Jump to content

Best live performance


Klotzen

Recommended Posts

"Nastup" navijača Enleske u Portugalu 2004. :

 

 

 

Ovo je inače, za one koji ne znaju, i razlog zašto je odlazak ne svetsko prvenstvo poseban užitak i zašto se prilike da vidite Engleze ne propuštaju. bio sam 2 puta u prilici da žderem sa njima i to vam je zagarantovan provod 100%. U pitanju je kultna pesma "Vindaloo"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je jedan od najbitnijih koncerata Green Day. Posle ovog koncerta više nikom nisam morao da objašnjavam ko je "Green Day". Čak su i dizelaši znali ko su 🙂 . 25. godina Vudstoka, kod nas je ovo  prenosio 3. kanal. Sećam se da smo došli iz grada oko 2 ujutro kod mene na gajbu i čekali do 4h na ovaj koncert (nije se znala tačna satnica). Ceo koncert su odradili vrhunski a ostalo je istorija. Izdavajam "Basket Case" jedan od prvih njihovih hitova :

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovaj bend su dugo smatrali nekakvim ljigavim šminkerajem, ali tek sa pojavom interneta, mogao sam da se uverim da se radi o veoma dobrim muzičarima, o čemu mogu i lično da posvedočim nakon koncerta u Beogradu 2006. godine. Na ovom live snimku zvuče gotovo identično kao na albumu ako ne i bolje.

 

 

 

 

 

Edited by drgnk
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2020 at 9:14 AM, Klotzen said:

"Nastup" navijača Enleske u Portugalu 2004. :

 

 

 

Ovo je inače, za one koji ne znaju, i razlog zašto je odlazak ne svetsko prvenstvo poseban užitak i zašto se prilike da vidite Engleze ne propuštaju. bio sam 2 puta u prilici da žderem sa njima i to vam je zagarantovan provod 100%. U pitanju je kultna pesma "Vindaloo"

Ja sam video kako bacaju domaće penzose u fontanu u Barseloni pre neku godinu 😄

Link to comment
Share on other sites

Kad smo već kod Nine Hagen njena legendarna pesma koja je himna fudbalskog kluba Union Berlin :

 

 

 

Ovog puta u izvođenju navijača na proslavi ulaska u Bundesligu. Čuje se i ona ali sa razglasa 🙂 U svakom slučaju odlična atmosfera.

 

Edit : Pesma se zove "Eisern Union" što je ujedno i nadimak kluba.

Edited by Klotzen
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...