Jump to content

C liga NBA fantasy 2020/2021


Recommended Posts

2 hours ago, Igor_ said:

Majore, mozes li kao novi komesar B lige da vidis dal ima neko ko odustaje, da znamo dal djape igra kod nas ili kod vas?

 

To nije do mene, ali postoji izgleda dobra šansa da će i četvrti iz C ići u viši rang jer se forumaš čije je učešće upitno nije prijavio na forum od 27. jula. No, bilo vi fer sačekati još malo. 

Link to comment
Share on other sites

Sasvim je izvesno da jedan B ligaš neće igrati, jer se penzionisao. Znači da je Đape B ligaš već.

 

Takođe, velika je verovatnoća i da jedan tim što je ispao iz A lige neće igrati, tu bi trebalo sačekati još nekih 5-6 dana, ako se ne jave, biće izbačeni i B liga će povući još jednog igrača iz C koji je bio najbolji u plej of plasmanu. A koliko vidim, to je Igor.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marchisioo said:

Da sam stigao i mogao igrao bih, nisam mogao zbog svoj svojih nekih stvari, a i nisam ulazio na forum dugo vremena . Ukratko. Da se izvinim još jednom ljudima. 

Sta se mucis, napravi novi nalog, bani sa upisom "e pozdrav, ja sam drug koji treba da igra" i eto ti😂 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1.  Lmx- Kinder Surprise                    

2. Jerotije Pantic - team jerotije 

3. Igor_ - Team Lomovi 

4. tRash - tRaah tRash          

5. Shonewizard- Team Shone                         

6. propilis - Bc Sithones                       

7. therion - Team Šelić             

8. lekibg 

9. Avodzobi 

10. mr clutch                   

11. Dzep

 

Trenutno 11 ucesnika, potebno je da se dogovorimo za vreme drafta i broju ucesnika u play off-u. 

Moj predlog je 6 ako nas ima 10, za 12 i vise 8.

Molim vas da se izjasnite i za komesara ko do sad nije, predlazem Igora koji je izrazio zelju da bude ove sezone. 

Edited by Lmx
Link to comment
Share on other sites

Ja sam samo reko da mogu ako se niko drugi ne javi, ako neko ima iskustva neka kaze pa nek bude on. Ja blage veze nemam sta radi komesar haha

Ali ako niko nece bicu ja, to je najmanji problem, daj da vidimo koliko nas je, i dal djape ide u B ligu.

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Igor_ said:

Ja sam samo reko da mogu ako se niko drugi ne javi, ako neko ima iskustva neka kaze pa nek bude on. Ja blage veze nemam sta radi komesar haha

Ali ako niko nece bicu ja, to je najmanji problem, daj da vidimo koliko nas je, i dal djape ide u B ligu.

Ako se ne javi jowanitza ides i ti u B ligu pa ne mozes biti komesar.

Link to comment
Share on other sites

Just now, major josip said:

Ako se ne javi jowanitza ides i ti u B ligu pa ne mozes biti komesar.

e to je onda jebada, u C ih ostaje bas malo. 

ajde da resimo neka pitanja sad pa videcemo kako ce se odvijati dalje:

Vreme drafta: mislim da je najbolje nedelja 17.10 u 20:00,21:00 ili 22:00 

IR spotovi: moramo se dogovoriti koliko ce ih biti.

Koliko ide ekipa u PO, pomenuo je neko to vec.

Dal se igra na ESPN ili se prelazi na Yahoo.

i koliko ce vremena biti za odabirt pika na draftu.

 

Ukoliko ja ostanem i budem komesar kontaktiracu te majore da mi objasnis ukratko sta komesar radi. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor_ said:

e to je onda jebada, u C ih ostaje bas malo. 

 

 

Bilo bi dobro da bude bar 12, ali i sa 10 može da se igra. Nas je sada 19 tako da je to malo nezgodno isto, treba da bude paran broj. 

 

Moj brat je igrao prošle, a rekao mi je da hoće i ove sezone pa će se valjda javiti, sad ću ga još jednom pitati.

Link to comment
Share on other sites

ja moram da priznam da nisam pratio ovo sa ligama, A B C, kapiram da je tipa prva liga druga liga treća liga i, znajući svoj kvalitet, sasvim sam srećan što ću biti u trećoj ligi 😂

 

što se tiče drafta, apsolutno svako vreme mi odgovara, ima žena da uspavljuje dete...

Link to comment
Share on other sites

Rekapitulacija nakon formiranja B lige

 

1.  Lmx- Kinder Surprise                    

2. Jerotije Pantic - team jerotije 

3. Arnajevac

4. tRash - tRaah tRash          

5. Shonewizard- Team Shone                         

6. propilis - Bc Sithones                       

7. therion - Team Šelić             

8. lekibg 

9. Avodzobi 

10. mr clutch                   

11. Dzep

12. Vlasosa

 

propolis nije u mogucnosti da prisustvuje draftu, nisam siguran da mozemo promeniti termin drafta. Molim vas iznesite svoje misljenje.

 

I dalje ostaje upraznjeno mesto komesara lige, ako ima zainteresovanih neka se jave. 

 

Predlazem da subota bude poslednji rok za prijavu novih takmicara.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...