Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

https://fantasy.espn.com/basketball/league?leagueId=50835

 

Dame (tesko da ih ima ovde) i Gospodo (i njih),
Svecano otvaramo topik za najjacu fantazi ligu na Balkanu i sire. 
Svi dobro znamo kako se zavrsila proslogodisnja sezona, ali opet evo tri bambija za ekipu Selfimastera koji su bili 1 u regularnoj sezoni i imali dobru poziciju da uzmu titulu.
Elem ispali su Brogdon i Zumbul(uvek mora jedan novajlija da se vrati), Vuk, Nicklord i MR clutch, nismo mogli da izdrze pritisak igranja a lige. A sveze meso je: NBK (tesko da je on sveze meso, ovo 3 put ulazi), Stefi, Dovla i Ratzen ( njemu je isto 2 put) dobrodosli u najjaci ligu i odmah se dogovorite ko od vas ispada nazad u  B.
Draft je zakazan za 21h i 30 minuta 20.12.20.

Da vas @ i da potvrdite ucesce za svaki slucaj
1.Ekipa Selfimstera SM @maXa88 i @delgado
2.Pikcle RICK @zorex
3.Perfektni Zmajevi @nlavrnja
4. Lamelice Hero(igramo)
5.Madjijini Svedoci @Magia (on moze da dobije 2 bambija posto je imao dobru ekipu za PO sve mlado i dobro umalo chokovao  od Zvekija i bobana)
6. B (like) residents @đubrivo.
7. Sons of Anarchy @Itachi Uchiha
8.Misery Signals @Chaos Is Me
9.Beogradski Konkvistadori @BarryWhite i @Contador54
10.Reggie Miller @Miskooo
11.Menstrualni ciklus @tuneznamnick, njima cemo da saljemo mejl

12.Basketball Avengers @Zvezdinho i @Xpert
13. Digimoni @Drakaris
14.Mikele Placido @Noćna mora B92 fantazera i njemu cemo mejl za svaki slucaj
15.Bezmagicni Debeli @John Dies at the End
16. Bg Oldbois @threepwood prvi iznad crte.
--------------------------------------------------
17. gggg gggg @gggggggg kreativno ime
18. Deep woods Ranjeni Vuk @stefan81888
19. Nema imena - @Dovla
20. Nema imena - @RatzenStadt

Admin ce da edituje i ubaci imena ovoj 2 kada udju u ligu.

Ima par diskusija pa mole se clanovi da daju svoje misljenje ipak je ovo demokratija.
1.Broj Ir i Broj roster mesta, zbog Korone treba imati osigurac za losu srecu ili debila igraca koji ide na masovne zurke.
2.Raspored u PO i regularni. Vecina je do sada rekla da hoce 15+4  raspored. A to znaci da neke ekipe nece igrati medjusobno u regularnoj sezoni, treba tu naci nekog balansa posto raporedi prete jedan drugog.
3. Vreme oko drafta ako slucajno nekom ne odgovara 21.30.

Puno srece svima i neka pobedi najbolji.

 

  • Like 4
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pohvale za otvarajuci upis.

Ostavio sam oglas vec na drugoj temi, ali bila bi dobra ideja da isto uradim i ovde. Trazim suvlasnika. Imace verovatno i veca ovlascenja od mene.

EDIT: ne veca ovlascenja, nego poverenje i odresene ruke. Ja bih i dalje drzao 51% akcija fransize.

Edited by RatzenStadt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, RatzenStadt said:

Pohvale za otvarajuci upis.

Ostavio sam oglas vec na drugoj temi, ali bila bi dobra ideja da isto uradim i ovde. Trazim suvlasnika. Imace verovatno i veca ovlascenja od mene.

EDIT: ne veca ovlascenja, nego poverenje i odresene ruke. Ja bih i dalje drzao 51% akcija fransize.

Daj ime tima da odmah ubacim, a ovog 20 cemo lako da prepoznamo.

Link to comment
Share on other sites

Igram.

 

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Ima par diskusija pa mole se clanovi da daju svoje misljenje ipak je ovo demokratija.
1.Broj Ir i Broj roster mesta, zbog Korone treba imati osigurac za losu srecu ili debila igraca koji ide na masovne zurke.
2.Raspored u PO i regularni. Vecina je do sada rekla da hoce 15+4  raspored. A to znaci da neke ekipe nece igrati medjusobno u regularnoj sezoni, treba tu naci nekog balansa posto raporedi prete jedan drugog.
3. Vreme oko drafta ako slucajno nekom ne odgovara 21.30.

 

1. IR da se poveca za 1 mesto, mesta u rosteru da se ne diraju.

2. 15+4

3. Kako vecini odgovara.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

4? ti si mi prosli put rekao da dodavanje jos jednog mesta nema smisla jer nece ostati niko na fa.

Rekao sam, ali to je zato sto nisam sebican, da malo i vama nesto ostavim na FA.

 

Za IR se nece toliko osetiti, koliko bi se osetilo za 13 igraca u rosteru.

Edited by Drakaris
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

4? ti si mi prosli put rekao da dodavanje jos jednog mesta nema smisla jer nece ostati niko na fa.

 

prihvatio je reč đubrivovu u međuvremenu bejaše

 

ma ionako se mučimo k'o bednici sa 2x IR. ja sam iz sve snage za 4x IR a mislim da će i to biti malo

 

al' stavite i 0x IR da se šmekerišemo i skačemo polugoli u savu na minus 10 celzijusa. što kaže grof, pokajte se.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Dobio sam neki osecaj da ce pozitivni testovi na virus da padaju samo tako, a to je otprilike 2-3 nedelje odsustva, sto ce se prilicno osetiti na ovu skracenu sezonu. Ja sam za to da se napravi kolektivni, ligaski i usmeni dogovor da se uvede 4 IR-a, ali sa upotrebom 2 IR mesta samo za Koronu. Ko prekrsi pravilo, bice izbacen iz lige.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, đubrivo. said:

@threepwooda zašto ne bi dirao IR? volim da čujem druga mišljenja 

 

Zbog siromasne ponude na FA koja bi sa 4 IR mesta bila bukvalno nepostojeca. Povrede oblikuju svaku sezonu, bez obzira na koronu i uticaj su srece. Korona rulet ce verovatno zakaciti sve u toku sezone, pa kako se kome zalomi.

 

(sad kad si me naterao da napisem ovo, kapiram da cu imati izmedju 6 i 8 Out igraca cele sezone :D)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, threepwood said:

 

Zbog siromasne ponude na FA koja bi sa 4 IR mesta bila bukvalno nepostojeca. 

 

ne slažem se, prosto zato što igrače koji ti nisu važni svejedno bacas a one koji su ti vredni držiš pa makar bili out i duže. ne vidim vezu sa ponudom na FA. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

ne slažem se, prosto zato što igrače koji ti nisu važni svejedno bacas a one koji su ti vredni držiš pa makar bili out i duže. ne vidim vezu sa ponudom na FA. 

 

ne slazem se, jer ce biti situacija kada igrac ozdravi a ostane namerno zaglavljen na ir slotu, cisto da ga drugi nemaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

 

ne slazem se, jer ce biti situacija kada igrac ozdravi a ostane namerno zaglavljen na ir slotu, cisto da ga drugi nemaju.

 

okej ali onda ne možeš da menjaš streamere. ma kul, nemoj posle da je neko kukao na zdravlje tima osim mene :l

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...