Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Kad se trejd zavrsi sa 3 poruke uglavnom je neko najebao, ali mislim da smo ovo skroz fer odradili.

Ja kad sam se rastreznio i video sta sam draftovao ostao sam u soku, tako da sam morao malo i da rizikujem sa Irvingom da pojurim neki sistem da dobijem sansu. U planu je jos jedan sa Maticem i ako to zavrsim makar cu znati na cemu sam.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stefan81888 said:

Polivaj, debeli, polivaj, kad su moji sise alergične na DD. 

 

I jos smes da se javljas 😛 ... ove dve tvoje bukve imale vise skokova od svih mojih zajedno 😴

 

1 hour ago, đubrivo. said:

boro early free agency šampion. slo-mo anderson prvo karijerni broj skokova, sada i poena. žeže i delje

 

Kad' sam ja kreten ( ne znam i sto ga nisam uzeo u poslednjim rudara drafta, bio mi "pribelezen" u tefter)

 

6 hours ago, Zvezdinho said:

Jbt ovaj Matic kao napad termita, ja zadremao , rekoh sta lose moze da se desi, kad ono povredi se Morant, on uze Tajusa Dzounsa, a Luvavu me odra.

 

Tajus je bezveznjakovic,  nece videti minute pored Meltona ako prodje "protokol" 😄 

Link to comment
Share on other sites

Just now, John Dies at the End said:

 

Kad' sam ja kreten ( ne znam i sto ga nisam uzeo u poslednjim rudara drafta, bio mi "pribelezen" u tefter)

 

 

bolje i to nego da planiraš jednog rukija koji poliva, wisemana, pa ne staviš u queue ni njega ni WCJra i onda draftuješ brook lopeza, noela, gasola

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Itachi Uchiha said:

Sa ova 2 trejda ekipica je skoro kompletirana.

 

Ostalo je jos da trejdujem Midltona. 😄

 

Ocekujem neki kacamak trejd, gde ces ti da pojacas nekoga , a ti ces da dobijes kacamak igrace.

 

Morant nije prelom, al nije iskljucena ahilova tetiva. Taman nakon ovog dana sam mislio da mogu Xpertu da kazem rekoh ti da ce Kajrija da odmaraju zato sam uzeo Moranta kad ono krk.

 

Uzeh Trenta Jr , bio FA :lol_2: Izneverovao sam kad sam video. Ja jos unisten padoh samo na CJ za jedan kos ili 2 poena, smucio mi se fantazi i kladionka nakon toga, ovi kupe ko buba termiti, ja se neckam, obrcem da vidim kad ono vidm Trentara Jr na vejveru, rekoh auu dal da spicim 8. Odem na Portland i tek nakon duzeg vremena skapiram da je ovaj FA:lol_2:

 

Izvolite pogledati.

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Ocekujem neki kacamak trejd, gde ces ti da pojacas nekoga , a ti ces da dobijes kacamak igrace.

 

Morant nije prelom, al nije iskljucena ahilova tetiva. Taman nakon ovog dana sam mislio da mogu Xpertu da kazem rekoh ti da ce Kajrija da odmaraju zato sam uzeo Moranta kad ono krk.

 

Uzeh Trenta Jr , bio FA :lol_2: Izneverovao sam kad sam video. Ja jos unisten padoh samo na CJ za jedan kos ili 2 poena, smucio mi se fantazi i kladionka nakon toga, ovi kupe ko buba termiti, ja se neckam, obrcem da vidim kad ono vidm Trentara Jr na vejveru, rekoh auu dal da spicim 8. Odem na Portland i tek nakon duzeg vremena skapiram da je ovaj FA:lol_2:

 

Izvolite pogledati.

 

 

Posalji ti ponudu i budi srecni dobitnik. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zvezdinho said:

 

Ocekujem neki kacamak trejd, gde ces ti da pojacas nekoga , a ti ces da dobijes kacamak igrace.

 

Morant nije prelom, al nije iskljucena ahilova tetiva. Taman nakon ovog dana sam mislio da mogu Xpertu da kazem rekoh ti da ce Kajrija da odmaraju zato sam uzeo Moranta kad ono krk.

 

Uzeh Trenta Jr , bio FA :lol_2: Izneverovao sam kad sam video. Ja jos unisten padoh samo na CJ za jedan kos ili 2 poena, smucio mi se fantazi i kladionka nakon toga, ovi kupe ko buba termiti, ja se neckam, obrcem da vidim kad ono vidm Trentara Jr na vejveru, rekoh auu dal da spicim 8. Odem na Portland i tek nakon duzeg vremena skapiram da je ovaj FA:lol_2:

 

Izvolite pogledati.

 

 

 

Jaoj sad cemo opet morati da citamo o Trentu Jr dok ga ne uvali nekome ili dropuje.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, delgado said:

Mene taj Trent fino rascmario... Nista, evidentno je da imamo najgoru ekipu u ligi, Maxa sada stupa na scenu sa svojim potezima

Evo pade Love na 3/4 nedelje, bice Nance solidan barem mesec dana. Randle je najbolji igrac NYK jos je BUrks (2 najbolji u ovoj sezoni upitan). Nema predaje delgi, prodaj Lebrona nekome 😄

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Zvezdinho said:

 

Ocekujem neki kacamak trejd, gde ces ti da pojacas nekoga , a ti ces da dobijes kacamak igrace.

 

Morant nije prelom, al nije iskljucena ahilova tetiva. Taman nakon ovog dana sam mislio da mogu Xpertu da kazem rekoh ti da ce Kajrija da odmaraju zato sam uzeo Moranta kad ono krk.

 

Uzeh Trenta Jr , bio FA :lol_2: Izneverovao sam kad sam video. Ja jos unisten padoh samo na CJ za jedan kos ili 2 poena, smucio mi se fantazi i kladionka nakon toga, ovi kupe ko buba termiti, ja se neckam, obrcem da vidim kad ono vidm Trentara Jr na vejveru, rekoh auu dal da spicim 8. Odem na Portland i tek nakon duzeg vremena skapiram da je ovaj FA:lol_2:

 

Izvolite pogledati.

 

 

Ček malo...

 

Zašto nije na vejveru završio Trent.. ja sam ga izbacio i ti ga pokupiš istog trena kao FA..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...