Jump to content

C liga NBA fantasy 2020/2021


Recommended Posts

5 minutes ago, mentalnodetoniran said:

Da li jos uvek traje prijava? Ja bih igrao ako moze

 

Moze i dalje da se prijavi jer liga krece od ponedljka, ali bi nas onda bilo 13, sto bas nije zgodno. Ako se prijavi jos jedna osoba pa da nas bude 14 to bi bilo super i tako bi moglo.

@Filip ako tvoj ortak i dalje hoce pa da stavimo da nas bude 14

Edited by major josip
Link to comment
Share on other sites

Uh šta vas se prijavilo :D Ako ako

 

48 minutes ago, Boki90 said:

Cao ljudi i ja bih hteo 🙂

 

E Boki vidi ovako, pošo su se javili forumaši therion i mentalnodetoniran ja sam ligu proširio na 14 mesta i javio im da pošalju mejl. Therion mi se javio i on je dodat i sad cekam foumaša @mentalnodetoniran da potvrdi svoje učešće. Ako to uradi, pošto je rekao da želi da igra ti bi bio 15 i u tom slučaju nam treba još jedan igrač zbog parnog broja, tako da se nadam da bi utom slučaju imali još nekoga ko bi hteo da igra. Ukoliko se forumaš @mentalnodetoniran ne javi do sutra ubaciću tebe kao 14. igrača. Ako možeš pusti mi svoju mejl adresu pa u slučaju da ili on odustane ili dođe 16. dodaću te u ligu. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, William said:

Vidim da je sutra draft i da fali jos jedan. Ja sam zaintresovan ako me primate 😀

 

Fali jedan ako se forumaš @mentalnodetoniran javi do sutra par sati pre drafta. Ako možeš budi online sutra tokom dana, da, ukoliko se javi, dodam i tebe i njega pre nego što počne draft.

 

Kao što je gaga rekao, nadam se da će svi novi učesnici što su se javili @Boki90 @therion @propolis @Laki Dzep , bilo da dobro ili loše stoje na tabeli, ispoštovati ostale fantazere nameštanjem tima pred svako kolo. To je par minuta posla a mnogo znači za regularnost lige. Ukoliko neko od vas prvi put igra fantazi nek pita šta god treba. 

 

Što se tiče broja učesnika u plejofu i broja igrača koji prolaze u B dogovorićemo se sutra kada se bude znalo da li je u ligi 14 ili 16 igrača.

Edited by major josip
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, major josip said:

 

Fali jedan ako se forumaš @mentalnodetoniran javi do sutra par sati pre drafta. Ako možeš budi online sutra tokom dana, da, ukoliko se javi, dodam i tebe i njega pre nego što počne draft.

 

Kao što je gaga rekao, nadam se da će svi novi učesnici što su se javili @Boki90 @therion @propolis @Laki Dzep , bilo da dobro ili loše stoje na tabeli, ispoštovati ostale fantazere nameštanjem tima pred svako kolo. To je par minuta posla a mnogo znači za regularnost lige. Ukoliko neko od vas prvi put igra fantazi nek pita šta god treba. 

 

Što se tiče broja učesnika u plejofu i broja igrača koji prolaze u B dogovorićemo se sutra kada se bude znalo da li je u ligi 14 ili 16 igrača.

 

pošto mi premijer ligin fantazi ove godine ide najgore odkad ga igram (a to radim 13 godina) i plus zato što imam smene koje mi se završavaju taman kad nba počinje, obećavam da ću baš igrati i da nema odustajanja

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...