim razvalio oko TD se motao jak + u -/+ fino fino.

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ladno ce da prodje onaj trejd za Irvinga.Verovatno su mnogi u fazonu da se bore za opstanak pa im odgovara da Japi unakazi svoj tim. Juce Van Flit grozomora, plus Kovington igra na nivou ispod FA igraca , dobro tu se on i Haus potiru.

 

 

Ovi moji kao nogama da sutiraju na kos, nije mi jasno kako jos uvek vodim u FG % ???

Link to comment
Share on other sites

Eto koliko on nema logike, 3p je tu slabija ekipa i vetovali bi zbog njega da se ne pojaca ali nece ljudi, posteni su.
Weabu ima jednu od najjacih ekipa, nece nikog on da nabije 10-2 ali retko koja ekipa ce da mu uzme 7 kategorija. Grof jedini moze da mu parira sa visokim ali mnogo jaci stocks imaju Turner i Gober od grofove balavurdije.

Link to comment
Share on other sites

@Zvezdinho ja sam iskreno bez previše razmišljanja odobrio taj irving trejd (mada ne vidim potrebu da i daniel house tu uopšte bude), pre svega zato što se irvingov load management i potencijal da se povredi nekako niveliše, tj ffv svojim konstantnim igranjem tu pomalo niveliše irvingovu genijalnost

 

takođe, on od covingtona i fvv zajedno dobija skoro pa 4 ukradene, što je po meni baš dobar dil, praktično si favorit da dobiješ tu kolonu protiv većine protivnika.

drugim rečima, meni je taj dil okej, čak u hindsightu može da bude pobednički za uchihu

 

jedini dil za koji još uvek nisam glasao je ovaj sa middletonom, pošto ne želim da vetujem bez razmišljanja i na osećaj, taj mi još uvek nije baš razumljiv ali ko zna

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...