Jump to content

C liga NBA fantasy 2020/2021


Recommended Posts

2 hours ago, Del Piero said:

Cestitke @major josip

 

Odlucio gol u gostima. Ne mogu da se otmem utisku da sam izgubio duel onog trenutka kad sam vratio Fourniera sa IR-a. Pritom sam dropovao Cole Anthonya zbog toga i ti si ga pokupio za poslednji dan.

 

Kad si nakon cetvrtka ili srede, ne secam se, vodio 9-2 mislio sam da je samo pitanje rezultata kojim dobijas, uzasan sam prilicnio bio. Od tada su tvoji krenuli da se raspadaju redom, Midlton, Kanter, Ingls i evo sada Furnije. Cole je dobar, ja sam iskoristio vejver, mislio sam da ce ga neko drugi uzeti. Jurio si vise meceva i bacio neke dobre igrace poput njega i Gaforda.

 

.Sve u svemju imao sam mnogo srece, iako sam u duel usao bez Hardena i Jonasa koji su mi vrh igraci, tebi se povredio Jang i krenuli su da ti igraju kao kreteni a ja sam imao neke nenormalne partije (Bazley 20+ tri puta i to jednu sa cetiri ukradene, Coby 30 poena, Anunobi skoro skoro 30, Mekonel 15 asistencija i pet ukradenih itd.), plus na kraju i ovo pravilo da sa 6-6 prodjem dalje. 

 

1 hour ago, Green23 said:

@Predragdjape srećno u meču za treće mesto 🙂 Nikako nisam očekivao ovakav rezultat na kraju, Lilard ti je propustio dva meča, Plamli jedan, Ibaka nije ni jedan odigrao.

 

Nadam se da ću barem pristojan otpor pružiti @major josip u finalu, glavni cilj je ostvaren 😄 

 

Pa pazi ja sam ulazak u B osvario jos ranije, ali igao sam kao da nisam, prolazak mi je samo plus, a zeleo sam da doguram sto dalje svejedno. Kad je prosli duel igran bilo je brdo izostanaka zbog korone, secam se da ni tebi ni meni nije igaro dobar deo tima, samo sto je tebi pokosilo bitnije igrace. Sada nemam najboljeg igraca u timu, Harden je zavrsio i fantazi ali i generalno sezonu, ali i tebi fale Oladipo i SGA tako da smo tu negde sto se toga tice. Bice dobra borba.

 

TI, ja i pobednik meca za trece mesto ide u B, kako stvari stoje. 

Link to comment
Share on other sites

Bas bedak, ali dobro ovde i najmanja sitnica odluci, ubedljivo sam najvise IR igraca imao, al opet sam free agentima pravio dobar posao. Ostaje zal sto ovakvu sezonu nisam krunisao odlaskom u B ligu.. 

Link to comment
Share on other sites

Čestitke @major josip odlicno si odigrao celu sezonu. 

Čestitke i ostalima za ulazak u visi rang.

 

Zadovoljan sam svojom sezonom jer igram prvi put,a i igra mi je znantno približila Nba koji nisam pratio 15 tak godina do proslogodisnjeg bubble-a.

Bicu spremniji za sledecu sezonu odnosno za draft koji je je 80% igre.

 

Edited by propolis
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Naravno, mozemo poceti sa prijavom. 

 

Zainteresovani mogu da se prijave za ucesce.

 

Lista od prosle sezone, molim za potvrdu ucesca.

 

1. @Lmx - Kinder Surprise

2. @Predragdjape - MNP United

3. @mentalnodetoniran - Team Detonirani 

4. @Jerotije Pantic - team jerotije

5. @Igor028 - Team Lomovi

6. @tRash  - tRaah tRash

7. @Shonewizard - Team Shone

8. @Laki Dzep - Blue Pockets

9. @Jovan25 - Team Josif

10. @propolis - Bc Sithones

11. @therion - Team Šelić

12. @Boki90 - Sekta Sektasi

13. @William - SRB Internazz

 

Edited by Lmx
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, propolis said:

Hoce li bit c lige?

Trebalo bi da bude, mada je pitanje samo u kom broju, makar 12. U A ligi je neizvesno da li će jedan član igrati A ligu, plus jedan tim što je ispao iz A lige (koji nisu na forumu) i za njih je pitanje da li će igrati B. Jedan se već povukao iz B. Bilans je trenutno, 1 se povukao , a 2 upitna.

 

Mora da se čeka kako će se razviti situacija u obe lige, jer svako izostajanje vuče jednog člana iz C lige da popuni broj.

 

Za sada 4. iz ove lige ima mesto u B, mislim da je to @Predragdjape

 

Sledeći na listi čekanja ako neko se još povuče je

5. ove lige @Igor_

a potom i ti Propolise.

 

Najvažnije je ko se javlja za novu ulogu komesara, pošto vidim da je ovo bila komesarska godina proboja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Trebalo bi da bude, mada je pitanje samo u kom broju, makar 12. U A ligi je neizvesno da li će jedan član igrati A ligu, plus jedan tim što je ispao iz A lige (koji nisu na forumu) i za njih je pitanje da li će igrati B. Jedan se već povukao iz B. Bilans je trenutno, 1 se povukao , a 2 upitna.

 

Mora da se čeka kako će se razviti situacija u obe lige, jer svako izostajanje vuče jednog člana iz C lige da popuni broj.

 

Za sada 4. iz ove lige ima mesto u B, mislim da je to @Predragdjape

 

Sledeći na listi čekanja ako neko se još povuče je

5. ove lige @Igor_

a potom i ti Propolise.

 

Najvažnije je ko se javlja za novu ulogu komesara, pošto vidim da je ovo bila komesarska godina proboja.

 

Bilo bi dobro da se sto pre formiraju A i B, a potom C lige. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Avodžobi said:

Ako sam dobro ukapirao, ovde bih mogao da se prijavim kao novi član?

Ako ti nije nešto jasno oko pravila, ispisao je Vlada jako lepo na petoj strani teme C lige 19/20.

 

Ko je sve ispao iz B lige?

 

ESPN mi ne dozvoljava iz nekog razloga da vidim regular standings

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, oubrevo. said:

 

ono što najbolji kapiraju je, da je važno uživati u ligi, bez obzira na redno slovo.

Nemoj to da pričaš meni kojem je već par godina "bitno je učestvovati" glavna fraza nakon treće nedelje takmičenja kada mi se prva 3 pika povrede na 6+ nedelja, a sa klupe se pridoda neki season ending injury.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...